Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 3 март 2007, 07:52 ч.

МИЛУМИЛ ХА как да го давам

• 296
  • 3
  •   1
Отговори
момичета досега кърмих бебо/1 месец/ но се налага да започна с АМ взех МИЛУМИЛ ХА не защото имаме алергия а като превантивна мярка давам му 120 мл вода +4 мерителни лъжички става 130 мл от които изяжда 90 на опаковката пише 5-6 приема как да ги давам

Последна редакция: сб, 03 мар 2007, 07:54 от Vivi

# 1
тъй като бебо е бил досега на кърма и е ял през 2-3 часа и още яде вечер,Моля Ви посъветвайтеме през колко часа да го храня, вечер да го храня ли?  Дайтеми съвети как да го залъжа ако интервала м/у храненията е по голям,а той иска да яде

# 2
  • Велико Търново
До колкото разбирам бебето е на 1 месец, а? Ако е така, то няма какво друго да му даваш м/у храненията. Много е малък. Само АМ. На опаковката има схема за храненията по месеци.

# 3
  • София
Ами то постебенно бебето ще си регулира режима. Давай му както си кърмила до сега. Мисля, че на тази възрас трябва да яде 7-8 пъти, включително и през ноща. Ако е гладно между храненията, няма какво да залъгваш, даваш мляко. Но мисля, че скоро ще си направи само режим на около 3 часа. Аз какво правих. Започнах АМ на около 3.5 м. На тази възрас трябва да изяжда около 130 мл., но тя изяждаше не повече от 90 мл. и си изкарваше 3 ч. После си увеличи количеството. Незнам, но мисля, че 5 хранения на един месец са малко. Е, ако си решила да спреш храненията през ноща може да даваш водичка, ако иска де Wink

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт