Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
90-104 от 1 019 отговора
do burgas-az sa6to sam samo na aspirin,drygo ne mi ispisaxa a i mislq 4e taka e mai po dobre tova sarce trqbva da raboti samo ne postoqnno s nqkakvi xap4eta,moqt pyls sa6to e visok i prodaljavam da gi poly4avam i tezi preska4aniq nepriqtno e no kakvo da se pravi samo da ne se poqvi sarcebiene tova e nai vajnoto.
Цитирай

zdravei nese pritesnqvai a se xvani i otivai v 3ta gradcka,kolkoto po rano si opravi6 problema tolkova po malko krizi 6te prijivee6.az go imam tozi problem ot 11 godini krizite mi stigaxa do 12 4asa i s po200-220-240ydara.podlojixse na ablaciq(taka se kazva manipylaciqta)na 19 septemvri neee stra6no i zasega sam dobre.kato otide6 v bolnicata 1 6teti slojat xolter tova e edin aparat koito 6te go nosi6 24 4asa na teb(ne boli)toi 6te zapisva kak raboti sarcetoti ,sled tova 6tete gledat na ekg tova e exograf i 4ak togava moje da se ygovarq nqkakva data za tazi procedyra.mejdy drygoto az dosta vreme yspqvax da si prekasvam krizite s povra6tane,sledva6tiqt pat kato poly4i6 kriza opitai dasi predizvika6 povra6tane moje i na teb da pomaga.pri men spira6e na momenta.6te potarsq tel. i 6te ti go napi6a,ako ima6 drygi vaprosi pitai nese pritesnqvai.4ao
З
ЗДРАВЕИ ИСКРА благодаря ти за съвета ти при кого си прави операцията
аз бях много зле тия дни и сеа си отварям пощата весел ден
Цитирай

Здравеи искре , отново съм аз, Мен много ме боли глава
а теб боляла ли те е  newsm78 newsm78
« Последна редакция: Ср., 08 Окт. 2008, 09:09 от BigJON »
Цитирай

Преди 15 години ми поставиха диагноза ВПВ синдром... тогава ми казаха, че не се лекува. И до сега никой лекар не ми е споменавал за тази манипулация. Може би трябва да потърся компетентно мнение.  Thinking
Цитирай

lekuva se s ablacia v 3 gradscka v Sofia,struva si da opitash i da da reshish problema vednug zavinagi....i ne e tolkova strashno kolkoto si predstaviame-gadno da,nepriatno da no sa dva dni,posle ot 30 dni do 3 mececa vuztanoviane-ot visok puls/85-100/zaduxvane,nevroza na surceto....v niakoi sluchai leki preskachania na surceto.....5 rabotni dni otpuska
na 30 den kontrolen pregled s 24 chasova kardiograma i 3 mesec sushto-kontolnite pregledi se praviat zaradi 5 procenta veroiatnost za regres vuztanoviane na vpv-sindroma.mnogo strax se bere predi operaciata,no niama strashno a sled tova ochakvane na kontrolnite pregledi-e az chakam
Цитирай

doktor shalganov-vseki ponedelnik sled13chasa....da se nosiat izsledvania,bolnia samo lichno,drugite doktori priemat drugi dni,no toi e edin ot nai-dobrite....sled 40-50 dni e operaciata koiato trae 60-90 miniti......3 gradska Sofia,zad kino arena....pitaite na recepcia za shalganov...pregledut e platen,za operacia ne se plashta,ako imate talon ot lichen lekar-tozi talon se izdava 10 ili 5 predi operaciata za da se znae datata na manipulaciata
Цитирай

zdraveite vijdam 4e Nikito dobre vie obqsnil sityaciqta ako ne6to konkretno vi interesyva pitaite nese pritesnqvaite.
Цитирай

koga te boli glavata po vreme na krizata ili sled tova.az poly4avax dosta golemi krizi i kato 4asove bqxa mn i kato sila sa6to,sled tova me bole6e vsi4ko myskyli,glava s edna dyma cqloto tqlo.i znae6 li kakvo drygo bqx zabelqzala kato mi namalq6e sarcebieneto (taka sam karala 4asove sa6to)me ynasq6e da spq i taka ponqkoe vreme e sprqlo i taka godini nared.nese draj taka otivai,kakvo stana probvali s povra6taneto kakto ti kazax.ako nesi probvai ni6to nqma da izgybi6 moje samo da ti pomogne.
Цитирай

moqta ablaciq q pravixa Proti4,i Dinov mn sa dobri kakvo stana tiq dni kolko zle stana.pi6i mi
Цитирай

много сте точни и ви благодаря Пробвала съм с повръщане и с натискане на очните ябълки но не се получава
Главата ме боли и преди кризата и след нея още повече Но мене ме боли с дни тая глава
Цитирай

moqta ablaciq q pravixa Proti4,i Dinov mn sa dobri kakvo stana tiq dni kolko zle stana.pi6i mi
[/qu] Искре пуснах ти на лични скаипа ми пиши ако искаш гери
Цитирай

tova bolene na glava niama nishto obshto s vpv sindroma-moge da e ot visoko kruvno,moge da e prishtipan nerv,moge da e neshto xronichno na nervna pochva...sled kriza chovek e otpadnal i vsichko go boli....sled ablaciata sushto ste otpadnali no ne chak tolkova...sled ablaciata vuztanoviavane na surceto zashtoto-pri dulgo xodene ili natovarvane se  zaduxvate,imate leka tegest v gurdite ot visokia puls,pulsut e nisuk purvite dni....na men mi ostavixa beta blokera za da se konrolira pulsut i kruvnoto....pri drugi bolni s nisko kruvno ili po druga pichina beta blokera sprian,zaedno s korderona ii ritmonorm,koito sa aritmia.no kato si gledam pulsa pone 3 meseca shte mi ostavat beta bokera-za svedenie sled izpisvane pulsut se dvigeshe 70-80,sega v spokoino sustoanie e 84-85,pri xodene,dvigenie e 93-98 do 100...zashto taka ne znam shte vidia sled xoltera pri kontrolnia pregled/xoltera e 24 chasova kardiograma,kruvno,puls/
Цитирай

znachi protich i dinov sa v opecionata i deistvat tam,shalganov e na komputura puska niskochestoten tok i komandva....
Цитирай

Здравей BigJON.На мен ми предстои аблация на 27октомври защото от бебе вдигам пулц на 210.Когато д-р Балабански ме попита намерила ли сам на4ин да спра сарцебиенето аз му обясних,4е просто лягам по гръб и оставям главата си леко да увисне извън леглото и запо4вам да ди6ам дълбоко.След няколко минути сърцето ми спира за 4аст от секундата и после тръгва нормално.Доктора ми каза 4е без да искам съм си намерила много правилен метод,заради по бързото нахлуване на кръвта в главата.При следващата криза махни вазглавниците и пробвай така все пак нищо не губиш.
Цитирай

Привет на Гуцка и Ники Радвам се че имам съпричастни на мен хора
Златни сте , аз имим записан час при Шалганов на 3/11/2008г А ти Гуцка пиеш ли нещо сега  преди аблациата
кой ще ти е прави
Цитирай

90-104 от 1 019 отговора