Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
Здравейте ,предполагам не е нужно да казвам колко наистина полезен е този форум като източник на информация за всички майки.Благодарение на вас кърмя вече над годинка .Приятно ми е да го правя сутрин и вечер ,понякога и през деня,вечер заспива на цица няма лошо само че проблема е нощното кърмене SickЗначи буди се всяка вечер по едно и също време,мога да си сверявам часовника,-в 1.30,давам и да суче,заспива на цицата после не мога да я върна в леглото ,като се усети че я слагам и се събужда и така процедурата продължава 30 мин до час ,понякога се предавам и я взимам в моето легло,но това у нас не е удобно защото за татито няма място! Cryслед това ако я сложа успешно се буди към 4-5 и всичко се повтаря.Преди като се будеше и давах шише с нацедена кърма ,и нямах тези проблеми за 5 мин.всичко приключваше,но вече не мога да цедя по цяло шише,защото отдавна не съм цедила ,а и не искам пак да си увеличавам лактацията.Моля ви помогнете със съвет!  bouquetВярно че растат зъби,но не вярвам от болка да се буди по едно и също време по скоро е като навик според мен и то по скоро за гушкане и ползва цицата за беберон. SickМного ми е тежко вече прекалено дълго време немога да събера и 5 часа без пекъсване да спя изнервена съм много!Помагайте!!! #Crazy

# 1
  • Sofia
Здравей,
Виждаш дъщеря ми колко е голяма и все още почти всяка вечер се буди ,за да суче,макар,че при нея е по-скоро сучене за приспиване.А доскоро се будеше по няколко пъти нощем.На мен ми тежеше,защото започнах работа още ,като тя беше на 1,8г.Ако ти не работиш,можеш да си поспиваш през деня с нея.Повечето кърмачета се отказват от нощното сучене около или малко след1,6г.При теб всъщност трудностите идват оттам ,че не можеш да си взимаш дечко при теб в леглото.Опитай се да измислиш някакъв вариант да сте заедно на леглото.Не можеш ли да придърпаш кошарката и до вашата спалня?И за мен не е добре сега да се опитваш да я отучваш да суче нощем.Все пак сигурно си имате още неизлезли зъбки.
.

Последна редакция: пт, 02 мар 2007, 10:50 от svetlana79

# 2
  • при Arctic Monkeys
и ние се будим и го отдавам не толкова на зъби, а на навик. сега горчиво съжалявам, че не я отучих от това овреме. Cry
като почна работа не ми се мисли как хем ще работя, хем няма да спя Tired

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт