Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 22 отговора

софия

имам една чуденка, бебка е в началото на пети месец и сега я захранвам със зеленчукови пюрета. Педито ме посъветва този процес да мине с готови, но като привикне към повечето зеренчуци мисля аз да приготвям домашни. Тъй като няма да слагам нито захар, нито сол в тях предполагам, че ще са малко безвкусни и за това се чудя дали мога да слагам понякога по малко копър или магданоз, има ли минимална възрастова граница за тях
Цитирай

София

Аз започнах да му давам към 7 месец.
Цитирай
не знам каква е минималната възраст, но ако те притеснява това, че кашите са безвкусни имай предвид че на бебета хич не им пука - просто имат различно вкусово усещане
мен ако питаш, до живот сол и захар не трябва да ядем, но така са ни привикнли за съжаление и сега без ни се струва безвкусно
Цитирай

Пловдив

Аз започнах да му давам към 7 месец.
Peace
Цитирай

Sofia

Само магданоз давам по малко от около 1 месец
Цитирай

Магданоз слагам от 8 месец.Копър не съм давала още.
Цитирай

Sf

Безвкусни са за нас, но не и за тях.
Цитирай

Отвара от копър давах още от началото против колики, магданоз също не виждам какъв е проблема да се слага на тази възраст! Колкото до вкусовите качества на бебе- не смятам, че им е все едно какво ядат!
Цитирай

Brokenpromiseland

Ами наистина капъра се използва още от кърмаческа възраст,така че не вярвам да е проблем да се слага в яденето.По "Бон Апети" също бяха казали че спокойно може да се слага копър.Аз от утре започвам с домашно приготвяне на пюренцата и мисля да сложа.
Цитирай

софия

Благодаря ви, мисля по малко копър да слагам от време на време път то ще си покаже детето
Цитирай

Бургас

А какво мислите за кервиза - може ли да се дава на бебоците? Разбира се не суров!
Цитирай

А какво мислите за кервиза - може ли да се дава на бебоците? Разбира се не суров!

Давам корени и листа от 8м.
Цитирай

и отново в Австрия

Слагам и магданоз и целина.В Бон апети казаха 4е целината възбужда апетита и е добре дава
Цитирай

Старата столица

След като захраних,а аз давах домашни пюрета,започнах да слагам.Значи след 5-я месец някъде.
Цитирай

Отвара от копър давах още от началото против колики, магданоз също не виждам какъв е проблема да се слага на тази възраст! Колкото до вкусовите качества на бебе- не смятам, че им е все едно какво ядат!

И аз не сметям,че им е все едно.... Crossing Arms
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 22 отговора