Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Родители, отглеждащи сами децата си
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 35 отговора
Всичко започна преди няколко месеца, тогава без да искам прочетох едно съобщение в телефона на мъжа ми Цитирам:"На каквъв се правиш какво си мислиш има и по интересни от теб" Е естествено усъмних се и попитах за какво става въпрос.Отговори ми че не знае, номерът нямаше име пишеше "барчето".После скълъпи една история, че попитал и се оказало че съобщението било за човек който се казвал като него, продто изпратено по погрешка.Честно казано не повярвах, но си премълчах.Естествено записах си номера.Вчера след като си легна и след като от доста време са зачестили едни обаждания и съобщения които естествено се трият веднага реших да видя телефона му докато спи.И какво се оказа това барче си има женско име нищо че беше казал че телефона е служебен и всички го ползват и на този телефон се звъни всеки ден.Прочетох и няколко съобщения които бе пропуснал да изтрие 1 съобщение: Обади се 2 съобщение Обади се 3 съобщение Обади се веднага 3 съобщение Не ме дразни. Е това тотално ме разби.Не че вътрешно в себе си не го знаех но все пак истината боли.И когато това е съчетано с късно прибиране всяка вечер, уж работел и след прибирането 1-2-3-4 аперитива и после в леглото без да го интересува нещо това май вече ми идва в повече.И сега се питам на къде.Имаме малко детенце а аз с едно майчинство на квартира и със заем как да си събера багажчето и да кажа край.Разговори няма да помогнат.Той ще отрича до дупка и нищо няма да си признае и каква полза.Много съм объркана моля ви дайте ми съвет.)Ще полудея.
Цитирай

Ами трудно ти е  в момента.
Аз не бих ти казала на секундата да се изнесеш, ако нямаш помощ.
На първо място си овладей емоциите- знам, че ти изглежда невъзможно, но трябва да осъзнаеш, че с кавги и разправиии нищо няма да постигнеш.
Изневярата има много измерения. Сядаш и правиш един разбор- какви са отношенията с  мъжът ти, ти как се чувстваш в тия отношения, как се отнася с детето. Ако детето ви е малко, напълно е възможно това е да една от най-тъпите, но за съжаление широко разпространена причини да има изневяра- мъжът изведнъж започва да се чувства като завързан с появата на бебето и съответно търси начини да се отвърже. Най-доброто за теб е да спреш да се концентрираш върху него- гледай си детето, намери си занимание и не се опитвай на всяка цена да го притежаваш.
Недей да разсъждаваш не тема- справедливо ли е, не ли, това че ти седиш и гледаш детето, а той.....това е лоша посока, до никъде няма да стигнеш с нея. Знам, че  ще ме изядат с парцалите, но така са нещата. Навън с която и да се среща, тя е усмихната и не е истерично ревнива,  не ти казвам да се опитваш да му се харесваш, а казвам да го оставиш в момента на мира. Разбира се идея си нямам за отношенията ви, ти си знаеш как са нещата, но при всички случаи крайните решения не са добри решения при обстоятелставта, които описваш.
МОже да звуча, неясно, но не съм пила кафе още Hug
Цитирай

Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops

Jaly, колко верни са думите ти, и колко неимоверно трудно е да се спазят тези правилни съвети...
Поне за мен... Не съм в идентична ситуация, но и аз съм в много труден период от брака си.
Бих искала да успея да го спася, а в главата ми е страшна каша, и търся, търся, търся
някакъв сигурен признак, че желанието не е само мое... А знам, че точни критерии в това отношение
е трудно да има, всичко всъщност е толкова комплексно, трудно е да се изолира една емоция от друга.
И моето изказване прозвуча объркано сигурно, амо нещо толкова ми е трудно в момента, имам чувството,
че сърцето ми се е свило на едно малко топче  Sad
Цитирай
Tрудно е да се дават съвети ,но мисля че в повечето семейства има подобни ситуации.Моят съвет е да му покажеш ,че си разбрала и ,че си разочарована,но не вдигай скандали ,а може би покажи му ,че въпреки това държиш на него,естествено ако  е така
Цитирай

Лимонче, млада си всичко е пред теб- повярвай ми, това е и голямо облекчение- да знаеш, че каквото и да става пред теб  има много възможности  и време, защото времето драстично променя това чувство и тогава наистина е тежко. А за съвети, че се дават лесно- ясно е като бял ден... да не вземеш да си помислиш, че аз ги спазвам винаги тия неща, нищо подобно, но знам, че най-много грешки съм трупала,точно като не съм го правила, та сега наистина  се опитвам и особено понеже времето вече не ми е съюзник  Hug
Цитирай

София

Ако мъжът ти не би си признал при никакви обстоятелства, че има друга, значи не иска да е с нея. Да, може да иска любовница, но по една или друга причина държи на теб. Все е нещо.
Ако не те устройва такова положение, помисли как най-бързо станеш независима от него. След това имаш избор какво да правиш. Можеш да оставиш и решението дали да се разделите за тогава.
Цитирай

София

Разговори няма да помогнат.Той ще отрича до дупка и нищо няма да си признае и каква полза.Много съм объркана моля ви дайте ми съвет.)Ще полудея.

