Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте мили мами. Ако некоя от вас може да отговори на въпроса ми ще съм ви много благодарна. Във вторник на 27.02 биха втората ваксина ДТК на дъщеря ми по здравна каса. Интересува ме дали е проблем пътуването ни в друг град на  разстояние 230 км.  на 02.03. ( петък ) или не . Защото ми казаха че трябва да  се избягват контактите с външни хора, но незнам за колко време. Благодаря ви предварително.
Цитирай

Велико Търново

Естествено,че може Peace
Цитирай

Пловдив

Хубаво е да се избягват контактите докато отмине действието на ваксината - 2-3 дни.
Цитирай

София

Няма проблем.
Ние пък не сме избягвали контакти, лято беше - нон-стоп навън от сутрин до вечер. То пък и какви контакти толкова може да има едно бебе... Лежи в количката и толкова.
Цитирай

София

И аз съм на мнение, че няма проблем, ама знам ли newsm78
Цитирай

Габрово

Може да се пътува. Peace
Цитирай

London, Sofia

Разбира се Hug
Цитирай

Старата столица

Естествено,че може Very Happy
Цитирай

София

И според мен може.
Цитирай

днес тук, утре там...

Не мисля ,че има прблем да пътувате.
Цитирай

София

Спокойно можеш да пътуваш след като са минали 2-3 дни. Щом през тези дни не е направил реакция след ваксината няма опасност по-късно да направи. Аз често пътувам с детето си София-Варна-София с влак и обикновено е след ваксина Wink
Цитирай

София

Веднага след ваксината ходихме да пазаруваме. Питахме лекарката докато ме я биеха и тя каза няма проблем. Значи следователно, няма проблем да се пътува.
Цитирай

София

Ами да защо пък не, то вече ще е минало достатъчно време. Приятен път.  Hug
Цитирай

Много ви благодаря. Просто се чудех дали няма да е опасно, защото там естествено ще има и доста външни хора, които да искат да я видят.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.