Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 4 март 2007, 17:17 ч.

Мартенички

• 336
  • 6
  •   1
Отговори
Искам да разкажа какво се случи с моето дете в детската градина. На първи март детето ми е получило в градината много мартенички от другите деца и пожела на следващия ден също да занесе - нищо, че беше вече втори март. С голямо желание избра мартенички за всички деца и за госпожите. Но госпожите в градината са забранили да раздаде мартеничките, не са пожелали да вземат и предназначените за тях. Детето ми беше много разстроено вечерта. Вярно е, че аз имам вина - трябваше да се сетя и да спазя точно традицията, но някак си ми стана обидно и от отношението на госпожите.

# 1
  • бургас
ей ами защо не каза на госпожата,
че и аз връзвах на 2 март, малкко на патерици,
аз бих обяснила на госпожата все пак тя за какво е там,и нашите госпожи са ме удивявали понякога,ама тва чак пък да е прекалено . Че какво като е 2-ри , все едно на велик ден ден да не им разреш да се чукнат след 2 дни.
Незнам какви са ви отношенията , ама аз не бих премълчала кажи им  Peace

# 2
о,мила съжалявам.сигурно детенцето се е почувствало много гадно,милото.и какво като е било 2-ри???
незнам какво да кажа,но съм потресена от отношението на учителките #2gunfire #Crazyне разбирам защо да не може да си им ги даде,как може да натъжават малката душица нали те най-добре би трябвало да ги разбират

# 3
  • София
Не бих останала равнодушна ....  #2gunfire
Ще им кажа няколко думички, които никога няма да забравят! #Cussing out

Но е трябвало и ти да реагираш навреме и да изпратиш мартеничка ...  newsm78  Това се прави за здраве, не заради учителките или за нещо друго - просто е традиция. Tired

# 4
Да, може би ще трябва да поговоря с госпожите утре, макар че част от вината си е моя.

# 5
  • добрич
А при нас стана така -че ние купихме мартенички за всички деца а знам и за още 2 майки че със сигурност са занесли ,а на децата не им бяха вързани или дадени тия дето майките са занесли а само 1 от баба марта.Добре че синът ми е малък и не му е направило впечатление.А на мен чесно казано не ми се занимава защото разговорът няма да е приятен.Съжалявам че детенцето ти е изпитало това унижение.

# 6
  • Благоевград
Според мен госпожата е постъпила неправилно. Naughty
Сериозен разговор и остра критика за такова отношение. newsm78
Аз лично дори вчера вързах мартеничка на едно детенце, което не бях виждала.А то милото много се зарадва.
  bouquet

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт