прекъснат полов акт

  • 5 900
  • 71
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 236
ами днеска ми дойде явно действа метода да видим до кога обаче

Това с яденето не е сигурен знак при мен. Преди всеки цикъл набивам като за последно!
е то и аз така,но този път зверски апетит от 46 кг преди цикъл днес 48 кг по време на цикъл,да видим след цикъла дали ще съм на 46 кг пак.

# 61
  • Мнения: 469
При нас определено метода за предпазване действа ,защото сме заедно 10 г.и грешки няма и двете ни деца са планирани.

# 62
  • Мнения: 1 817
При мен този метод действа от 2001 година и не мога да оплача! Само по време на овулация се въздържам по някога  Laughing

# 63
  • София
  • Мнения: 1 248
Забременявала съм два пъти при такова "пазене"!!! Mr. Green
Peace

# 64
  • Мнения: 3 092
При нас бебето беше планирано , но никога не е късно за изненади  Wink

# 65
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
"Пазенето" имаше резултати 3 години, а сега е на 2 месеца Mr. Green

# 66
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
След като се роди сина ми,минахме на такова пазене. Да ама не......... в началото на февруари разбрах,че съм бременна. Голяма изненада,на която се зарадвахме искренно.Една седмица преди това,купих презервативи,макар че почти не сме ползвали такива, а то вече съм била бременна. Сега само се шегуваме........ съпруга ми ми вика" късно е чадо за презервативи". Това ,ако не е съдба............ Hug Crazy

# 67
  • Мнения: 12
И аз така забременях.
Тичай до аптеката и ни съобщи резултата.
Hug

# 68
  • Мнения: 819
Ми това си е доста време...

# 69
  • Мнения: 568
а получавате ли пълно удоволствие по този начин?

# 70
  • София
  • Мнения: 2 967
а получавате ли пълно удоволствие по този начин?


Едва ли...

# 71
  • Мнения: 10
Ами да, аз получавам. Вече 11 години все така го получавам. Наистина не носи пълна гаранция за "опазване", но сред двойките съм сигурна, че е доста разпространен.

Общи условия

Активация на акаунт