Баба Марта най-обича в ПАЗАРДЖИК да се припича! - 9

  • 9 307
  • 285
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 577
Добре си говорите тук, я да ви питам нещо. Знаете ли къде се намира залата на стоматологията ? Там група жени играят народни танци, нещо като фитнес, за удоволствие.


Леллеееееее, Бобимин - я разузнай за тези танци! Имам крещяща нужда от такова нещо!
Ако ходиш - свиркай и аз ще дойда!

# 76
  • Мнения: 529
за Младежкия дом,знам и за ДНА-то знам , там дори латино танци и йога има - но за зала на стоматологията за сефте чувам  newsm78

Ако разберете,свиркайте  Laughing

# 77
  • Мнения: 1 097
Ооо, я разяснете къде и какви танци има  Grinning Ще е супер да вляза малко във форма, аз не знаех, че имаме такива групи в града..  Blush

# 78
  • Мнения: 574

Извинете ме, но нямам бодрият ум на МимиПими и не се сетих за датите на последните рожденнички  Blush Мимка, благодаря ти  Hug
ами Дес така е неможе всички да са умни като мен bowuu
karmen66- каква количка имате Simple Smile вчера видях една майка и много ми заприлича на теб, ама тя беше със светло синя количка(куини) а  пък ти нали си имаш момиченце та си помислих че няма да сте вие Grinning
Златиста Mag England ама днес си харесах друга,ако видиш тези дни такава в района на граската градина обаждай се.Аз обикновено там пия кафе и след това обикалям.Не сме били ние вчера не сме излизали!Аз излизах де ама сама Mr. Green

# 79
  • София
  • Мнения: 1 511
Поздравления за амбицията ви да разкършите снаги!  Hug
С вас ще съм във всеки един танц,във всяка една стъпка... Crazy...успех!
Айде записвайте се и да кажете как е!  Grinning

# 80
  • Мнения: 239
И аз незнам каде е залата на стоматологията (ама щом е на стоматологията може да е вътре в нея ) newsm78
А някой знае ли за някоя групичка дето да иска да качи някое килце демек да замазни кълките Laughing ако някой знае някоя рецепта за надебеляване моля да я сподели (освен забременяване  Twisted Evil нея съм е пробвала два пъти и е с временен ефект)
karmen - така като знам количката по мога да се ориентирам Peace

# 81
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Не знам къде е залата на стоматологията , но ще поразпитам.Някой по-горе спомена курс по йога, което много ми хареса като идея . Ако знаете повече подробности, пишете.

# 82
  • Мнения: 529
Курса по йога се провежда в ДНА (военния клуб срещу математич. гимназия) и е само вечер от 19ч., но незнам точно кои дни  newsm78

# 83
  • Пазарджик
  • Мнения: 760
Здравейте мили мами  Hug

Да се отчета - термин: 2 август 2007, име: Мария, но то сигурно се подразбира  Grinning, РД: 26.06.1981
Аз да се похваля - усещам бебко вече и то много усезаемо. Вчера особено беше мноого активно и явно се е изморило милото, защото сега си кротува, само от време на време напомня за себе си.

Иначе както се заговорихте за танци и йога - аз съм голям фен на народните танци, но точно сега не са много подходящи. Но пък Йога - виж това ме заинтригува. От доста време се чудя дали има в Пазарджик някъде, където се практикува, пък то имало. Тъкмо мислех да ви питам дали знаете нещо по въпроса. Най-вероятно ще попитам аз някой ден във воения клуб. Дано да може и за бременни, защото знам че е много полезно, а пък просто трябва да се избягват някои позиции.
И все пак, ако някой знае нещо повече, много ще се радвам да сподели, а и аз като поразуча, ще пиша.
Пожелавам ви усмихнат ден и да се насладите на слънчевото време   bouquet

# 84
  • Мнения: 574

karmen - така като знам количката по мога да се ориентирам Peace
Ще се радвам много!  bouquetИ да не забравиш да се обадиш!

# 85
  • София
  • Мнения: 1 511
А някой знае ли за някоя групичка дето да иска да качи някое килце демек да замазни кълките Laughing ако някой знае някоя рецепта за надебеляване моля да я сподели...

И ти ли си към нас...оглозганите  Crazy
Няма начин за напълняване и на лекар съм ходила...учените се произнесоха:
  -Перфектно действа отделителната ти система,глисти нямаш!  Laughing

Ям като за световно,но ефект няма.От време на време си бъркам един коктейл с жълтък,мед и мляко...но заглаждането на косъма пак е временно(като бременността)!
Имаше в Красива мама май тема за напълняването,ако искаш погледни! Flutter

# 86
  • Мнения: 1 938
А някой знае ли за някоя групичка дето да иска да качи някое килце демек да замазни кълките Laughing ако някой знае някоя рецепта за надебеляване моля да я сподели...

И ти ли си към нас...оглозганите  Crazy
Няма начин за напълняване и на лекар съм ходила...учените се произнесоха:
  -Перфектно действа отделителната ти система,глисти нямаш!  Laughing

Ям като за световно,но ефект няма.От време на време си бъркам един коктейл с жълтък,мед и мляко...но заглаждането на косъма пак е временно(като бременността)!
Имаше в Красива мама май тема за напълняването,ако искаш погледни! Flutter

Да ви имам проблема. Crazy
Съзнание губя, апетит не губя аз... Mr. Green

# 87
  • Мнения: 657

Да ви имам проблема. Crazy
Съзнание губя, апетит не губя аз... Mr. Green
smile3532 rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo
И аз така  Peace

# 88
  • Мнения: 2 577
Ох, дано с тропане се свалят килцата, че всеки ми вика - споко - ще отслабнеш като прохода, ма аз вече не вярвам - 9 месеца ще станат вече откакто родих и ефект - 0 Twisted Evil
И с кърменето ако знаете колко добре си намирам опрвадание за плонделството ми... hahaha

# 89
  • Мнения: 157
Аз сега започвам да качвам килограмите, ама като дойде време да свалям - ще му мисля! Всъщност още нищо не съм качила, ама то майче е раничко... Thinking Направих си изследванията в Бялата къща, в петък казаха да си ги взема.  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт