Колко ( се оказа ), че струвате?

  • 3 455
  • 81
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 157
Как помните с такива подробности?

# 46
  • Мнения: 1 273
Ами ние обувки не сме пълнили, но брат ми, който беше на  14 години запираше вратата. Моя мъж много лесно го нави-----даде ме за 1 час на компютърните игри(тогава нямахме копютър у нас и брат ми ходеше нон стоп по клубове)

# 47
  • Мнения: 287
мале-малеееее!!!
ама вие сте си за завиждане бе!!!
аз сватба нямах, че много претенции имаха дъртите и им теглихме по една и се подписахме тайно Laughing освен това бях в 8-ми месец та шляпах по джапанки...
а мъж ми изби рибата, като ходихме да подаваме документите и лелката ни вика-имате ли пръстени а моичкия отговори - Ми не може ли пак с годежния?... и с него си останах...добре, че той поне е с диамантчета, че после от кумова срама ми взе един ден халкичка от сребро за 9 лева...

# 48
  • Мнения: 6 992
мале-малеееее!!!
ама вие сте си за завиждане бе!!!
аз сватба нямах, че много претенции имаха дъртите и им теглихме по една и се подписахме тайно Laughing освен това бях в 8-ми месец та шляпах по джапанки...
а мъж ми изби рибата, като ходихме да подаваме документите и лелката ни вика-имате ли пръстени а моичкия отговори - Ми не може ли пак с годежния?... и с него си останах...добре, че той поне е с диамантчета, че после от кумова срама ми взе един ден халкичка от сребро за 9 лева...
Като нас  Mr. Green Само дето не бях бременна  Grinning Пръстенът ми беше 4 лв Laughing, а на мъжа ми  6 Joy

# 49
  • Мнения: 3 569
Ако трябваше да дам толкова, колкото струва, щях да си остана ерген вовеки. /те това е приказка  Mr. Green/

# 50
  • Мнения: 391
Пукната пара не струвам, се оказа Sad

И аз така ,но може би защото този ритуал не го правихме.
Сега ,обаче,мисля ,че е трябвало да го има .
Аз сега какво ще разказвам newsm78


 

# 51
  • Мнения: 3 886
Помняяяяяяяяяяя как бих могла да забравя в обувката имаше много дебела пачкааааа100долара  оказа се обаче че 100долара са фалшиви а пачката е тоалетна хартия бочдисана със зелен спрей Sick #Crazy. е имаше и много стотинки

# 52
  • Мнения: 4 726
пачката е тоалетна хартия бочдисана със зелен спрей Sick #Crazy.
Верно ли Shocked Laughing Не е истина колко са изобретателни хората Mr. Green

# 53
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
при нас тоз ритуал липсваше;
за добро или зло.
демек - без пари съм се дала.

# 54
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 516
За 5 лв. ме взе.  ooooh!
Аз не че бях разбрала колко са, ама вечерта като се събух и те паднаха от обувката. Даже и дупка им бях направила.  Laughing
Мъжо ги надписа с датата на сватбата и си ги прибрах за спомен.

# 55
  • Мнения: 27 524
Не си падам по подобни ритуали. Нямаше никакви такива на сватбата ни  Stop

# 56
  • Мнения: 239
Това са цигански неща и не ви прилича защото сме европейци вече ако се сещате. Излагация.

# 57
# 58
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Ние не го уважихме този ритуал...  Mr. Green Мъжа ми звънна на вратата, баща ми отвори... Стиснаха си ръцете... И мъжа ми прошепна нещо в ухото му... Татенцето пък от своя страна ухилено каза "Заповядай!"

Оказа се, че любимото е държал в ръката си 5 (пет!) лева и като са си стиснали ръцете ги е подал на баща ми, а му е прошепнал *За нулите ще се разберем после!*  Whistling

# 59
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Ми прав е Жоро. Тия ритуали с парите са най-грозната история по сватбите. Струва ми се пошло. Особено едно време като им набождаха банкноти по роклите, пфу.

Общи условия

Активация на акаунт