ДЕТСКИ МАГАЗИН В КВАРТАЛ ЧАЙКА - ВАРНА

  • 3 285
  • 24
  •   1
Отговори

Анкета

БИХТЕ ЛИ ПОСЕЩАВАЛИ ДЕТСКИ МАГАЗИН АКО Е РАЗПОЛОЖЕН В ПОДЛЕЗА НА СТАДИОН ВАРНА (бивш "ЮРИЙ ГАГАРИН")

Опции:

Въпросът е отправен към мамите от град Варна, с цел проучване.
Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 2 922
Не знам как да гласувам  Thinking
В района май няма друг детски магазин. Би било удобно за живеещите там майки.
Подлезите ги недолюбвам поначало, няма ли начин как да е 'отгоре'  Thinking  Laughing

# 2
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 372
здравей,
майка ми живее в съседния блок и бих го посещавала редовно, но дали ще пазарувам.... не знам.
В Чайка нещо детските магазини не вървят, нямам обяснение защо просъществуват 5-6м или година и ги затварят. Едно от нещата е по-високите цени.
Успех

# 3
  • Мнения: 1 640
 Разбирам,че имаш мерак за търговия.Е ,и аз искам магазинче с бебешки и дет.аксесоари,дрехи,козметика за деца,....,но в нашия квартал-Младост.Тук магазините вървят и цените са добри,защото наблизо има гиганти-Метро,Кауфланд,Пикадилита/2 на брой/,Практикер,Бриколаж,а скоро и МОЛ! Hug Hug HugТърговците са притиснати от конкуренцията отвсякъде.Че то даже и детето все в гол.м-ни иска да ходи и да пипа.
   По темата:
   Ако предложиш цени,близки до гаражите на колхозния,ако зареждаш предимно български марки дрехи,ако продаваш памперси/цени близки до колхозния/,млека и пюрета,дам.превръзки,ако сложиш в ъгъла малка масичка и малки столчета,няколко играчки,изрисуваш стените с дет.герои,....ще има оборот.Предлагаш ли качествено и на приемливи цени-- ще идват и от "Левски",и от Центъра дори.И аз от "Младост" ще се домъкна заради едното любопитство,дето се вика! Laughing
 Ще има ли прерязване на лента и менче с китка здравец?! newsm78 PeaceУспех!

# 4
  • София
  • Мнения: 2 493
Е това ми беше основния проблем през лятото когато седях във Варна - нямаше бебешки/детски магазин в Чайка. Трябваше да ходя чак до Чаталджа да купувам пюрета и памперси. После направиха един с/у стадиона Черно море (в блоковете, където има магазин на D&G компютри) в новите кооперации, но разнообразието от каквото и да е беше доста ограничено... Но за спешни ситуации ставаше.

# 5
Разбирам,че имаш мерак за търговия.Е ,и аз искам магазинче с бебешки и дет.аксесоари,дрехи,козметика за деца,....,но в нашия квартал-Младост.Тук магазините вървят и цените са добри,защото наблизо има гиганти-Метро,Кауфланд,Пикадилита/2 на брой/,Практикер,Бриколаж,а скоро и МОЛ! Hug Hug HugТърговците са притиснати от конкуренцията отвсякъде.Че то даже и детето все в гол.м-ни иска да ходи и да пипа.
   По темата:
   Ако предложиш цени,близки до гаражите на колхозния,ако зареждаш предимно български марки дрехи,ако продаваш памперси/цени близки до колхозния/,млека и пюрета,дам.превръзки,ако сложиш в ъгъла малка масичка и малки столчета,няколко играчки,изрисуваш стените с дет.герои,....ще има оборот.Предлагаш ли качествено и на приемливи цени-- ще идват и от "Левски",и от Центъра дори.И аз от "Младост" ще се домъкна заради едното любопитство,дето се вика! Laughing
 Ще има ли прерязване на лента и менче с китка здравец?! newsm78 PeaceУспех!

Феята,би ли ми дала някакви координати за връзка с теб /e-mail, ICQ и др./, тъй като лимита ти на входящи лични съобщения е изчерпан ?  Бих искала, ако нямаш против, да ти задам няколко въпроса! Благодаря ти предварително!  bouquet

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 240
Не, твърде ми е далеч /в "Младост" сме/. А и в махалата имаме доста сносни магазинчета.

# 7
  • гр.Варна
  • Мнения: 722
Не става много ясно за какъв точно магазин става въпрос. Какво ще се предлага вътре? Ако ще има от всичко по малко не бих го посетила специално. Ако е насочен към нещо определено ,например обувки ,играчки ..... и се различава от останалите като разнообразие и цени бих отишла. Другия минус  е подлеза,не е много удобно за колички.

# 8
Не става много ясно за какъв точно магазин става въпрос. Какво ще се предлага вътре? Ако ще има от всичко по малко не бих го посетила специално. Ако е насочен към нещо определено ,например обувки ,играчки ..... и се различава от останалите като разнообразие и цени бих отишла. Другия минус  е подлеза,не е много удобно за колички.

Благодаря за мнението, но явно не познаваш точно този подлез Grinning същия е с малък наклон и липсват стълби.
За сега ще запазя за изненада какви марки точно ще се предлагат, но мога да споделя, че на площ от 140 кв.м. ще има храни, бебешки аксесоари и играчки, колички, кошарки и др. едрогабаритни детски стоки, като стеремежа ни е цените да са като на вносителите.

# 9
  • София
  • Мнения: 2 493
chokoloina, до август дали ще го отворите? Simple Smile

# 10
chokoloina, до август дали ще го отворите? Simple Smile

Надяваме се да сме готови до края на текущия месец.

# 11
  • Мнения: 2 922
chokoloina, до август дали ще го отворите? Simple Smile

Надяваме се да сме готови до края на текущия месец.

А мястото със сигурност ли остава това?

# 12
  • София
  • Мнения: 2 493
Чудно. Значи лятото ще се видим Simple Smile Аз прекарвам във Варна доста време, защото баба ми живее там. Това лято седяхме с малката 2 месеца. Сега заради бебето обаче може би ще отидем по-късно - юли-август.

Когато отворите си мисля, че е хубаво да направиш някаква локална рекламна кампанийка из квартала - дали ще е под формата на плакати или листовки или нещо друго, но мамите в околните квартали трябва да разберат, че има такъв магазин...

# 13
  • Мнения: 206
super
10 години живяхме в квартал левски,много близо бяхме до чайка
и все си казвах защо няма детски магазин наоколо
реклама
промоции
кътче за майки
би било да е много хубаво

# 14
  • Варна
  • Мнения: 10 781

За какво кътче става въпрос?  newsm78 И къде го има по другите магазини?  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт