Знаете ли на коя фирма е това?

  • 1 299
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 015
Много ми хареса, а не знам от къде мога да си го купя.Не съм го виждала по нашите магазини.Моля, ако някой знае, да казва бързо.

# 1
  • Мнения: X
http://www.laredoute.fr/product.aspx?ProductID=324077184&DocumentID=201206

Berchet е фирмата.
Имаме го същото, здраво е и е стабилно. Баткото доста го тормози, не е мръднало.
Мисля че ще го ползваме и с бебока.
Не знам къде в Бг, сори.

# 2
  • София
  • Мнения: 118
Има подобно в Mothercare в мола на Стамболийски, но струва 215 лв. Гледах го и на сайта им, в момента е на промоция около 38 паунда (иначе струва 50 паунда, тоест у нас е доста по-скъпо  Close). А ето и линка http://www.mothercare.com/gp/product/B000JFD96I/sr=1-1/qid=11730 … 5031&mcb=core

# 3
  • до канала
  • Мнения: 518
точно същото ли търсиш защото  видях на чико подобно 4 в 1 за 185лв ако те интересува после ще го потърся къде беше

# 4
# 5
  • Мнения: 301
Много ми хареса, а не знам от къде мога да си го купя.Не съм го виждала по нашите магазини.Моля, ако някой знае, да казва бързо.

Казвам,казвам и то веднага Mr. Greenето тук го има  http://www.igra4kite.com/product_info.php?cPath=143_326&a … ;products_id=2189 Hug
Два цвята са, има и други интересни артикули на същата фирма :peace:Berchet
Дано да съм ти полезна Heart Eyes

# 6
  • Мнения: 301
А нашето е ето това на Чико PeaceМного съм доволна и бебка много го харесва и се забавляваме чудесно с него Heart Eyes

# 7
  • до канала
  • Мнения: 518
А нашето е ето това на Чико PeaceМного съм доволна и бебка много го харесва и се забавляваме чудесно с него Heart Eyes
а дръжката с която родителя бута става ли по-дълга или бута наведен че на снимката не се вижда

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Berchet има в Непиленда на Черни връх.Нашта триколка е оттам на тази фирма и засега съм доста доволна

# 9
  • Мнения: 4 428
Berchet има в Непиленда на Черни връх.Нашта триколка е оттам на тази фирма и засега съм доста доволна

Къде е това нещо, че не мога да се сетя  newsm78

# 10
  • Мнения: 301
А нашето е ето това на Чико PeaceМного съм доволна и бебка много го харесва и се забавляваме чудесно с него Heart Eyes
а дръжката с която родителя бута става ли по-дълга или бута наведен че на снимката не се вижда
дръжката за родителя е с една дължина,не се регулира Peace
А на снимката е дадено колелото без дръжката за родителя Hugи родителя не се навежда,защото дръжката е на нивото на майката Hug
Така по този начин,както е дадено на снимката,може детенцето като поотрасне и вече ходи самостоятелно да си бута самичко колелото Hug

# 11
  • Мнения: 301
Berchet има в Непиленда на Черни връх.Нашта триколка е оттам на тази фирма и засега съм доста доволна

Къде е това нещо, че не мога да се сетя  newsm78
Хепиленд се намира в сградата на завод "Витоша" Heart Eyes

# 12
  • Мнения: 4 428
Berchet има в Непиленда на Черни връх.Нашта триколка е оттам на тази фирма и засега съм доста доволна

Къде е това нещо, че не мога да се сетя  newsm78
Хепиленд се намира в сградата на завод "Витоша" Heart Eyes

Ооо, да бе, сетих се. Мерси  Hug

# 13
  • Мнения: 301
Berchet има в Непиленда на Черни връх.Нашта триколка е оттам на тази фирма и засега съм доста доволна

Къде е това нещо, че не мога да се сетя  newsm78
Хепиленд се намира в сградата на завод "Витоша" Heart Eyes

Ооо, да бе, сетих се. Мерси  Hug
Моля,моля Hug
Пак заповядай Wink

# 14
  • до канала
  • Мнения: 518
А нашето е ето това на Чико PeaceМного съм доволна и бебка много го харесва и се забавляваме чудесно с него Heart Eyes
а дръжката с която родителя бута става ли по-дълга или бута наведен че на снимката не се вижда
дръжката за родителя е с една дължина,не се регулира Peace
А на снимката е дадено колелото без дръжката за родителя Hugи родителя не се навежда,защото дръжката е на нивото на майката Hug
Така по този начин,както е дадено на снимката,може детенцето като поотрасне и вече ходи самостоятелно да си бута самичко колелото Hug
благодарности smile3525

Общи условия

Активация на акаунт