Занемарихте ли външния си вид ,от както станахте мами ?

  • 2 147
  • 55
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 461
Не съм,единствено по отношение на килограмите, с които още се боря,но и това е вид занемаряване. Embarassed

# 46
  • Мнения: 1 101
Винаги намирам време за себе си  Wink

# 47
  • Мнения: 2 019
не съм

# 48
  • Мнения: 966
всичко си е същото както преди

# 49
  • София
  • Мнения: 3 390
Първите месеци може би се позанемарих, сега отделям дори повече внимание на външния си вид, отколкото преди бременността.

# 50
  • Мнения: 574
Винаги съм намирала време за себе си и сега също Peace

# 51
  • Мнения: 2 039
Неее  Naughty Симпатяга съм  Flutter,поддържам се  Peace

# 52
  • Мнения: 183
В никакъв случай. сега се грижа повече за себе си. преди смятах, че съм природно хубава, но годините минават и тялото изисква все повече грижи.... и пари:(
точно така е и при мен..............трябва където и да минем слънце да грее.......
Не искам децата ми да се срамуват от мен Hug
Но пък има и друго - преди да родя тялото ми не се нуждаеше от толкова много грижи - за сметка на сега...............

# 53
  • Мнения: 183
Да ви питам аз с две деца,каката ученичка ,а бебо на 1г дали ще имате време и за маникюр,козметик или......Аз нямам време да сготвя ,а да не говорим за развлечения.
Аз съм с близначки - оправям тяхната стая, после нашата............ и тяхната пак е за оправяне
Пък отгоре на всичко и работата ми е много наторена и често се прибирам след 21,30 ч.! ooooh!
Та по този повод не помя от кога не съм ходила на маникюр или фризьор - но се оправям и сама - купи си професионални инструменти за маникюр, а прическата ми е таква, че ходя само да и взимат връхчетата.
Но такъв е живота ... трябва да сме перфектни във всичко  - само че понякога е тъжно /особено когато тези, за които го правим не го забеляват/ Cry

# 54
  • Мнения: 1 280
Е ,то4но там е фатката-дори и да не ни забелязват,да го правиме. Аз много се поддавам на проблемите си и това ме скапандруцва,но ако съм в настроение -го правя.,а не трябва да е така.Е,не ходя като вампир..но просто не е така както беше.Тази тема много ме накара да се замисля..Форумът е едно прекрасно ,полезно място!Благодаря Ви!

# 55
  • Мнения: 419
Определено занемарих външния си вид,нямам време да си сложа поне спирала като излезем,маникюра много рядко го правя,и косата я мия на 10 дена веднъж(добре че не и личи).Направо незнам а и за фитнес нямам време,дано скоро се нормализират нещата!

Общи условия

Активация на акаунт