Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора

вече в наш апартамент

Мами,раждали със секцио случвало ли ви се е няколко дни след операцията ,тя  да започне да секретира леко от едната страна.Аз родих на 15.02. и от една седмица от единия край леко изтича секрет,все едно като дренаж.Помогнете.
Цитирай

Има много детски смях.

При мен нямаше такова нещо.
На твое място, веднага бих се обърнала към специалист.
Цитирай

Няма страшно и на мен ми се случи.Пръскай с Бивацин или Оксикорт и до два дни ще мине.
Цитирай

home!sweet home!

аз имах този проблем и ходих 2 седмици да ми облъчват операцията с радар, за да се затвори.моя съвет е да отидеш при този, който те е шил,за да те консултира - това е отворена рана все пак.
Цитирай

в мъжки прегръдки

Случи ми се да. Хирурга ми каза да пудря с немибацин.
Цитирай

София

Спокойно това е съвсем нормално,просто изтича лимфа.Аз също като се прибрах вкъщи забелязах,че започна да секретира от едната страна,но бях спокойна понеже още в болницата ме предупредиха,да не взема да си помисля че ми се отваря раната 35.Обаче не помня какво трябваше да се прави,или памук с риванол чат пат или топоцин май слагах.
« Последна редакция: вт, 06 мар 2007, 05:25 от КАРЧЕВА »
Цитирай

там, където е сърцето

Не е страшно, ще се затвори.
Цитирай

Потърси лекарска помощ!!!Това е рана има секреция.Защо чакаш?Може да развиеш инфекция
Цитирай

София

От всяка рана изтича лимфа,особено  когато е оперативна.
Цитирай

здравей, ходи незабано на доктор при този който ти прави секциото. и аз така раждах,но нямах такъв проблем и не е нормално да изтича нищо,ако е направен както трябва.внимавай да не получиш някаква инфекция.ти нямаше ли дренаж след опе?рацията? аз имах дренаж включително и следващият ден след секциото?
Цитирай

Варна

И аз бях секцио, но нищо не ми е изтичало. Смятам, че трябва да се консултираш с лекар.
Цитирай

Варна

Да, на мен ми се случи, оказа се че трябва да се извади някакво конче, което по принцип трябва да се разгради, но при мен - не... Confused
и след това се правят промивки със смрадлика, и друго...но най-добре ще ти каже лекаря, който ти е правил секциото. Не е страшно, но иди на лекар още днес при възможност!
Цитирай

Стара Загора

При първото ми секцио, изхвърлих три кончета, които по принцип е трябвало да се разградят в организма, но моят нещо не ги понесе. Тогава имах малко секрет, но всичко премина. Със второто секцио проблеми нямам. За твое успокоение най-добре направи консултация с лекар. Успех!
Цитирай

Варна

При първото ми секцио, изхвърлих три кончета, които по принцип е трябвало да се разградят в организма, но моят нещо не ги понесе. Тогава имах малко секрет, но всичко премина. Със второто секцио проблеми нямам. За твое успокоение най-добре направи консултация с лекар. Успех!
И аз така, но с второто секцио и понеже с първото нямах проблем много се бях ошашкала.Д-ра си правеше майтап, че ми изтичали от там червата.
« Последна редакция: вт, 06 мар 2007, 20:51 от morskasirena »
Цитирай

На мен ми се получи така една семдица след секциото. Обади се на док да ти каже какво да пръскаш и каква превръзка да си правиш.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора