ДЕТСКИ МАГАЗИН В КВАРТАЛ ЧАЙКА - ВАРНА

  • 3 291
  • 24
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
Въпросът е отправен към мамите от град Варна, с цел проучване.
Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 2 922
Не знам как да гласувам  Thinking
В района май няма друг детски магазин. Би било удобно за живеещите там майки.
Подлезите ги недолюбвам поначало, няма ли начин как да е 'отгоре'  Thinking  Laughing

# 2
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 419
здравей,
майка ми живее в съседния блок и бих го посещавала редовно, но дали ще пазарувам.... не знам.
В Чайка нещо детските магазини не вървят, нямам обяснение защо просъществуват 5-6м или година и ги затварят. Едно от нещата е по-високите цени.
Успех

# 3
  • Мнения: 1 640
 Разбирам,че имаш мерак за търговия.Е ,и аз искам магазинче с бебешки и дет.аксесоари,дрехи,козметика за деца,....,но в нашия квартал-Младост.Тук магазините вървят и цените са добри,защото наблизо има гиганти-Метро,Кауфланд,Пикадилита/2 на брой/,Практикер,Бриколаж,а скоро и МОЛ! Hug Hug HugТърговците са притиснати от конкуренцията отвсякъде.Че то даже и детето все в гол.м-ни иска да ходи и да пипа.
   По темата:
   Ако предложиш цени,близки до гаражите на колхозния,ако зареждаш предимно български марки дрехи,ако продаваш памперси/цени близки до колхозния/,млека и пюрета,дам.превръзки,ако сложиш в ъгъла малка масичка и малки столчета,няколко играчки,изрисуваш стените с дет.герои,....ще има оборот.Предлагаш ли качествено и на приемливи цени-- ще идват и от "Левски",и от Центъра дори.И аз от "Младост" ще се домъкна заради едното любопитство,дето се вика! Laughing
 Ще има ли прерязване на лента и менче с китка здравец?! newsm78 PeaceУспех!

# 4
  • София
  • Мнения: 2 493
Е това ми беше основния проблем през лятото когато седях във Варна - нямаше бебешки/детски магазин в Чайка. Трябваше да ходя чак до Чаталджа да купувам пюрета и памперси. После направиха един с/у стадиона Черно море (в блоковете, където има магазин на D&G компютри) в новите кооперации, но разнообразието от каквото и да е беше доста ограничено... Но за спешни ситуации ставаше.

# 5
Разбирам,че имаш мерак за търговия.Е ,и аз искам магазинче с бебешки и дет.аксесоари,дрехи,козметика за деца,....,но в нашия квартал-Младост.Тук магазините вървят и цените са добри,защото наблизо има гиганти-Метро,Кауфланд,Пикадилита/2 на брой/,Практикер,Бриколаж,а скоро и МОЛ! Hug Hug HugТърговците са притиснати от конкуренцията отвсякъде.Че то даже и детето все в гол.м-ни иска да ходи и да пипа.
   По темата:
   Ако предложиш цени,близки до гаражите на колхозния,ако зареждаш предимно български марки дрехи,ако продаваш памперси/цени близки до колхозния/,млека и пюрета,дам.превръзки,ако сложиш в ъгъла малка масичка и малки столчета,няколко играчки,изрисуваш стените с дет.герои,....ще има оборот.Предлагаш ли качествено и на приемливи цени-- ще идват и от "Левски",и от Центъра дори.И аз от "Младост" ще се домъкна заради едното любопитство,дето се вика! Laughing
 Ще има ли прерязване на лента и менче с китка здравец?! newsm78 PeaceУспех!

Феята,би ли ми дала някакви координати за връзка с теб /e-mail, ICQ и др./, тъй като лимита ти на входящи лични съобщения е изчерпан ?  Бих искала, ако нямаш против, да ти задам няколко въпроса! Благодаря ти предварително!  bouquet

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 241
Не, твърде ми е далеч /в "Младост" сме/. А и в махалата имаме доста сносни магазинчета.

# 7
  • гр.Варна
  • Мнения: 722
Не става много ясно за какъв точно магазин става въпрос. Какво ще се предлага вътре? Ако ще има от всичко по малко не бих го посетила специално. Ако е насочен към нещо определено ,например обувки ,играчки ..... и се различава от останалите като разнообразие и цени бих отишла. Другия минус  е подлеза,не е много удобно за колички.

# 8
Не става много ясно за какъв точно магазин става въпрос. Какво ще се предлага вътре? Ако ще има от всичко по малко не бих го посетила специално. Ако е насочен към нещо определено ,например обувки ,играчки ..... и се различава от останалите като разнообразие и цени бих отишла. Другия минус  е подлеза,не е много удобно за колички.

Благодаря за мнението, но явно не познаваш точно този подлез Grinning същия е с малък наклон и липсват стълби.
За сега ще запазя за изненада какви марки точно ще се предлагат, но мога да споделя, че на площ от 140 кв.м. ще има храни, бебешки аксесоари и играчки, колички, кошарки и др. едрогабаритни детски стоки, като стеремежа ни е цените да са като на вносителите.

