от кога копър и магданоз

  • 5 275
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 451
имам една чуденка, бебка е в началото на пети месец и сега я захранвам със зеленчукови пюрета. Педито ме посъветва този процес да мине с готови, но като привикне към повечето зеренчуци мисля аз да приготвям домашни. Тъй като няма да слагам нито захар, нито сол в тях предполагам, че ще са малко безвкусни и за това се чудя дали мога да слагам понякога по малко копър или магданоз, има ли минимална възрастова граница за тях

# 1
  • София
  • Мнения: 7 020
Аз започнах да му давам към 7 месец.

# 2
не знам каква е минималната възраст, но ако те притеснява това, че кашите са безвкусни имай предвид че на бебета хич не им пука - просто имат различно вкусово усещане
мен ако питаш, до живот сол и захар не трябва да ядем, но така са ни привикнли за съжаление и сега без ни се струва безвкусно

# 3
  • Мнения: 1 446
Аз започнах да му давам към 7 месец.
Peace

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 488
Само магданоз давам по малко от около 1 месец

# 5
  • Мнения: 270
Магданоз слагам от 8 месец.Копър не съм давала още.

# 6
  • Мнения: 3 500
Безвкусни са за нас, но не и за тях.

# 7
  • Мнения: 1 013
Отвара от копър давах още от началото против колики, магданоз също не виждам какъв е проблема да се слага на тази възраст! Колкото до вкусовите качества на бебе- не смятам, че им е все едно какво ядат!

# 8
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Ами наистина капъра се използва още от кърмаческа възраст,така че не вярвам да е проблем да се слага в яденето.По "Бон Апети" също бяха казали че спокойно може да се слага копър.Аз от утре започвам с домашно приготвяне на пюренцата и мисля да сложа.

# 9
  • Мнения: 451
Благодаря ви, мисля по малко копър да слагам от време на време път то ще си покаже детето

# 10
  • Мнения: 56
А какво мислите за кервиза - може ли да се дава на бебоците? Разбира се не суров!

# 11
  • Мнения: 8 242
А какво мислите за кервиза - може ли да се дава на бебоците? Разбира се не суров!

Давам корени и листа от 8м.

# 12
  • Мнения: 222
Слагам и магданоз и целина.В Бон апети казаха 4е целината възбужда апетита и е добре дава

# 13
  • Мнения: 5 362
След като захраних,а аз давах домашни пюрета,започнах да слагам.Значи след 5-я месец някъде.

# 14
  • Мнения: 1 483
Отвара от копър давах още от началото против колики, магданоз също не виждам какъв е проблема да се слага на тази възраст! Колкото до вкусовите качества на бебе- не смятам, че им е все едно какво ядат!

И аз не сметям,че им е все едно.... Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт