Препоръчайте добър гинеколог в гр. Пловдив

  • 17 103
  • 84
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8
Моля спешно ми трябва добър гинеколог в гр. Пловдив!
Благодаря на всички предварително.

# 1
  • Мнения: 4 324
Здравей,

Бих препоръчала д-р Даскалов (Торакс). Много добър специалист е.

Но аз все пак си мисля че след като си карала вече варицелата няма опасност за плода.

Пиши какво става.

Успех!

Последна редакция: пт, 02 мар 2007, 12:43 от Верити

# 2
  • Мнения: 7 716
И аз съм за д-р Даскалов.

# 3
  • Мнения: 4 700
аz пък съм zа Минев от Селена. Много е добър. Но погледни в белия списък zа Пловдив

# 4
  • Мнения: 4 324
Аз пък за Минев съм чела и добри и лоши работи, но лошите ми правят много голямо впечатление.

Първи минус - поставя диагноза изчерпан яйчников резерв само с преглед на ултразвук. Първо това е невъзможно и второ, това е недопустимо.
Втори минус - за 6 месеца посещения при него, не са пуснати абсолютно никакви изследвания. Едва след това се сеща да назначи такива. Право лапароскопия и не предлага цветна снимка или хидротубация, които са по евтини и по-важното - по щядящи от организма.
Трети минус - ако пациента си плаща лапароскопията - цената е една, а ако я поема застрахователят цената веднага скача
Четвърти минус - преглежда в частничт си кабинет, въпреки че работи в Селена и там апаратурата е в пъти по-добра.

# 5
  • Мнения: 100
Д-р Даскалов от к-ка " Торакс".  newsm10

Освен, че е добър акушер-гинеколог може би е единствения добър специалист за фетална морфология в Пловдив.

# 6
  • Мнения: 1 950
Аз пък за Минев съм чела и добри и лоши работи, но лошите ми правят много голямо впечатление.

Първи минус - поставя диагноза изчерпан яйчников резерв само с преглед на ултразвук. Първо това е невъзможно и второ, това е недопустимо.
Втори минус - за 6 месеца посещения при него, не са пуснати абсолютно никакви изследвания. Едва след това се сеща да назначи такива. Право лапароскопия и не предлага цветна снимка или хидротубация, които са по евтини и по-важното - по щядящи от организма.
Трети минус - ако пациента си плаща лапароскопията - цената е една, а ако я поема застрахователят цената веднага скача
Четвърти минус - преглежда в частничт си кабинет, въпреки че работи в Селена и там апаратурата е в пъти по-добра.


Напълно съм съгласна с Верити и да продължа с лошите:
1. Прави лапароскопия за отстраняване на киста, установява запушена една тръба и директно казва на жената, ако искаш дете - ела да ти го направим инвитро, друг начин няма.
2. Друг случай - заедно със Стратев, правят стимулация за ИКСИ като после пращат момичето в София при Щерев, одират и две кожи като цена, въпреки, че лекарствата и са от касата, а за психическите и физически травми да не говорим. Момичето не иска и да чуе за втори опит.

Подкрепям мнението на останалите - само д-р Даскалов. Peace

# 7
  • Мнения: 9 077
И от мен глас за д-р Даскалов.
Няма две мнения Simple Smile

# 8
  • Мнения: 515
За мен е доктор Щерев клиниката му е до понеделник пазара.

# 9
  • Мнения: 9 077
За мен е доктор Щерев клиниката му е до понеделник пазара.
newsm78

# 10
  • Мнения: 44
"ТОРАКС"-абсолютно всички там са изключителни и за стотен път се убеждавам,че това е единственото място в Пловдив,където можеш да получиш качествена гинекологична помощ.А за вниманието и грижите към пациента-няма смисъл да говоря.И ако мислиш.че е скъпо,по-евтино ще ти излезе единствено при лекар,който има договор със ЗК,а за добър такъв-не се сещам.
Успех!

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
"ТОРАКС"-абсолютно всички там са изключителни и за стотен път се убеждавам,че това е единственото място в Пловдив,където можеш да получиш качествена гинекологична помощ.А за вниманието и грижите към пациента-няма смисъл да говоря.И ако мислиш.че е скъпо,по-евтино ще ти излезе единствено при лекар,който има договор със ЗК,а за добър такъв-не се сещам.
Успех!

Това с евтиното не е много сигурно, защото много от изследванията, така или иначе не се поемат от ЗК. Така че Торакс и д-р Даскалов.

# 12
  • Мнения: 4 700
мале, много ло6о 4ета от вас zа Минев. На мен пък добро впе4атление ми е направил, ама 4овек никога не zнае откъде 6те му е доиде. 6те имам едно на ум. Благодаря ви.   bouquet

# 13
  • Мнения: 9 077
Лично аз, за проблеми свързани със стерилитет и бременност, не бих се доверила на никой друг, освен на д-р Даскалов.
Това и от личен опит го казвам, и от четеното тук по форумите, и от приятелки, които са си препатили...

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Да се разпиша и аз с лошото си мнение за д-р Минев.1-во направи ми две инсеминации без изобщо да сме проверили тръбите дали са проходими.2-ро не ми е направил нито веднъж микробиология и изследване за хламидия.3-то след лапароскопията с цел фенестрация не ми назначи хормонални изследвания,а д-р Даскалов каза,че техните нива /на хормоните/много се променят след фенестрацията.Започнах и да получавам кръвоизливи в яйчниците за които нямам обяснение.

Общи условия

Активация на акаунт