Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 30 отговора

The happy place:)

Какво е чувството?
Може би повтарям тема, но не мога да открия такава...
Цитирай

гр. Бургас

Първоначално се усещат като каркорене на червата!
Цитирай

Първите усещания са като къркорене на червата, или "пърхане на пеперуди" като при влюбване  Wink, ако не си подготвен какво ще усетиш, може и да не разбереш, че е било бебчето. А по-късно вече се усещат ритничетата  Love
Цитирай

Много добре си спомням, когато го усетих за пръв път. Нямаше нищо общо с къркорене на червата. Просто си беше моментно движение някак "отвътре"... Тъпо звучи, знам...  Не мога да го опиша, но със сигурност нямаше общо с къркоренето, защото го чаках толкова този момент и ме бях подготвили за това "къркорене", но нищо общо с него нямаше.
Явно при всеки си е индивидуално.
Цитирай

London, Sofia

Докато разбереш, че е бебчето може вече и да те е посритало - отначало е съвсем леко  Peace
Цитирай

varna;vladislavovo

Много хубаво чувство!Като "пърхане на пиперуда".
Цитирай

При мен отначало беше като "пърхане на пеперуда", а после вече дойдоха и ритниците.
Цитирай
Аз лично усещах "туптене на пулс" в корема ми ниско, а след няколко дни започнах да го усещам и по нагоре - около пъпа. Няма начин да сбъркаш това усещане. Аз го изпитах за първи път преди 2 седмици и се почувствах невероятно-даже се разплаках от щастие! Или пък все едно че ти "играе" мускулче на корема. Лека бременност и живо и здраво детенце ти желая!!!  bouquet
Цитирай

София

Първите усещания са като къркорене на червата, или "пърхане на пеперуди" като при влюбване  Wink, ако не си подготвен какво ще усетиш, може и да не разбереш, че е било бебчето. А по-късно вече се усещат ритничетата  Love
Peace
Цитирай

В полите на Пирин планина

Като потрепване или пърхане се усеща отначало. Peace
Цитирай

Самоков

Аз го усетих като някакво гъделичкане, беше приятно чувство. Very Happy
Цитирай

гр. Варна

Първоначално се усещат като каркорене на червата!
Peace Даже в началото си мислех, че си внушавам.
Цитирай

При мен беше като бутане или силно гъделичкане Love
Цитирай

София

къркоренето на червата аз го пропуснах. хем бях подготвена да очаквам такива движения, но уви.
почнахме да се опознаваме с бебчо директно с ритничета, които към края бяха доста силни. уж дребно бебе - роди се 3100, ама така ме млатеше Shocked
Цитирай

София

И аз го усетих като къркорене първоначално.
А сега, след като родих, като ми къркорят червата го асоциирам с ритничета. Crazy 35
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 30 отговора