Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Здравейта
Хек е малка мека топка. Често съм виждала по-големите деца пред училище или в парка да подритват такива.
Имате ли предствава от къде мога да купя такова нещо? Имам смътен спомен, че бабите пред НДК  бяха изплети такива и ги продаваща, но дали е точно това и каква му е цената и дали се продава в спорти магазини?
Цитирай

София

Ами в спортен магазин незнам, аз съм виждала само баби да продават такива. Има и едни стрес топки, които са почти като хека - сигурно ще свърши същата работа.
Цитирай
Имам смътен спомен, че бабите пред НДК  бяха изплети такива и ги продаваща, но дали е точно това и каква му е цената и дали се продава в спорти магазини?

Точно това е и при всички случаи около ндк ще намериш. Доколкото си спомням, струваха няколко лева.
Цитирай

Имаше ги преди в Шел, сега не знам
Цитирай

Malgrat de mar

Цени от 3лв нагоре при бабите пред НДК.Пълни са с малки топченца.Пробвах и аз да изплета и напълня с ориз,ама не я докарах на форма.Това е за по-големи деца?!?
Цитирай

London, Sofia

Здравейта
Хек е малка мека топка. Често съм виждала по-големите деца пред училище или в парка да подритват такива.
Имате ли предствава от къде мога да купя такова нещо? Имам смътен спомен, че бабите пред НДК  бяха изплети такива и ги продаваща, но дали е точно това и каква му е цената и дали се продава в спорти магазини?
Подлеза на НДК до спирката  - преди стълбите има една сергия - там има със сигурност, защото всеки ден минавам оттам. По 5 лв са. Peace
Цитирай

София

Много благодяря на всички за отговорите!
Цитирай

Около НДК има,да.А качествен хек ще откриеш в Мухоморка.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.