За и против дрехи втора употреба

  • 1 827
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 320
Ами това ми е въпросът ми. Наскоро влезнах в един оказион за детски стоки и се изкуших да купя на 8 месечното си бебче един много хубав гащеризон.Изпрах го, изгладих го, но така и още не съм му го обличала...Исках да чуя мнението ви за дрешки за бебчета втора ръка.

# 1
  • Мнения: 4 428
Аз вече за втори път обзавеждам гардероба на малката с дрехи от Продавалника. Там мами продават вече омалялите дрехи на децата си. Ако пазаруваш разумно, можеш да се сдобиеш с мног хубави, запазени и качествени неща на о/о половината цена от нови. Не съм имала проблем с дрешките  Peace
Започнах да й купувам такива дрешки на вашата възраст някъде.
Единствено не бих взимала такива дрешки за новородено може би. След 2-3м вече няма проблем

# 2
  • Мнения: 320
Аз вече за втори път обзавеждам гардероба на малката с дрехи от Продавалника.
veselina_s_p, можеш ли да ми кажеш по-подробно за Продавалника?Аз съм сравнително нова във форума и не съм много ориентирана все още Cry

Последна редакция: чт, 01 мар 2007, 23:29 от mama julka

# 3
  • Мнения: 4 428
http://www.prodavalnik.com/ppc/index.php

Заповядай  Hug
Разглеждаш, харесваш, купуваш и готово  Peace Като поразгледаш малко, ще се ориентираш. Ако нещо не ти е ясно - питай  Grinning

# 4
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 661
И аз купувам от Продавалника. Hug

# 5
  • Мнения: 6 164
Аз не съм взимала, но то няма значение кой какво мисли, а какво мислиш ти. Няма смисъл от "за" и "против". Някои майки искат всичко за детето им да е ново, други нямат нищо против да вземат дрешка от друго бебе. Бебе е все пак, чисто и носено не повече от месец-два, какво.

# 6
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Зависи на какво ще попаднеш,понякога има добри неща които си заслужават,а когато са малки децата много бързо им омаляват и се налага по често да купуваш.Ти сама си прецени,дали ти отговарят на изискванията нещата и си реши,аз също съм взимала дрехи от приятелки и това никога не ме и притеснявало.

# 7
  • Мнения: 2 039
Сега...За магазини 2ра употреба-против,защото миризмата на дрешките е много силна и ще ме дразни(и след изпиране пак мирише).Нооо,от Продавалника пазаря доста и съм страшно доволна,детето ми има страшни дрешки на смешни цени,при това-маркови.Купувам основно от няколко майки,на които имам пълно доверие  Peace

# 8
  • Мнения: 8 917
Против съм - както да купувам, така и да продавам дрехи на Гери.

# 9
  • Мнения: 420
За - не си струва за малко време да се хвърлят маса пари.

# 10
  • Мнения: 639
Когато се роди дъщеря ми, бях твърдо против.До 4г.всичко, което съм и обличала е било ново.
Синът ми, милия май повечето  са носени. SadВсичко от приятелки,втора употреба и от Продавалника.
От втора употреба като ги изпера на нищо не ми миришат,всъщност миришат на Ленор. Laughing

# 11
  • Мнения: 4 111

Единствено не бих взимала такива дрешки за новородено може би. След 2-3м вече няма проблем
      Peace


И аз пазарувам най-редовно от продавалника, но за сега само за себе си.  Blush

# 12
  • Мнения: X
Категорична съм против - и с това не искам да засегна никоя мама!  Peace

# 13
  • Мнения: 466
Категорична съм против - и с това не искам да засегна никоя мама!  Peace

И аз ,дори за себе си не бих си купила, камо ли за детето, но това е въпрос на избор.
Само като си помисля, че може да са ползвани от мръсни  и болни хора , въпреки че може да са дезинфекцирвани нооооооо, поне за сега съм на това мнение.

# 14
  • Мнения: 1 180
Против съм. Може би, защото не ми се е налагало, не знам. Но си мисля, че дори да ми се наложи /не дай, боже/, бих приела дрешки от познати, а не бих купувала от магазин!

Общи условия

Активация на акаунт