Дали умиращи близки може да чакат някого, за да починат?

  • 8 143
  • 70
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 12
И аз си мисля че ако имаш възможност отиди да е видиш, за да не съжаляваш после.

# 46
Деня преди баща ми да почине аз сестра ми  малкат ни сестра и брат ни отидохме при баща ни  (той беше болен тогава от 12години). Седяхме там 3-4 часа аз си тръгнах. След 15минути брат ми звъна и каза че баща ни е починал.     

# 47
  • Мнения: 7 716
Мен баба ми, която ме е отгледала ме чакаше. Тя умираше в друг град, мен ме беше страх да отида месеци наред, най-накрая събрах кураж и отидох, почина след няколко минути.

# 48
  • Мнения: 3 537
Когато баба ни умираше,ние бяхме на море. #2gunfireПоискала да види снимки на всичките се внуци ,но леля ми не могла да намери снимка на една от братовчедките ми,която живее много далеч от нас.Доста време ровила тя за снимка,накрая се сетила,че братовчедка ми при последното си гостуване си е забравила жилетката тук.Занесла я на баба ми,баба я стиснала здраво и така умряла.Ние до като си дойдем от морето/по пътя имаше задръстване заради катастрофа/,вече имаше кофчег на външната врата. Sad

# 49
  • Мнения: 207
работих около 2 години в нервно отделение
не можеш да си представишколко хора умираха седмично в ръцете ми,просто виждах последният им дъх как излиза- последен стон или въздишка
виждала съм и много хора които преди да умрат  говорят със свои близки -починали естествено
аз съм убедена че има нещо
никога няма да забравя изцъклените им очи,взиращи се някаде из стаята,протегнатата им нагоре ръка сочеста там някаде из стаята
викаха ми -сестро виж ...............дошли са да ме вземат............
имало е и такива случаи при които болните само чакат някой много мил за тях да дойде и веднага след това издъхват
моята баба преди да умре обиколила вечерта всички роднини,постояла по малко ,а на сутринта починала
някои дори ми казаха че споделила с тях че няма да я има скоро..............

# 50
wa-wa, много ме натъжи, защото си спомних как цяла седмица се каних да се обадя на баба си и точно като се реших майка ме посрещна на вратата с вестта , че баба е починала Cry.А дори не беше болна.Така, че иди, не чакай да стане късно.

# 51
  • Мнения: 531
Моята баба беше много зле и трябваше да влезе в б-ца ,но отказваше,като казваше ,че няма да излезне този път от там ,а трябва да говори с вуйна ми ,която се беше прибрала от чужбина и не я беше посетила още . Стана така ,че на другия ден вуйна отиде при нея и след това я вкарахме в б-цата и на другия ден си отиде. Така ,че може и да има нещо вярно в това твърдение.Аз лично останах с такова впечатление ,че е чакала точно нея.

# 52
  • Мнения: 998
Аз вярвам, бабата на майка ми, така беше на легло и си я чакаха жената, а тя постоянно повтаряше, че чака майка ми, а тя не беше в БГ, няколко минути след, като си дойде бабай почина  Flowers Rose

# 53
  • Мнения: 5 140
Баба ми по майчина линия почина след като видя сина си - вуйчо ми.
Майка ми я гледаше, той изобщо не хаеше за нея, а тя искаше да си го види него.
Видя го следобяд, а през нощта почина.

Ва ва ако можеш отиди, може наистина теб да чака жената.

# 54
  • Мнения: 4 390
И при нас се получи съвпадение.
На майка ми майка й агонизира няколко денонощия, но не почина, докато
не си дойдоха  голямата й дъщеря от чужбина и баща ми от командировка.
Отиди.

# 55
  • София
  • Мнения: 3 659
И аз мисля, че чакат.
Баба ми изпадна в кома след инсулт. Майка и сестра ми се грижеха за нея. Беше много зле, не говореше, не мърдаше. Докато не отидох аз със съпруга ми и двете й правнучета, някак се пооживи отвори си очите и заплака. Малкия точно проговаряше и на тръгване започна да вика Чао-чао баба. След няколко часа угасна.

Отиди...

# 56
  • Мнения: 948
И аз мисля, че чакат.
Баба ми изпадна в кома след дълги мъки и операции от рак на гърдата.Няколко денонощия тя агонизираше, но не почина докато не видя мен/бях бременна в 5-тия месец/, сестра ми, майка ми и баща ми / синът и/.Няколко часа след това тя почина.

# 57
  • Мнения: 92
И МОЯТ СЪВЕТ КЪМ ТЕБ Е ДА ОТИДЕШ,ЗАЩОТО ИНАЧЕ ПОСЛЕ НЯМА ДА СИ ГО ПРОСТИШ.МОЯТА БАБА,КОЯТО МНОГО ОБИЧАХ ПАДНА И СИ СЧУПИ КРАК,УЖ НИЩО СЕРИОЗНО,НО НА НЕЙНИТЕ ГОДИНИ СЕ ОКАЗА ГОЛЯМ ПРОБЛЕМ.АЗ БЯХ СИГУРНА,ЧЕ ЩЕ СЕ ОПРАВИ,НО ЗА САЖАЛЕНИЕ НЕ СТАНА ТАКА.ДЕН ПРЕДИ ДА ПОЧИНЕ ОТИДОХ ДА Я ВИДЯ,ВЕЧЕ НЕ МОЖЕШЕ ДА ГОВОРИ,БЕШЕ МНОГО ЗЛЕ,НО КАТО МЕ ВИДЯ МИ СТИСНА РЪКАТА И ОПИТА СЕ ДА МИ КАЖЕ НЕЩО ,НО ЗА СЪЖАЛЕНИЕ НЕ СЕ РАЗБИРАШЕ....РАДВАМ СЕ,ЧЕ ИМАХ ВЪЗМОЖНОСТТА ДА И КАЖА КОЛКО Я ОБИЧАМ И КОЛКО СЪМ И БЛАГОДАРНА ЗА ВСИЧКО......НА ДРУГИЯ ДЕН ПОЧИНА....НЕКА ПОЧИВА В МИР Cry

# 58
  • Мнения: 386
Баба ми,на баща ми майка беше в доста тежко състояние около 2 месеца,беше при леля ми.Когато дойдеше в някакво контактно състояние все повтаряше че трябва да си я отведем на село да си умре вкъщи.Но там нямаше кои да я гледа а в дома на леля се редувахме всички които как имаше време.2006 на 4.юли я закарахме към 17,30,а тя е починала към 23,00часа,след като е видяла сестра си.
Моят дядо,на майка ми изкара инсулт,няколко месеца беше добре и след това изведнъж се влоши.20 дни изкара в пълна кома,без отваране на очи и помръдване,само на системи.Един ден след рождения ми ден той почина,даже не цял ден,а часове.Аз съм склонна да вярвам че той ме изчака да не ми развали празника.
Та затова съм склонна да вярвам че има нещто.

# 59
  • Мнения: 4 302
Wa_wa,  :hug: Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт