Телефон на изплащане

  • 7 196
  • 37
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 5 140
От къде да си взема гсм на изплащане?
Дайте идея, че съм в голяма чуденка.
Скапа ми се вътрешния екран на телефона, а за поправка ми искат 80 лв.
Затова аз реших да си взема нов такъв.


П.П. ако темата не е за тук я преместете.

# 1
  • Мнения: 2 180
Почти всички магазини за гесееми  Laughing имат промоция /тя е вече от около година/ за безлихвен кредит от ОББ. Единият телефон така си го взехме. Ако цената му е 720 лв., плащаш всеки месец 720/12 месеца + такса за обслужване и управление на кредита, която е 25 лв. за цялата година и по желание може да се разсрочи с всяка вноска или да се плати наведнъж.
В крайна сметка оскъпяването ти идва от тази такса по крадита, но от друга страна картата е с валидност 2 г., което означава, че тази такса е дължима минимум за тези 2 години или става 50 лв.
Друга "уловка" няма, доста е изгодно сподед мен. Peace
BTW телефона ти да не е Самсунг? На мама така и се скапа единия дисплей и съм твърдо предубедена за тази марка.....

# 2
  • Мнения: 5 140
Да Самсунг Е700.
Подарък ми беше, не съм го избирала аз.
А иначе харесвам много телефон с капаче, но...явно вече няма да си взема.
Аз съм си заплюла Нокиа 7373 и се чудя дали да е от 2be. newsm78 Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 3 569
Кой оператор ползваш ? Предпочитана марка апарат и горе-долу колко парички си готова да платиш ?

# 4
  • Мнения: 5 140
Кой оператор ползваш ? Предпочитана марка апарат и горе-долу колко парички си готова да платиш ?

М-тел ползвам.
Харесала съм си Нокиа 7373. Тя е около 500 лв, ама кеш за сега ми е малко трудничко Rolling Eyes
За това предпочитам на изплащане.
Пере, някакво предложение?

# 5
  • Мнения: 2 180
Да Самсунг Е700.
Подарък ми беше, не съм го избирала аз.
А иначе харесвам много телефон с капаче, но...явно вече няма да си взема.
Аз съм си заплюла Нокиа 7373 и се чудя дали да е от 2be. newsm78 Rolling Eyes
Моят е от Мтел, но май се оказва мит твърдението, че е най-добре да се купи телефон от там. Имам трима познати, които около Коледа си взеха телефони от Мтел и сега на единия постоянно му дава, че няма връзка с него, въпреки че е включен и не би трябвало да има проблем /телефона е Сони-ериксон P990/, на другия не му работи блутута, а на третия директно отказва да набира други номера и както на първия дава грешка, че няма връзка с неговия номер.
Моя само веднъж го направи този номер да дава no connection, но предполагам, защото от месеци не го бях изключвала, а паметта му е 2/3 пълна и все пак трябва да се рестартира тел. от време на време.
Не знам какво да те посъветвам, всичко е до късмет. Може от квартален магазин да е и да държи 2-3 години, може да е от Мтел или Германос и да даде дефект на първия месец....

# 6
  • Мнения: 5 140
Нещо от М-тел не съм навита да си взема телефон, незнам защо.

# 7
  • Мнения: 2 407
От мтел.Но излиза доста по скъпо.

# 8
  • Мнения: 2 180
От мтел.Но излиза доста по скъпо.
Така е - по-скъпи са с около 70-80 лв., но имат гаранция 2 години и се предполага, че сервизното им обслужване е на ниво. Това е причината да си купувам от там. Лошото е само това, че са кодирани и не може да се слага карта на друг мобилен оператор.  Tired

# 9
  • Мнения: 4 916
Така е - по-скъпи са с около 70-80 лв., но имат гаранция 2 години и се предполага, че сервизното им обслужване е на ниво. Това е причината да си купувам от там. Лошото е само това, че са кодирани и не може да се слага карта на друг мобилен оператор.  Tired


От тази година по закон ВСЯКА техника и електроника има гаранция минимум 2 г. независимо дали е от Мтел, 2би, ТСМ или нещо друго. Между другото Германос започнаха да дават 2 г. гаранция на техниката от през лятото на м.г. - т.е. 6 месеца преди влизането в сила на закона от 1 януари 2007 г.

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 1 149
Мтел имат вътрешен лизинг само за абонати,който мисля че бе изгоден.Другият им вариант е чрез Пощенска банка на0%,но есъщо с кредитна карта.Плащаш за нея25 лв.Валидна е2 години.След това ти я подновяват.Има такса докъто плащаш към банката 2,5лв  обслужване.Като си изплатиш дължимото  нямаш  и ако не ползуваш картата ,нямаш никакви такси нито месечни нито годишни.

