Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 49 отговора

И най-вече за фалшивия. Чета разни теми, спорове... Имам усещането, че някои преиграват  на моменти.
Леко дразнещо е май...
Изобщо прави ли ви впечатление, различавате ли го?

И за да не обърнете тема, тя няма нищо общо с БГ-чужбина; българи в БГ-българи в чужбина и пр.
Просто забелязвам интересна тенденция у хората, особено в навечерието на празници. Май, точно тогава бълва фалшивия патриотизъм...
Цитирай

и аз усещам по същия начин нещата
ей сега ще започнат едни цупни и обяснения, дето се вика "стой, та гледай"  Wink
Цитирай

София

Който може го различава, който не - слива се с него.
Точно пък ти, Кейси, да отваряш такава тема  Very Happy
Цитирай

Аз се дразня от изречения от рода "През V в. не е имало Лондон, нито Париж, обаче волжките българи са имали Казан - следователно трябва да се гордеете, че сте българи." Трудно ми е да разбера как можеш да се гордееш с нещо, към което нямаш никаква заслуга, все едно да се гордеем с това, че Балкана, на когото е кръстен полуострова, е в България. Хората могат да се гордеят със собствените си постижения, обаче с чуждите  #Crazy или пък с неща, които изобщо не са зависели от тях Thinking ?
Цитирай

ССФ е голям патриот и меценат, не се съмнявам. Но и дрънчи на моменти все пак... Very Happy
Тупането в гърдите явно е полезно за някои. Други предпочитат да им ги галят... Шарен свят.

Стрелче, мисля си на глас  Very Happy
Цитирай

Има много детски смях.

Имам усещането, че някои преиграват  на моменти.

И то доста сериозно влизат в роля  ooooh!
Цитирай

София

Имам усещането, че някои преиграват  на моменти.

И то доста сериозно влизат в роля  ooooh!
Масова практика във форума и то по всички възможни теми... нищо ново Cool
Цитирай

Бургас

Поради тази причина не влизам в подобни теми ooooh!
   Има някои неща, които не е нужно да се "чепкат" публично, да се афишират и пр. Същото усещане ми носят темите за религия Crazy
Цитирай

Патриотизма е нещо, коети или го имаш, или го нямаш. Да, мисля че съм патриот. Гордея се с далечните си свободолюбиви прадеди така, както се гордея с близките си.
Патриотизмът най-много ме бие на мачовете междудругото, като пуснат химна особено.
Не претендирам, че съм голяма родолюбка, но така се усещам аз. От нашата тераса не виси българският трикольор, но пък това не означава, че не го нося в сърцето си.
Дълга и широка стана. Патриотизмът до голяма степен е и слепота.
Цитирай

През девет форума в десети

Кейси, що не пробваш да влезеш в някой американски форум на 4 юли и да напишеш всичко, което написа Лиорена в онази тема, но да се отнася за САЩ. Може и тази си тема да пуснеш.  Wink Mr. Green
Мисля, че ще се получи много интересен диспут. Както всички знаем, американците са големи интернационалисти и изобщо, ама изобщо не си падат по патриотарството...  35
Цитирай

Како Сийке,  виждам накъде биеш, защото е най-лесно така. Но и елементарно... Smile
Цитирай

РусЙе

Патриотизма е нещо, коети или го имаш, или го нямаш. .
Аз го нямам. Затова и не участвам в подобни теми.
Цитирай

София

И най-вече за фалшивия. Чета разни теми, спорове... Имам усещането, че някои преиграват  на моменти.
Леко дразнещо е май...
Изобщо прави ли ви впечатление, различавате ли го?

И за да не обърнете тема, тя няма нищо общо с БГ-чужбина; българи в БГ-българи в чужбина и пр.
Просто забелязвам интересна тенденция у хората, особено в навечерието на празници. Май, точно тогава бълва фалшивия патриотизъм...
Грешиш  Twisted Evil - не е леко а е силно дразнещо  Twisted Evil Много хора тука са закърмени с тоя фалшив патриотизъм и направо полудяват ако някой се изпусне,че не се гордее със същите неща с които се гордеят ТЕ!
Цитирай

София

Патриотизмът най-много ме бие на мачовете междудругото, като пуснат химна особено.
Laughing
Цитирай

Плевен

Изпуснала съм интригата...
От къде си вадиш тези изводи за биене в гърдите и фалшив патриотизъм?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 49 отговора