получихте ли си януарските болнични от нои

  • 1 497
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 160
здравейте момичета,
искам да попитам някой получил ли си е болничните от януари насам от нои по банков път.аз имам два болнични от януари и още на са ми изплатени.та взех да се шашкам данеби да съм си попълнила грешно декларацията.светнете ме моля newsm78

# 1
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
аз моят болничен за януари- но само 5 дена, съм си го получила от НОИ по банков път още на 15.02. Сега чакам да видя кога ще приведат парите за февруари.
Много зависи, кога работодателят ти е внесъл болничния в НОИ, т.е. на коя дата.

# 2
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
аз моят болничен за януари- но само 5 дена, съм си го получила от НОИ по банков път още на 15.02. Сега чакам да видя кога ще приведат парите за февруари.
Много зависи, кога работодателят ти е внесъл болничния в НОИ, т.е. на коя дата.

  Имам болничен от февруари,внесоха ми документите вчера,след колко време да очаквам някакво развитие? newsm78

# 3
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
аз знам до 30 дни от подаването.

# 4
  • Мнения: 270
Не се притеснявай и моят болничен за януари не е изплатен оште ще има да си чакаме  #2gunfire

# 5
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Да.  Получих го. Peace

# 6
  • СОФИЯ
  • Мнения: 186
Моят е от 31.01-до 06.02 - в НОИ е занесен още на  6 февруари  (аз го донесох веднага на работодателя след издаването му)  и ВСЕ ОЩЕ НЕ Е ПЛАТЕН !

# 7
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Моят е от 31.01-до 06.02 - в НОИ е занесен още на  6 февруари  (аз го донесох веднага на работодателя след издаването му)  и ВСЕ ОЩЕ НЕ Е ПЛАТЕН !

 Може би,защото имаш и дни от феврурари.А февруарските болнични се представят пред НОИ  в началото на март. Crazy

# 8
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Да, миналия четвъртък.
Зависи кога са предадени документите в НОИ и дали всичко по тях е наред

# 9
  • Мнения: 4 546
Моят е от 31.01-до 06.02 - в НОИ е занесен още на  6 февруари  (аз го донесох веднага на работодателя след издаването му)  и ВСЕ ОЩЕ НЕ Е ПЛАТЕН !

 Може би,защото имаш и дни от феврурари.А февруарските болнични се представят пред НОИ  в началото на март. Crazy
би трябвало да е месец за месец. да кажат счетоводителите.  то така като ти дадат 45 дни болнични трябва да ги чакаш 3 месеца.
някой гледа ли тази сутрин?-щеше да има репортаж за болничните

# 10
  • Мнения: 741
Аз бях болнични целия януари и ми ги изплатиха много бързо-около7-8 февруари.Мисля,че зависи от това колко бързо ги придвижва работодателя

# 11
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Моят е от 31.01-до 06.02 - в НОИ е занесен още на  6 февруари  (аз го донесох веднага на работодателя след издаването му)  и ВСЕ ОЩЕ НЕ Е ПЛАТЕН !

 Може би,защото имаш и дни от феврурари.А февруарските болнични се представят пред НОИ  в началото на март. Crazy
би трябвало да е месец за месец. да кажат счетоводителите.  то така като ти дадат 45 дни болнични трябва да ги чакаш 3 месеца.
някой гледа ли тази сутрин?-щеше да има репортаж за болничните

Месец за месец се изплащат.
До миналата година от НОИ превеждаха обезщетенията на работодателя след като изтече месеца за който се отнасят и след като са преведени осигуровките за съответния месец. Мисля че все още действат така.

# 12
  • Мнения: 160
аз гледах темата тази сутрин.общо взето господина,който беше в студиото каза,че вината за закъсненията е на работодателите.те късно занасят документацията си в нои.а след като го направят до две седмици се получавали по-дългите болнични/като нашите/,а другите до месец.ами като са я измислили така системата немогат ли да накарат работодателите да са по експедитивни.абе общо взето нищо не казаха #2gunfire

# 13
  • Мнения: 4 546
ясно. прехвърлят си топката гадовете  Close
те да се чисти, пък за хората на кой му пука  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 14
  • Мнения: 6 164
Ми не ми ги преведоха, взех си ги от фирмата, като м/у другото НОИ не е превеждал от месеци пари във фирмата, а са ми ги изплащали от фирмената каса. Close Тъй, че все още работодателя ми плаща, не НОИ.

Пиша глупости, помислих за майчинството... ooooh!

Последна редакция: пт, 02 мар 2007, 14:20 от Misty

Общи условия

Активация на акаунт