Ще отрича ако ти поставиш нещата така, че да отрича.

Приспиваш детето, наливаш по чаша и го молиш да седнете. Казваш: "Мили, разбрах че си ми изневерил. Не отричай, защото това само би ме обидило. Искам да знам какво смяташ да правиШ. Как си представяш нещата за напред?..." и т.н.

Мога да си представя как те боли сега, но е добре да си първо наясно с това какво искаш ти и после с това какво иска той: от живота, от връзката ви, от себе си...

От своя опит ще ти кажа, че колкото повече стискаш нещо в ръката си - толкова повече го нямаш. Пусни го и ако си струва - ще си остане при теб.  Peace
Цитирай

Опитай се да послушаш Jaly.
Цитирай
Здравей,видях,че си онлайн.
Аз нямам опит.Моето мнение може бие много скапано.
Мислила съм,че ако аз разбера подобно нещо,ще го изтощавам сексуално-всяка нощ,докато няма какво да даде на другата.Товапри условие,че има други неща,които ви свързват
Цитирай
Бях решила да не му казвам нищо.Не издържах.Попитах го коя е тя и какви са им отношенията.Отговори ми че няма никакви отношения с нея.Питам го звънял ли си и.НЕ, тя звъняла ли ти е НЕ.ПИтам го съобщение дали и е изпращал.Пак НЕ.Е поисках му телефона и му показах съобщенията и той гледа тъпо и се прави че се опитва да си спомни.После каза че тя го била преследвала постоянно му звъняла и т.н.т Питам го тогава след като тя го тормози защо той и пише съобщения да му се обади.Казва ми, че тя му звъняла постоянно и му затваряла и за това се бил изнервил и и писал тези съобщения.Така или иначе му казах че не му вярвам и че ако иска да живее с нас трябва да си промени отношението.Казах му също, че нищо в този живот не остава скрито покрито и все някога ще разбера, но следващия път просто няма да му дам да говори.Напомних му че има дете и това дете ще бъде ужасно нещастно ако не спре да се занимава с глупости.Много ми е трудно да да изляза от тази емоционална дупка в която съм сега.И знаете ли за какво най много ме е яд, че когато имаше нужда от мен, когато беше без работа, когато бившата му жена го съдеше за издръжка, когато нямаше от никъде подкрепа аз не го изоставих.НЕ само материално, защото тогава работех, но и емоционално бях негова опора.А сего когато аз имам нужда от подкрепа, когато съм по цял ден с малката ни дъщеричка/тя е на 1г.и2м./, когато съм с неговите деца/има 2 деца от първия си брак, и едното от няколко месеца живее при нас/, когато аз се притеднявам кой кога ходи на училище и какви проблеми има, за благодарност получавам само лъжи.Цяла вечер ми се кълне, че няма друга и че иска да е само с мен, но аз вече не знам как да намеря сили в себе си за да вярвам отново.Извинявам се, че постинга ми е толкова дълъг и объркан, но аз самата съм толкова объркана. newsm45
Цитирай
Пак съм аз-Праскова
Момиче,не се тръшкай по нощите за тъпата постъпка на мъжа ти.Ти си силна,можеш и така,и инак.Но няма нужда сега да решаваш Hug
Цитирай

Охо, имал и бивща жена значи.....
Опечи си работата за теб и детето.Ще започнеш работа, ще се стабилизираш.До тогава-не му се давай просто.Ако имаш и родителска подкрепа-няма да е трудно.Ще е трудно емоционално само, защото си лъгана, но това минава.
Успех ти желая!  bouquet
Цитирай

Еее, не!
Това вече ми се струва нагло...#Cussing out #Cussing out
Ти гледаш децата му, и от предишния брак, а той се омотва с лъжи...
Или е много инфантилна тази личност, или е нахална!
Цитирай

Сега ако вземе да се окаже, че това е на някоя друга майка бившия - ще стане ебаси латиносериала.
 newsm50
Цитирай

Сега ако вземе да се окаже, че това е на някоя друга майка бившия - ще стане ебаси латиносериала.
 newsm50

Понякога, когато не знаеш какво да кажеш, е по-добре да си мълчиш  Crossing Arms!!!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 35 отговора