# 9
  • София
  • Мнения: 2 493
chokoloina, до август дали ще го отворите? Simple Smile

# 10
chokoloina, до август дали ще го отворите? Simple Smile

Надяваме се да сме готови до края на текущия месец.

# 11
  • Мнения: 2 922
chokoloina, до август дали ще го отворите? Simple Smile

Надяваме се да сме готови до края на текущия месец.

А мястото със сигурност ли остава това?

# 12
  • София
  • Мнения: 2 493
Чудно. Значи лятото ще се видим Simple Smile Аз прекарвам във Варна доста време, защото баба ми живее там. Това лято седяхме с малката 2 месеца. Сега заради бебето обаче може би ще отидем по-късно - юли-август.

Когато отворите си мисля, че е хубаво да направиш някаква локална рекламна кампанийка из квартала - дали ще е под формата на плакати или листовки или нещо друго, но мамите в околните квартали трябва да разберат, че има такъв магазин...

# 13
  • Мнения: 206
super
10 години живяхме в квартал левски,много близо бяхме до чайка
и все си казвах защо няма детски магазин наоколо
реклама
промоции
кътче за майки
би било да е много хубаво

# 14
  • Варна
  • Мнения: 10 788

За какво кътче става въпрос?  newsm78 И къде го има по другите магазини?  Rolling Eyes

# 15
  • Мнения: 1 640
Кътче за деца с ниски масичка и столчета и оборотни играчки,че майките да разглеждат на спокойствие; в бонбонени цветове боядисани стени;изрисувани герои;воалени/прозрачни/пердета на витрините и аранжировка.И да не е претъпкано с колички и др.возила,както е в м-н"Арлекино"-срещу кръглата банка на Тракия.Желая успех и да знаеш,че ще дойда,нищо че съм от "Младост".

# 16
  • Варна
  • Мнения: 11 340
 ooooh! Помислих, че се побърквам и че съм пуснала тема, за която не помня!!! newsm78 #Crazy

# 17
ooooh! Помислих, че се побърквам и че съм пуснала тема, за която не помня!!! newsm78 #Crazy


Съжалявам за съвпадението, допусна ме до регистрация и ..............

# 18
Кътче за деца с ниски масичка и столчета и оборотни играчки,че майките да разглеждат на спокойствие; в бонбонени цветове боядисани стени;изрисувани герои;воалени/прозрачни/пердета на витрините и аранжировка.И да не е претъпкано с колички и др.возила,както е в м-н"Арлекино"-срещу кръглата банка на Тракия.Желая успех и да знаеш,че ще дойда,нищо че съм от "Младост".

Благодаря за идеите (май мислим в една посока) и подкрепата.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 10 788
ooooh! Помислих, че се побърквам и че съм пуснала тема, за която не помня!!! newsm78 #Crazy


А аз си помислих , че сте решили да се захванете с бизнес.  Rolling Eyes

Има и една Чиколина отскоро.  ooooh!

Сори за спама.

# 20
  • гр.Варна
  • Мнения: 722
Благодаря за мнението, но явно не познаваш точно този подлез Grinning същия е с малък наклон и липсват стълби.
За сега ще запазя за изненада какви марки точно ще се предлагат, но мога да споделя, че на площ от 140 кв.м. ще има храни, бебешки аксесоари и играчки, колички, кошарки и др. едрогабаритни детски стоки, като стеремежа ни е цените да са като на вносителите.
Сега вече се сещам за кой подлез говориш Wink  Такъв голям магазин бих посетила независимо от мястото ,стига това което предлага да си заслужава. Рекламата също е от голямо значение. Трябва да се знае особено от тези които стават за пръв път родители и нямат опит. Аз лично бих използвала това място за друго от което има нужда във Варна. Желая ти успех!!!  Laughing

# 21
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 419
а ако магазина е подобен на Хепиленд /не Хиполенд/ ще съм му редовен клиент Simple Smile
успех!

# 22
  • Мнения: 140
Чудесна идея!  bouquet
Аз съм във Възраждане,но със сигурност ще идвам.Свекърва ми живее в Чайка и все се чуди от къде да купува разни неща за внучката си Wink
Идеите на Феата много ми допадат.
Желая ти успех и да се обадиш като отворите.Да го осветите магазина.

# 23
  • Мнения: 17 407
а ако магазина е подобен на Хепиленд /не Хиполенд/ ще съм му редовен клиент Simple Smile
успех!

Има ли Хепиленд във Варна?

# 24
  • Варна
  • Мнения: 10 788
а ако магазина е подобен на Хепиленд /не Хиполенд/ ще съм му редовен клиент Simple Smile
успех!

Има ли Хепиленд във Варна?

Хепиленд и ХипОленд май са различни магазини, а?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт