Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 49 отговора

софия

какво ще купите за пролетта на децата си (2 -3год)? какви марки предпочитате?
Цитирай

Майничка

Сефте купих на щерката маратонки (и то не за ежедневно натоварено носене) когато беше на 5г. и половина. Преди това винаги съм купувала ортопедични обувки и сандали, които да обхващат глезена, задължително от естествена кожа. Но нашата от малка ходи много - на 2 г. и половина не й се опираше 3-4 километров преход без почивка (градско), а се очертава дюстабанлийка и краката й доста се потят.
Цитирай

софия

до кога се ходи с ортопедични обувки? ние нямаме проблеми, но те не се виждата с просто око, нали?
Цитирай

София

Аз знам, че е вредно да се ходи с ортопедични обувки. В Горна Баня много ми се караха, че купувам такива на детето - обувката трябва да е възможно най-лека и мека.
Маратонките мн. не ги одобрявам, защото запарват. но моята много харесва барбешките и от 2 г. ходи с такива.
Цитирай

Банкя

И двете  Very Happy
Цитирай

Чикаго / София

Обикновенно пролетта купувам маратонки - носи ги 1-2 месеца и започва със сандалите и гуменките. А есента купувам обувки., които поне досега носи и пролетно време.

И аз като Лекси не купувам ортопедични обувки откакто ходих в ортопедичната болница в Горна Баня с детето на преглед!
Цитирай

в зоната на здрача

Купувам  маратонки-за игра,ако са хубави и не евтини не запарват/е в голямата жега не носим маратонки/ Laughing
Купувам и обувки -за роклички ,да се кипри момата,на баткото пак така и от двете
Цитирай

До парка

Обувки,тъй като ходят предимно с рокли. Hug
Цитирай

София

Предпочитам  маратонки.
И аз знам,че ортопедични обувки не се слагат,освен ако детето наистина няма нужда от такива.
Цитирай

Тоже  Mr. Green
Цитирай

Sofia

И аз  така- всъщност от есента Влади има 2 чифта обувки и един чифт маратонки, които му стават, а вече съм му купила и още едни маратонки  Laughing
маратонки: Адидас, Рийбок, найк;
обувки: Минимен,Примиджи,Капчица, К&К- каквито ми харесат и какъвто цвят ми трябва  Mr. Green
Цитирай

Sofia

И аз и двете
Цитирай

близо до Витоша

и двете
Цитирай

Вече купих маратонки, ще купя и обувки.
Цитирай

U.K.

аз вече  купих и 2те.почна да се стопля а с  ботушките е малко топло а и тежат на краката му.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 49 отговора