Внезапно ли ви идва?

  • 2 246
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 949
Оф, така и нищо не разбрах....
Явно при всички е различно.  newsm78
Много се надявах обаче на някой да са му дали логично и обстойно обяснение от гинекелог защо именно се получават тези изменения в цикъла като почнем бебеправенето....
Защото моята гинеколожка каза, че било нормално и толкова.   newsm78

# 16
  • Мнения: 35
Явно при много жени го има този проблем, като започнат бебеправене цикълът да се побърка, а аз си мислех, че не съм наред и ще ходя на лекар. При мен е същото като при повечето от вас. Преди ми идваше на една и съща дата / на 30 дни/ а сега дори на 40 и повече, получава се така, че декември даже ме прескочи и си мислех, че съм се увредила нещо, но сега малко се успокоих.  preggoМисля, че най-важното е да не мислим постоянно за това. Първият път стана лесно, а сега........... fingerscrossed ще стискаме палци.

# 17
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
От 1г. и половина (поне 1г. и нещо след като родих за 2-ри път) ми идва по около 3-4 дни. Демек по толкоз ми цапа. После, след типичното свършване пак ми цапа по няколко дни. Така, един цикъл ми става по 10-12 дни  Tired. Но т.м. съм на преглед.

# 18
  • Мнения: 606
На мен си ми идва внезапно, като първите няколко часа е ръждиво течение и после си теква нормално
И при мен е така

# 19
  • Smallville
  • Мнения: 994
Понякога внезапно,а друг път 2 3 дни ми се точи едно розово или ръждиво и след това обилно.Отдавам го на хормонални промени. Peace

# 20
  • Мнения: 2 609
Внезапно. Зацапване не съм имала, но понякога няколко дни преди това имам леки болки. Tired

# 21
От 1г. и половина (поне 1г. и нещо след като родих за 2-ри път) ми идва по около 3-4 дни. Демек по толкоз ми цапа. После, след типичното свършване пак ми цапа по няколко дни. Така, един цикъл ми става по 10-12 дни  Tired. Но т.м. съм на преглед.

и на мен така...
направо ще изкукам
откакто родих, цикъла ми изшантавя
в началото си идваше нормално, после миналата нова година за 3-4 месеца ми идваше много странно - 1 седмица преди датата за цикъла, почва едно зацапване, но не само зацапване а и изхвърляне на някакви твърди почти гъсти съсиреци - приличащи на спукани топчета - по около 7-8мм диаметър.... да не са някакви кистички - и едно такова сухо кафеникаво понякога почти черно зацапване, и като дойде датата на мензиса и си ми идва вече обилно с кръв, както си му е реда - и продължава 3-4 дни, 5 ден почти изчезва...

После изведнъж се оправи за 7-8 месеца докато тази нова година отново така се получи и вече 5ти месец е същото...
май ще трябва да ида на лекар - какво ли е това чудо?

Ако някой е ходил по подобни проблеми да сподели
дано да не пречи на забременяване, че искам бебче  newsm78 Grinning

Общи условия

Активация на акаунт