Как да махна къна ?

  • 13 420
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 35 918
С търпение - чакаш да израстне  Wink
Peace  и постригваш  Wink
Няма спасение от къната.
Може да се боядисаш, но трябва да е сходен цвят с къната, защото пак ще 'избие' неиният цвят

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Само подстригване ли е начина ?


Да Crossing Arms
Близо две години, чаках да ми израсте черната къна (косато ми е дълга и не расте бързо), мин.м. когато я подстригах изрязаха последното черно, вече мога да я боядисам с боя.

# 17
  • Мнения: 4 770
 hahaha не знам къна дето държи повече от 1 месец, най-много 2. Ако има моля да ми кажете марката Thinking

# 18
  • Smallville
  • Мнения: 994
Къната се премахва единствено с ножица Peace

# 19
  • Мнения: 35 951
Къната се премахва единствено с ножица Peace

съвсем вярно Simple Smile
за това избягвам къносването

# 20
  • Мнения: 676
Къната се премахва единствено с ножица Peace
smile3501

# 21
  • Мнения: 2 427
Червено боядисано се маха само със сиво!!!Ако боядисваш със сив отенък ще убиеч значително черваното.Това всеки фризёр би трябвало да го знае,най добре отиди при някой добър фризор.Не си гори косата излишно с изрусители,от това ще станеш единствено оранжева като морков.

# 22
  • Мнения: 17 407
Много се извинявам, че разводнявам темата, но може ли само някой да ми каже какво означава "прогресивно боядисване"? Пише го на безамонячните бои Кастинг, че ако е използвана прогресивна боя не трябва да се ползва Кастинга. Това амонячна боя ли е ? Защото аз си ползвам амонячни и исках сега да си взема Кастинг , но не знаех дали ще ми хване боята след като съм се боядисвала с амонячна и като го прочетох се зачудих какво е аджеба това ''прогресивното''. Още веднъж се извинявам на авторката на темата, просто ми се стори, че ще е глупаво да пускам цяла нова тема за подобен въпрос.  bouquet

Глупаво, ама и аз днес мислех да пускам такава тема. ТА някой ще каже ли що е то прогресивна боя и може ли да се  ползва безамонячна боя след боядисване с амонячна?

# 23
  • Мнения: 80
хах ми аз пердиии няколко години се бях правила с черна къна .По принцип си мислех че е 1 вид която се мие ,ама аз си бях зела от тая дето не се маха и 2-3 месеца ходех само с шапка после поизбледня ..абе кофти  си е 

# 24
боядисвах се с индийска черна кана 2 години,реших да я просветля,изсветлявах я 2 пъти с блондор(мисля 4е така беше),после с руса боя,но нищо не се получава Cry не зная как жсе още имам коса на главата си,но реших да я оставя да си расте,като боядисвам периодично корените с тъмно кестеняво,за да не е фрапираща разликата.няма лек за тази кана,чух,че слагали боя за вълна в каната и затова няма махане

# 25
  • Мнения: 375
има боя бна пазара която   се слага след къната  но ако си се къносала с тяхната къна която е 100% натурална. Ако си се къносала с друга с метални соли - само ножица!

# 26
  • Мнения: 157
Червено боядисано се маха само със сиво!!!Ако боядисваш със сив отенък ще убиеч значително черваното.Това всеки фризёр би трябвало да го знае,най добре отиди при някой добър фризор.Не си гори косата излишно с изрусители,от това ще станеш единствено оранжева като морков.
Да това го знае всеки фризьор само че ако червеното е от боя а не къна.
Имах вашия проблем преди години и от тогава само разпитвах как се маха къна.Казаха ми един начин , но не съм го изпробвала.Ако искате ще ви го кажа но след това искам да пишете дали има ефект.

# 27
  • София
  • Мнения: 202
Черна къна много трудно се маха дори и с обезцветител.Иначе след около месец може да се слага боя ,но заради къната пада много бързо.Преди години се къносвах и започнах да я махам като слагам сок от лимон и кислородна вода 3 %,общо взето след около месец си беше моя цвят и я направих на руси кичури,но с черната си е голям зор махането Cry

Общи условия

Активация на акаунт