Лозенец- хубави хотелчета?

  • 25 257
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 750
GeryD, впечатленията ти от х-л "Тегел" лични ли са?
Ние бяхме в този хотел 4 дни и не съм особено очарована. Копирам мнението си за него от една друга подобна тема:   Стаите са малки, само с един гардероб, в който почти нищо не се събира и дрехите ни седяха по саковете. А като сложихме кошарката на малката и едвам се разминавахме. Камериерките бяха циганки и почти не чистеха, само замитаха мокета с метла. Банята не миеха. Кафето към хотела беше с убийствени цени. Единственото нещо, което наистина ми хареса беше градината, зеленината и огромният орех, който пазеше хубава сянка и поне там се дишаше по-добре в жегите. Плюс беше и това, че стаята не я печеше директно слънцето и можеше да се спи нормално в нея. Като цяло хотелът не е лош, но не бих отишла втори път там. Цените му са високи спрямо качеството, което предлагат.

# 16
  • Мнения: 507
Да бях там и ми хареса. За мен и за детето имаше място, но като се замисля, наистина с кошара е тясно.   ooooh!  На съм взимала много багаж и гардероба беше достатъчен ( аз по принцип не нося много багаж, където и да ходя  Embarassed, убедила съм се че е безсмислено). Нямам забележки за хигиената, но ние бяхме там само за 2 нощи и след това се преместихме в апартамента ни. Градината наистина е много хубава. За цени в кафето не мога да кажа нищо, защото там съм пила само фрапе и то беше 1,80лв (поне такъв спомен имам). Ами това мога да кажа за Тегел. Определено има и по-хубави хотели в Лозенец и по-евтини  Peace
Дадох го като идея.   bouquet

# 17
  • Мнения: 202
Здравейте момичета  Hug,имам въпрос към тези от вас,които са били този сезон на Лозенец.Имате ли впечатления от хотел Дамянофф?Наисина ли е на 50м. от плажа?А дали е на тихо място, т.е. да не близо до някоя дискотека или по-шумно заведение?Чакам всякъкви отзиви за него.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 750
Една мацка, BRIT  й е ника, писа в тази тема  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=92710.380,  че е доволна от х-л Дамянов. Ако искаш питай я на лични за подробности.

# 19
  • Мнения: 1 674
За хапване за мен най-доброто място е ресторант "Сезони"- страхотна кухня и обслужване. Но през силните месеци- юли и август- места се намират само с резервация.

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Аз също се интересувам от хотел в  Лозенец,но ми се иска да е на плажа.Има ли такова животно?

# 21
  • Мнения: 1 288
chocha, този хотел е на плажа. http://www.sunrise-lozenec.com. мои приятели, които са ходили там казаха, че е много шумно от плажа, а вечер имало блато наблизо и крякали много жаби  Mr. Green иначе хотелът бил ок, доволни са.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 750
Да, Сънрайз е на плажа и наистина блатото е точно пред него. Предполагам, че другата екстра освен жабите са комарите. Иначе хотелът изглежда добре, има и басейн отпред.
Сигурно за десети път пиша за хотел Амбелиц , който е на две крачки от плажа. Има голям басейн и като цяло е едно много добро място за почивка.

# 23
  • София
  • Мнения: 2 100
дайте отзиви за хотел Алпина лозенец

# 24
  • Мнения: 199
и това не е никак лошо http://www.hotelianis.com/
а топлото отношението на персонала е много на ниво...

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Byni гледах го и преди този сайт и ми хареса,че е до плажа хотелчето,но никоде не пише нищо за цени

# 26
  • Мнения: 199
Byni гледах го и преди този сайт и ми хареса,че е до плажа хотелчето,но никоде не пише нищо за цени

цената в момента , за активния сезон, мисля че е около 60-65лв стаята, с всички екстри. Но най-добре е да се обадите по телефона за информация!
Поздрави...  bouquet

и наистина е до плажа, както си лежиш на пясъка може да си наблюдаваш и стаята, е, зависи от коя страна на хотела ще си настанен...де!

# 27
  • Мнения: 1 288
и това не е никак лошо http://www.hotelianis.com/
а топлото отношението на персонала е много на ниво...

дано персоналът поне да е на ниво. имам много лоши впечатления от собственика на хотела. не бих отишла там Naughty

# 28
  • Мнения: 1
Здравеите,
Ние бяхме началото на юли в хотел Мерлин /в хотелската част/. Горещо го препоръчвам на всички. Чисто, поддържано. Добро обслужване и кухня. Доста големи стаи и тераси. Дворът е огромен. Има много зеленина около басейните. Единствено детският кът е за по-малки деца, но синът ни /4г./ не страдаше от това.
Плажът не е много далеч, може би на около 300м.
Но ние ходихме на плаж на Корал, защото е по-спокойно и морето е плитко доста на вътре.
Приятно лято на всички.

# 29
  • София
  • Мнения: 1 320
Аз преди 1 седмица се върнах от Лозенец. Много хубаво беше. Единственото което мен ме претесняваше е, че плажа не се пръска за разни гадини като кърлежи например и имаше някакви гигантски мравки тук-там. На плажа плащахме по 40 лв. за 2 шезлонга, 2 стола, маса и чадър. Някаква Вип зона го водат, ама айде няма значение... Бяхме в хотел "Амбелиц" - скъпичко е малко, но особено апартаментите са страхотно широки и за деца е много удобно. Обядвахме в хотела. Вечер ходехме из лозенец - ресторант "Сезони", "Френд" и "Старата къща" ги препоръчвам горещо. И ако някой ходи във "Френд" да хапва, да изяде една бисквитена торта и за мен..... Сънувам е...  Crazy За семейства с малки деца е много добре на Лозенец. Много спокойно, няма чалги и селения. Горещо препоръчвам. Наши приятели бяха в Лозенец ризорт (не съм сигурна, че точно така се пише) и също са доволни.

Общи условия

Активация на акаунт