# 11
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
От къде да си взема гсм на изплащане?
Дайте идея, че съм в голяма чуденка.
Скапа ми се вътрешния екран на телефона, а за поправка ми искат 80 лв.
Затова аз реших да си взема нов такъв.
П.П. ако темата не е за тук я преместете.

 - Ето линк към най-голямата GSM - Борса:

  http://www.mobilebulgaria.com/obiavi/index.php?mobile_id=642

# 12
  • Мнения: 5 140
Лошото е само това, че са кодирани и не може да се слага карта на друг мобилен оператор.  Tired

Затова не искам от там.
Но ако в крайна сметка офертата им е добра, може да си взема от тях.

# 13
  • Мнения: 2 550
Лошото е само това, че са кодирани и не може да се слага карта на друг мобилен оператор.  Tired

Затова не искам от там.
Но ако в крайна сметка офертата им е добра, може да си взема от тях.

А, това не е вярно, не са кодирани...вече, всъщност от доста време не са им кодирани телефоните и могат да се ползват с всякакви карти. Ако има някой кодиран телефон, то е изключение.

# 14
  • Мнения: 5 140
Лошото е само това, че са кодирани и не може да се слага карта на друг мобилен оператор.  Tired

Затова не искам от там.
Но ако в крайна сметка офертата им е добра, може да си взема от тях.

А, това не е вярно, не са кодирани...вече, всъщност от доста време не са им кодирани телефоните и могат да се ползват с всякакви карти. Ако има някой кодиран телефон, то е изключение.

Това не го знаех, мерси Марче.
На моят не става друга карта освен на М-тел, но е купуван преди близо 2 год.

# 15
  • Мнения: 1 983
1.Последните ми два телефона са от Мтел и не са кодирани, лично съм пробвала.
2.Взимала съм на лизинг пак от Мтел, но ако имаш близки, които работят и ползват фирмени карти ще може през тях да вземеш на лизинг, излиза изгодно.
От друго място не съм купувала та нямам наблюдения.
Успех в търсенето  bouquet

# 16
  • Мнения: 4 916
Миналата година през лятото взехме апарат от Мтел на свекърва ми и беше кодиран.

# 17
  • UK
  • Мнения: 3 959
Има кодирани и некодирани, просто кодираните са по евтини.

# 18
  • Мнения: 3 569
Кой оператор ползваш ? Предпочитана марка апарат и горе-долу колко парички си готова да платиш ?

М-тел ползвам.
Харесала съм си Нокиа 7373. Тя е около 500 лв, ама кеш за сега ми е малко трудничко Rolling Eyes
За това предпочитам на изплащане.
Пере, някакво предложение?

В момента даваме К800i с подарък колие Сваровски Simple Smile

# 19
  • Мнения: 11 003
Преди 2 години си взех Nokia 6230i на изплащане от Мтел, не беше кодиран.

# 20
  • Мнения: 3 569
Кодирани са телефоните на Водафон, предлагани в магазините на Мтел. Кодирани са и телефоните по някои специални оферти, като Моторола С140 примерно, която струва 29.00 лв.

# 21
  • Мнения: 5 140

В момента даваме К800i с подарък колие Сваровски Simple Smile

Пере за такъв ли става въпрос:

# 22
  • Мнения: 936
На Мтел не ми хареса това, че миналата година като си избирах телефон, не можех да си купя от тях на излащане, защото не съм била техен абонат. А бях решила да ставам, но след това се отказах.
Защо им е такава политиката?

# 23
  • Мнения: 3 569
Трябва да си абонат поне от една година и през последните месеци да не са ти спирали телефона за неплатени фактури. Не изискват да имаш трудов договор или еди си какви минимални месечни доходи. Идеята им е да видят, че си лоялен клиент. Лизингодател е самият Мтел, а не външна фирма. Няма лихви, наказателни такси или санкции ако си изплатиш сумата предсрочно. Телефон на лизинг, за 2 години, излиза по-евтино от другия вариант - закупуване в брой. Предлагат най-бързия лизинг - цялата процедура по закупуването трае 7 мин., не повече. Сега ще кажете, че съм пристрастен, щот работя при тях, но не е така. Гледам обективно на нещата.

