Прекрасно раждане

  • 1 393
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 091
Майчета, има конкурс за разказ за прекрасно раждане, организиран от Емем, понеже няма достатъчно желаещи, пускам линк към темата и в "Бъдещи и настоящи майки", ако някой от вас иска да се включи.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=166904.0;all

# 1
  • Мнения: 636
Благодаря, Тандури, възползвах се  Hug
Мисля, че е много хубава идея да има такива позитивни теми за сведение на очакващите майчета.

# 2
  • Мнения: 7 914
Как се надявам след около два месеца да мога да се включа по подобна тема Praynig

# 3
  • Мнения: 1 817
Страшна тема! Интересно ми е какви истории ще напишат мамите от форума!

# 4
  • Мнения: 250
Здравейте,момичета.Включвам се във вашата тема,стана ми интересна.Аз родих преди един месец и то много бързо и лесно.Падна ми се много добър екип,който добре си свърши работата.   bouquetЗа час и половина родих,като през повечето време се шегувахме.Много благодарности на докторите,които съвестно си вършат работата  bouquet

# 5
  • Мнения: 250
Хей,мами?!Къде сте?Защо непишете?Колкото и да е трудно едно раждане,нима после не сте щастливи с вашите слънчица!

# 6
  • Мнения: 7 091
Хей,мами?!Къде сте?Защо непишете?Колкото и да е трудно едно раждане,нима после не сте щастливи с вашите слънчица!

Ако прочетеш внимателно пърия постинг ще видиш, че призива за пускане на такива разкази беше за конкурса " Моето прекрасно раждане", който тече в момента в Клюкарника. Тази тема няма за цел събирането на такива разкази, най-малкото защото има много подобни теми в "Бъдещи и настоящи майки".
 Peace

# 7
  • Мнения: 11 306
Конкурса приключи вчера.
Имаше участие от страна на Гери Р., Тандури, Марлийс и от мен.
Отсрамихме добре групата на чужбинските мами. Laughing
На който му се чете
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=171195.0;all

# 8
  • Мнения: 7 091
Конкурса приключи вчера.
Имаше участие от страна на Гери Р., Тандури, Марлийс и от мен.
Отсрамихме добре групата на чужбинските мами. Laughing
На който му се чете
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=171195.0;all

Аз хич не се сетих да пусна линк към темата  ooooh! ooooh! Благодаря Вечерница! Аз лично доста се затрудних от факта, че трябваше да се събера в 1000 думи, защото писах за двете деца, но и някакси не можех да си представя да пиша като за прекрасно раждане само за едното от ражданията си, и рязах, рязах от разказа  Joy, докато накрая стана като стенограма  hahaha

# 9
  • Мнения: 2 907
Сега трябва да направят конкурс " Раждане - кошмар", там ще участвам и аз.  Laughing Laughing Laughing Кви са тези неща прекрасно раждане, все едно някой след пиянска нощ да каже, че е имал неземно приятно изтрезняване. Майтапът настрана, Вечерницата спечели ли? Кой взе златното магаре за прекрасно раждане, че изпуснах малко нишката.

# 10
  • Мнения: 11 306
Сега трябва да направят конкурс " Раждане - кошмар", там ще участвам и аз.  Laughing Laughing Laughing Кви са тези неща прекрасно раждане, все едно някой след пиянска нощ да каже, че е имал неземно приятно изтрезняване. Майтапът настрана, Вечерницата спечели ли? Кой взе златното магаре за прекрасно раждане, че изпуснах малко нишката.
Ау, забравих,  ooooh!
Златното магаре го отнесе Блонди, заради силното лоби в Клюто.
Аз съм само с бронзово... Joy

Общи условия

Активация на акаунт