Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Тази сутрин моят син е изключително странен. Не пожела да стане от леглото , едвам го преоблякох много е отпаднал и все едно му се спи непрекъснато. Не е падал, изпи си млякото сутринта и сега пак е в леглото без да мърда лежи си там и блее (пуснала съм му детски да гледа) ? Няма температура, според мен ако го болеше нещо щеше поне да мрънка.
От какво може да е? Направо да не ви казвам какви неща ми минават през главата...
Цитирай

София

Боледувал ли е скоро?
Цитирай

Чикаго / София

Това е доста нехарактерно поведение за дете на тази възраст, гледайки по моето! Thinking

Не знам какво да те посъветвам! Защо не го заведеш на лекар все пак и спомени за задавянето със солетката!

А може и нищо да му няма на детето, просто да му се лежи! Пиши по-късно как е!

Поздрави!
Цитирай

Варна

Наистина е необичайно здраво дете да остане да лежи в леглото си.Ако се разболява ще се появят и други признаци  и тогава ще е необходимо да го прегледа лекар.
« Последна редакция: пн, 05 мар 2007, 10:24 от Марри »
Цитирай

София

Да, ако продължи така през деня ще го заведа привечер на лекар.
Сега заспа пак. Странното е, че си хапва с голям апетит.
Не е боледувал скоро, не е падал лошо, изобщо екстра си беше снощи.

Благодаря ви за отговорите Hug
Ще пиша какво става после...
Цитирай

Видин

В предишната твоя тема ти писах, къде да заведеш детето. Аз лекувам децата си схомеопатия в този случай мисля, че хомеопата ще бъде по-обективен. Това е само мое мнение...
Цитирай

ваксиниран ли е скоро ?
Цитирай

София

Не знам за твоето, но моето щом се заседи повече от 5 минути на едно място, това е сигурен признак - разболява се Sad Дано при вас да не е така де Hug
Цитирай

Голямото ми  дете преди време беше в подобно състояние само ,че по- тежко оказа се обезводняване .
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.