# 24
  • Мнения: 17 546
Преди един месец си взех телефон от Германос. По системата за безлихвен кредит от ОББ. (до сега съм си купувала само нови телефони, никога втора употреба) и тези условия са изгодни. Още повече, че имам приятел в Централния склад на Германос и той е на мнение, че предлагат свестни телефони, и са с пълен комплект аксесоари (дата кабел с диск, кабел към ТВ-то, хендсфрий, на повечето места ги "спестяват" тези неща).  и на него вярвам 100%. А лизинга на ОББ е приемлив и ненатоварващ. Става бързо.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 654
Виж тук, доколкото разбрах на този телефон си хвърлила око. Има условията за лизинг, лихвените % и т.н.
http://www.technopolis.bg/big_prod.php?offer=572387

# 26
  • Мнения: 5 140
Трябва да си абонат поне от една година и през последните месеци да не са ти спирали телефона за неплатени фактури. Не изискват да имаш трудов договор или еди си какви минимални месечни доходи. Идеята им е да видят, че си лоялен клиент. Лизингодател е самият Мтел, а не външна фирма. Няма лихви, наказателни такси или санкции ако си изплатиш сумата предсрочно. Телефон на лизинг, за 2 години, излиза по-евтино от другия вариант - закупуване в брой. Предлагат най-бързия лизинг - цялата процедура по закупуването трае 7 мин., не повече. Сега ще кажете, че съм пристрастен, щот работя при тях, но не е така. Гледам обективно на нещата.


Пере, почти ме нави да си взема от вас. Hug

# 27
  • София
  • Мнения: 4 866
аз си взех преди време нокиа от мтел и си я изплащам с месечните сметки. не го усещам като натоварване на бюджета, а телефонът си работи безупречно.

# 28
  • Мнения: 5 140
аз си взех преди време нокиа от мтел и си я изплащам с месечните сметки. не го усещам като натоварване на бюджета, а телефонът си работи безупречно.


Какъв модел е, и за какъв срок ще го изплатиш?

# 29
  • София
  • Мнения: 4 866
nokia 6230 -
изплащам го за две години и не го усещам.

# 30
  • Мнения: 54
искам да си взема този телефон и съм абонат на мтел и на глобул но май никъде го няма ! Ако някой има някаква информация ще съм благодарна!
http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/view.php?id=1279

# 31
  • Мнения: 5 140
искам да си взема този телефон и съм абонат на мтел и на глобул но май никъде го няма ! Ако някой има някаква информация ще съм благодарна!
http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/view.php?id=1279

По сайтовете никъде не го срещам.

# 32
  • гр.ВАРНА мммм... някъде на гребена на вълната
  • Мнения: 355
Здравейте,пиша ви по повод това,че аз работя в магазин за gsm_и
И то по скоро да ви кажа че валидноста на картата на обб найстина е 2 години но за втората година,таксата е 38,а не 25 лв.Иначе като цяло е добре защото не давате парите нна куп и няма лихва
 newsm44 smile3533
НО ЕДИН СЪВЕТ ОТ МЕН ,ВЕДНАГА КАТО СИ ИЗПЛАТИТЕ АПАРАТА СИ УНИЩОЖЕТЕ КАРТАТА ЗА ДА НЕ ВИ ВЗЕМАТ ТАКСАТА ЗА ВТОРАТА ГОДИНА

# 33
  • Мнения: 534
Като си взех телефона на изплащане от Германос +ОББ  месечната ми вноска беше по 29.80лв. на месец,в общи линии 30лв.
обаче така беше първите два месеца и след това започнаха да ми искат по 40 лева(закъснявала съм с вноските рядко) и така до края  smile3511  и нищо-платих си ги и телефона ми излезе златен,да не оворим че един месец след като го изплатих му се скапа софтуера и го изхвърлих  #2gunfire

# 34
  • Мнения: 5 140
Като си взех телефона на изплащане от Германос +ОББ  месечната ми вноска беше по 29.80лв. на месец,в общи линии 30лв.
обаче така беше първите два месеца и след това започнаха да ми искат по 40 лева(закъснявала съм с вноските рядко) и така до края  smile3511  и нищо-платих си ги и телефона ми излезе златен,да не оворим че един месец след като го изплатих му се скапа софтуера и го изхвърлих  #2gunfire

Е това наистина е много гадно. Shocked

# 35
  • Мнения: 534
Направо ми идваше да ги съдя ама пък тогава нямах 21 години и картата беше на името на мой близък,но не е оправдание да взимат повече пари в крайна сметка    #Sniper

# 36
  • Мнения: 5 140
Направо ми идваше да ги съдя ама пък тогава нямах 21 години и картата беше на името на мой близък,но не е оправдание да взимат повече пари в крайна сметка    #Sniper

Абсолютно си права.

# 37
  • Мнения: 920
Искам да попитам колко излиза нокиа 7373 на лизинг към мтел

Общи условия

Активация на акаунт