Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Проблемно забременяване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 22 отговора

Бургас

Момичета споделете след колко време доктора ви каза ,че може да правите секс моя доктор каза след 1 месец а вашия какво каза по въпроса?
Цитирай

Аз изобщо не попитах за това моят лекар, ни ми хрумна ....
Имах кървене някъде около 10-15 дена и после лечение с някакви глобули, така че секс правихме след около 20-25 дена.
Цитирай

Варна

Зависи колко ранен е бил абортът. Моите бяха много ранни, кървях по седмица, после още 10-на дни изчаквахме. Обаче е много важно да се пазиш от забременяване през този период.
Цитирай

Бургас

Моят беше в 9 г.с на 25 .02.2007 г. кървенето ми даже вече спря но когато ме изписваха от болницата доктора ми каза никакъв секс 1 месец.
Цитирай

Бургас

И ми изтърси нещо от рода че щели да ми се запушат тръбите незнам вече на кого да вярвам .Момичета вие какво мислите по въпроса?
Цитирай

София

Е, как ще ти се запушат тръбите? Антибиотик нали ти изписа?
Цитирай

Бургас

Нищо не ми изписа само лекарставата който ми биха в болницата
Цитирай

Бургас

Тия тука в Бургас са малко т.е много некадърни утре ще си ходя при мойта лекарка да видим тя какво ще каже по въпроса.
Цитирай

Lali, миличка разясни и на мен.
Ако сме пили антибиотици вероятността от запушване на тръбите е по-малка ли? Защото и мен това ме притеснява - възможността от запушване на тръбите след абразиото.

п.с. аз пих антибиотик.
« Последна редакция: вт, 06 мар 2007, 08:48 от Верити »
Цитирай

Бургас

Веритина теб  какъв антибиотик ти изписаха да пиеш
Цитирай

София

и след двата аборта( в 9-та и в 20-та седмица) ми казаха 1 месец без секс,а също и след двата бях на Ципрофлоксацин.
Цитирай

Варна

Аз не съм пила никакъв антибиотик, но вероятно защото не ми е правено абразио - изчистих се сама и двата пъти.
А това, че щели да ти се запушат тръбите от секс е глупост. По-скоро биха се запушили от инфекция (евентуално - да не се шашнеш сега). Антибиотикът е за това - да я предотврати.
Цитирай

Веритина теб  какъв антибиотик ти изписаха да пиеш

Не помня какъв беше антибиотика, но го имам записан естественно Wink Довечера ще проверя и ще ти кажа. Вливаха ми го венозно в болницата - 5 дена по два пъти на ден.
Цитирай

BABYLAND

След първия - нямах и желание, защото кървенето продължи няколко месеца, а след втория кюртаж ни предупредиха един месец никакъв секс.
Цитирай

София

Таня, когато се прави абразио се вкарват инструменти в матката, може да се вкарат и бактерии, независимо, че всичко е стерилно. Тези бактерии могат да предизвикат възпаление и възпалението да тръгне нагоре по тръбите и вследствие на това да се запушат. Обаче може да има възпаление, но да не се запушат.
Затова превантивно се изписва антибиотик.
Не се притеснявай, първо си пила антибиотик, второ възпалението не е безсимптомно, ще разбереш.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 22 отговора