Мами в Италия 45

  • 23 778
  • 298
  •   1
Отговори
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Здравейте, италиански мами! Как сте днес?
Сефте отварям тема, дали съм успяла?

Последна редакция: пт, 02 мар 2007, 10:34 от milix

# 1
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886

Здравейте, италиански мами! Как сте днес?
Сефте отварям тема, дали съм успяла?
Добре дошли в част 45 на темичката мами в Италия!

Живеем в Италия и тук споделяме всякакви въпроси, свързани с живота и интеграцията в италианското общество.
Очакваме да включим и още жени, живеещи в Италия! newsm10

Радваме се, че ви има и благодарим на всички за помощта, добрите думи и настроениe
newsm51

МАМИ В ИТАЛИЯ



Или иначе казано:

Trentino Alto Adige:                                                    Friuli Venezia Giulia:
gogo04 (МАЯ) - vicino a Trento                                Zai4enze (ГИНКА) - Trieste
                                                                                     piccola (КАЛИНКА) - Trieste   
                                                                                     misty5 (МИРА) - Trieste
                                                                                     Nelly_Iv (НЕЛИ) - Trieste

Piemonte:
Amymommy (ВЛАДИ) - Torino
Еluana (ЕЛЕНА) - Alessandria

Lombardia:
Giorgia (ГЕРИ) - Monza                           Ghery01 (ГЕРИ) - Monzа                             
sonita (СОНЯ) - Мilano
mcdirock (МИЛЕНА) - Lissone                 feiam(...)- vicino a Milano
piccolina (АНИ) - Valsolda                       antoegabi (АНТОНИЯ) - Imbersago
donna al volante (ВАЛЯ) - Bergamo        Bimba24 (ДЕСИ) - Desenzano del Garda
Ginger! (...) - Lecco                                  Лейди (ЕЛЕНА) - Milano
morgause(ЮЛИ)- Milano                         gioia(ЮЛИ)- Milano

Emilia Romagna:                                                       Toscana:
Lennie (ЕЛЕНА) - Forlì                              Кала(Bella13) (КАЛИНА) - Livorno
                                                                    Medea & BeaZtiE (ДИНЕВИ) - Arezzo

Umbria                                                                        Marche:
Nik77 (НИКОЛЕТА) - Citta'di Castello       makaui daniela (ДАНИЕЛА) - Ancona

Lazio:
vanesa79 (ВАНЯ) - Santa Marinella           denise(ДЕСИ)-Roma
Само Вески (ИРИНА) - vicino a Roma        Vesna 27(...)-Roma
Italina (АНТОНИНА) - Roma

Campania:                                                                 Basilicata:
dessita (ДЕСИ) - Napoli                           Rositsa (POСИ) - Palazzo San Gervasio

Sicilia:
milix (МИЛЕНА) - Palermo


Архивът Мами в Италия : Grinning

Част 1, Част 2, Част 3, Част 4, Част 5, Част 6, Част 7, Част 8, Част 9, Част 10,
Част 11, Част 12, Част 13, Част 14, Част 15, Част 16, Част 17, Част 18, Част 19, Част 20,
Част 21, Част 22, Част 23, Част 24, Част 25, Част 26, Част 27, Част 28, Част 29, Част 30,
Част 31, Част 32 и половина, Част 33, Част 34, Част 35, Част 36, Част 37, Част 38, Част 39, Част 40,Част 41,
Част 42,Част 43,]Част 44[/b]



Поради големия интерес ето:


ТЕСТОТО ЗА ПИЦА НА ДЕСИ,
КИСЕЛОТО МЛЯКО НА ДЕСИ


# 2
Здрасти Milix  newsm47

Деси, ти съвсем мама наполетана го даваш с това ядене newsm62
Нека си папка детето колкото иска, няма нужда да ти се превръща в chiodo fisso newsm12
Аз затова не харесвах детската граднина: защото трябваше да се яде и да се спи.

# 3
  • Мнения: 2 379
Попаднах на едно интересно събитие...
LE DONNE ITALIANE INCONTRANO LE DONNE RUMENE E BULGARE

това ми звучи малко като покана за боксов мач  Twisted Evil

Абосолютно!
Аз даже преди няколко години гледах едно такова предаване по телевизията.
В някакво градче започнали да прииждат румънки, молдовки (сигурно и българка някоя) да работят като баданти. Не след дълго въпросните моми започнали да стават любовници на мъжете и се стигнало до не един и два развода. Местните жени го бяха обърнали на саморазправа и изобщо цялото предаване беше много ожесточено!
 smile3515 smile3514 smile3513

# 4
  • Мнения: 2 379
Ето обещаните подробности как се вади ЗДРАВНА КАРТА:
(за София)
Адрес, на който трябва да се отиде: ж.к."Гоце Делчев", ул. Георги Измирлиев" 8.
Автобуси, които ходят там: Nо 74 или 76 - пред-пред-последна спирка.
Документи, които трябва да се носят: лична карта и една снимка.
Работно време: 8:00 - 16:30; обедна почивка - 12:30 – 13:00.

# 5
  • Мнения: 6 167
здравейте,

ма каква е тая безумна сбирка Laughing
интересно ми е какво ще става на тази среща и после какви ще са отзивите.
мила от марс не съм го гледала, но голям шум се вдигна за този филм преди известно време и
взе няколко филмови награди на някои световно неизвестни кинофорума.  тоест, неизвестни за мен, на мен са ми известни само оскари, златни мечки и глобуси и така.
българското кино ме побърква с 'реалностите',. които представя. много ми идват просто.
последния хубав филм, който съм гледала български през последните 20 години е 'писмо до америка'.
това наистина си заслужава.

