Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Проблемно забременяване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Здравейте!
Не съм сигурен дали пиша в правилната тема, но все пак ще питам. Smile
Искаме да си имаме бебе, но от близо половин година срещаме проблем.
Сухота на влагалището и трудно осъществяване на полов контакт. Не е проблема в жена ми, тя се усеща възбудена, но просто няма достатъчно влага, и така почти нищо не правим...

Затова бих искал съвет от вас за някакъв вид овлажнител (лубрикант), който да не съдържа съставки убиващи сперматозоидите. Просто леко да помогне за да не усещаме тя или аз някакъв дискомфорт или болка при акта.
Благодаря!
Цитирай

Глайтгелена дали ще е подходящ?
Цитирай

Враца

Доколкото знам лубрикантите убиват сперматозоидите, т.е не знам дали има такива, които да ви свършат работа при бебеправене.
Според мен да се посъветвате с гинеколог
Цитирай

Aubord, Nimes, France

Хм,сериозен проблем...и аз не съм чувала за такива ,дето не убиват сперматозоиди.Същото важи и за интимните гелове...
Цитирай

BABYLAND

Наскоро говорих с фармацевт по този въпрос. Препоръча лубрикантите на ДЮРЕКС.  Аз пък не съм чувала лубрикантите да съдържат съставки трепащи спермитата. Тяхната функкция не е да предпазват от бременност, а да овлажняват.
Цитирай

София

напротив,не убиват сперматозоидите и точно това пише в упътването-че нямат спермицидно действие.Освен на Дюрекс и Глайтгелена,има и на Джонсан.
Цитирай

Враца

Съжалявам, ако съм дала подвеждаща информация, лекар беше дал такава информация на една приятелка
Цитирай

Защо не пробвате с мъничко чиста мас или маргарин. Със сигурност не вреди Very Happy
Цитирай

София

Защо не пробвате с мъничко чиста мас или маргарин. Със сигурност не вреди Very Happy
То често във форума се използва "кекс"... тука го забъркахте  Laughing Laughing Laughing
Цитирай
аха, ясно, ще потърся нещата които изброихте. Благодаря за съветите Smile
А вярно ли е че евентуално използване на слюнка вреди също?
Цитирай

София

Няма такова нещо. То ако беше така досега светът да е свършил.
Цитирай
Ами чувал съм че е възможно от устата и слюнката да се предадат разни гъбички, за които дори и не подозираш че ги имаш...
Цитирай

София

Абе то е така, ама същите рискове важат и за оралната любов, а аз до сега съм чула за много малко случаи на отказали се от нея  Wink
Цитирай

weltweit

Наскоро говорих с фармацевт по този въпрос. Препоръча лубрикантите на ДЮРЕКС.  Аз пък не съм чувала лубрикантите да съдържат съставки трепащи спермитата. Тяхната функкция не е да предпазват от бременност, а да овлажняват.
Абе и аз така си мислех, то ако лубрикантите предпазваха от бременност, ех.... Mr. Green
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.