обрив само на едната ръка не било алергия?

  • 3 064
  • 4
  •   1
Отговори
  • софия
  • Мнения: 379
здравейте. преди няколко дни на дъщеря ми(2г) и се появиха пъпчици зад лакътчето като по-груба кожа, но се зачервяват само при разчесване. педиатъра каза, че не било алергия, при алергия щяла да има пъпчици и на двете ръце?! спряхме шоколади, портокали и др, но обрива си расте? случвало ли ви се е? а къде да и направя тест към какво и дали има алергия?

# 1
  • София
  • Мнения: 558
Права е, процесът е локализиран на едно ограничено по площ място и не е типично за алергия. Най-добре е да се направи консултация с кожен лекар/щом казваш, че расте.../

# 2
  • Мнения: 37
 Thinking не съм лекар ама и аз мисля че не е алергия заведи детенцето на кожен!

# 3
  • Мнения: 233
  Замисляли, ли сте се, че може да е ухапване от бълха или др. насекомо. Най-добре кожен лекар да види детенцето.

# 4
  • Мнения: 9
И при нас също има над лакъта и на китката. Появиха се в началото на есента.Кожата е леко зачервена и удебелена само че ние ходихме на лекар. Левкоиден дерматит. Мажи с това мажи с онова - не минава от нищо. Промених храненето повече моркови заради каротина плодове и резултата е видим. Но те съветвам кожен лекар да види детето.

Общи условия

Активация на акаунт