# 6
  • Мнения: 2 379
Лени, какъв е този твой "аватарен траур"? Laughing Преди сменяше по 5 аватара на ден, а сега ... ни подпис, ни аватар!

# 7
  • Мнения: 6 167
Лени, какъв е този твой "аватарен траур"? Laughing Преди сменяше по 5 аватара на ден, а сега ... ни подпис, ни аватар!

и аз това мислех да ти кажа.
но нещо не мога да си налучкам настроението тези дни))
малко почивка

# 8
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Пак здравейте! Уж съм тук, а с тия папкания се разсейвам и не пиша.
И аз съм чувала за Мила от МАрс, но така и не успяваме вече толкова време да го смъкнем с е- муле. И за писмо до Америка са ми говорили хубави неща, но по сателитната не съм го улучвала, нали там все повтарят бг филми!
Утре сме на разговор с попа от православната църква тук, та ще е първо излизане с беба. Ще приложа съвета на Влади с топлата вода в термос, много хитро за хранене вън от дома. Малката си увеличава периодично дозите мляко. НА моменти ми се струва, че е бездънна бутилка. Имам кърма, зедя я с тиралатте, но понякога я засищат 80-90 мл и спи непробудно 4-5 часа следобед, но понякога ревва след 30 минути и топля АМ. Дори всеки ден пия чаша бира по съветите на акушерките от клиниката, стимулирала тая любима на Джоя златиста течност млеконадоя при кърмачките, муууу!

# 9
  • Мнения: 1 100
Привет дами Hug

Микилс4е, много хубаво, 4е беб те е оставила малко да действаШ на комп. Ина4е как я карате, папкате, растете и нанкате Wink

За тая среЩа на бълг. румънки и дъръбъра, нямам думи Sick

Лени е в аватарна абдикация временно, ма съм сигурна, 4е скоро Ще навакса Flutter Работните ти дела как вървят Wink

Ани, ти привърШи ли дейностите по ел.инсталацията, 4е все те мисля Blush

Сега, ние днес ставаме на половин година Whistling, ей как минава времето, не ми се вярва ooooh! Ще гледам следобед да пусна някоя нова снимка Hug

Бягам да посвърШа неЩо, до после
  bouquet

# 10
Здрасти Milix  newsm47

Деси, ти съвсем мама наполетана го даваш с това ядене newsm62
Нека си папка детето колкото иска, няма нужда да ти се превръща в chiodo fisso newsm12
Аз затова не харесвах детската граднина: защото трябваше да се яде и да се спи.
Gioia, дарлинг, хич даже не го мисля толкова, още повече, че откак мама е тук само тя се разправя с готвене и хранене на Бобо, ама като си отиде не мога да го свикна, че и да не яде на градината , вкъщи ще има. Голямото ми улеснение откак тръгна беше именно в тия три часа сутрин и яденето там, за да мога да работя като хората. А и не искам непременно всичко да си изяжда, ама поне първото, както беше доскоро. А той започна категорично да отказва да яде там. Е нема такива работи! Просто е много твърдоглав и трудно му се влиза в главата, ама за всяка порта има ключ.
Карай, мина му май, сега не се опъва като теле вече.

Да ти кажа не бях разбрала, че ходи само сутрин на детска градина и не яде там за да яде после в къщи. Еми да не е балама човека. И аз не бих яла в стола ако мама ме чака в къщи на масата. Grinning

Ние сега сме във фазата на NO  ooooh!, но аз не му се противопоставям. Ако не иска нещо да прави, да не го прави. Според мен иначе само се засилва отрицанието. Естесвено когато това може, иначе прекалената пермиссивност също не води до добро.   Stop

# 11
  • Мнения: 3 425
Абонирам се Crazy

# 12
  • Мнения: 6 167


Лени е в аватарна абдикация временно, ма съм сигурна, 4е скоро Ще навакса Flutter Работните ти дела как вървят Wink


добре доволна съм и шефа е супер ( сигурно, защото е мъжа ми).
хаха. сега се борим кой е шефа. малко , като в отчаяни съпруги, не знам кой ги гледа и тн, но в последните серии линет почна работа с мъжа си и точно сега преминават през фазата на напасване. но аз имам опит, а и той голям- той си има неговите задължения, аз моите, с повече обсъждане... ще се справим. надявам се. иначе ще се наложи да го уволня  Laughing

иначе аз в понеделник летя за  софия за раждането на нашите племенници Heart Eyes
няколко дни ще остана, ще се видя със семейство, с новите му членове , някои приятели и ще бързам за обратния път, че и тук има задачи. натоварили сме с дамиано подаръците, днес със свекърва ми ходихме да купуваме от нея пиджамини. много сладки ги избра, много мила жена.



# 13
Milix, защо още не си извела детето в това хубаво време??? Я бой по дупето. На твое място щях сутрин да излизам и вечер да се прибирам.
А приспособления за топла вода - всякави. Може и да не я топлиш. Grinning

# 14
Не бих работила с мъжа си, дори не в една и съща фирма  Stop
Според мен е доста рисковано да се намесват семейни със "работни" отношения.
Може би зависи все пак от характера на човека има и много проспериращи семейни бизнеси.  Confused

Общи условия

Активация на акаунт