Как ще коментирате това...

  • 2 051
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • На небето
  • Мнения: 5 530
ох,освен да ги спасяватот кофите,трябва и веднага да се отнемат родителски права на такива родителки,и после децата евентуално да се осиновяват и т.н.

Те трябва да им забранят въобще повече да имат деца. Тези които си малтритират децата също.

# 31
  • Мнения: 2 784
И аз не мисля, че това би решило проблема. Това са жени, които не искат детето им да живее. За да го изхвърлиш в кофа за боклук, значи за теб то е точно това- боклук. Ако искаш да живее, макар и да не искаш самото дете сигурно ще го изоставиш в болницата или ще го подхвърлиш някъде- чужд дом, църква, сиропиталище.

# 32
  • Мнения: 7 362
По пдобре така, отколкото в кофа за смет!
Аз лично изпадам в размисъл  newsm78 кое е по-добре.Те нашите социални домове май са по-лоши от кофите в Италия.

# 33
  • Мнения: 2 197
Аз лично подкрепям идеята, защото си мисля, че всеки има право на живот, независимо от раса и религия. И ако подобна инициатива помогне на някое бебе да живее за мен е добра.

# 34
  • Мнения: 742
Хуманна идея! По-добре така, от колкото нашенския вариант с контейнерите. Децата имат шанс да оцелеят, да останат здрави и да попаднат в по-добри ръце.

Абсолютно  подкрепям  newsm10

# 35
  • Мнения: 11 607
За живота и доброто на децата - да!

# 36
  • София
  • Мнения: 203
 Като идея по принцип е хубаво, но специално у нас в България не знам как би било.... Thinking

# 37
  • Мнения: 62
Определено е по-добро от кофите наистина.

Общи условия

Активация на акаунт