Женската злоба .....

  • 3 820
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 110
Какво толкова.
Жените си злобеем свободно, обичаме коктейли. Имаме си тематична емблема - има я и в най-близката аптека.
А мъжете стават баджанаци.
 Grinning

# 16
  • Мнения: 28
Сблъсквала съм се много пъти с нея и продължавам...Болно ми е,но давам напред.Затова приятелките ми се брят на пръсти,ама на много малко пръсти и това е!Прецених,че по-добре по-малко такива,отколкото душата ми да страда!А иначе ежедневно ми правят впечатление и ме връхлитат едва ли не всякакви такива неща-женската завист е страшно нещо,казвам ви!А е толкова излишна!И в крайна сметка най-много вреди на този,който я изпитва!

# 17
  • Мнения: 1 072
   Аз да ви кажа само съм слушала за тази злоба и завист. Но това явно е, защото на мен няма за какво да ми се завижда. И...... така си живея щастливо.

   Често слушам и в медиите да се изтъква завистта като национална черта на българина.  Thinking Е това вече ме дразни.
    Есмералда, носят надписи. Въпросът е как да се научим да ги виждаме.  Grinning

# 18
  • Мнения: 2 070
Човек сам привлича към себе си ситуациите, хората, всичко, което му се случва.

Изцяло подкрепям Летяща.

По мой адрес не съм усещала злоба, веднъж ми споделиха, че колежка от Университета коментирала как се обличам, но това не ме засегна, би могло да ме ласкае или да сметна, че нещо завижда или има ниско самочувствие. Да се оправят. Такива неща тр се подминават. Иначе се преекспонират и си в риск да привлечеш и да срещнеш още такива хора в живота си. Аз самата никога не съмчувствала злоба към някоя жена.

# 19
  • Мнения: 2 254
Не съм разбрала,ако е отправяна към мен.Аз не практикувам...имам повече приятели мъже,защо ли? Mr. Green

# 20
  • Мнения: 4 585
   За спортната злоба- по скоро за липсата на спортна злоба при жените. Ами не знам. Гледал съм студентки като играят баскетбол. Ами хилят се, шегуват се и се носят като балерини по игрището. Жените могат да играят за удоволствие.
  При мъжете няма такива филми. Играе се за метър кожа и литър кръв. Като не искаш да победиш, защо изобщо се залавяш? Може да не ти стига въздух, да си вир вода от пот - няма значение. Като свършим, може и сигурно пак ще сме приятели. Е, победените трябва да бъдат скъсани от бъзик. Да имат хъс следващия път.

# 21
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Мда, женската злоба и мъжкото добродушие....
Аман от клишета!

# 22
  • Мнения: 2 891
В това отношение съм над нещата. Не обръщам внимание на пола, когато злобея към някой  Mr. Green
п.п. Авторката няма никакви мнения, а само 2 пуснати теми  Twisted Evil

# 23
  • Мнения: 534
Криво ми е защото обикновено имам  еднакво  мнение за хора които не познавам-тоест настроена съм добре към всички,защото като не познавам човек немога да кажа за него нищо особено,но в повечето случаи те ме мислят за надута и затворена,а приятелите ми се чудят как така при положение че съм ухилена като варена глава постоянно   newsm78
Не ми е ясно сега завиждат ли ми или какво.......... Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 17 407
 
Мда, женската злоба и мъжкото добродушие....
Аман от клишета!

Аха. На мен пък що никой не ми завижда... newsm78

# 25
  • Мнения: 495
в повечето случаи те ме мислят за надута и затворена,а приятелите ми се чудят как така при положение че съм ухилена като варена глава постоянно    newsm78
Не ми е ясно сега завиждат ли ми или какво.......... Rolling Eyes
завиждат ти, да - за ухилването  Grinning
какво сега - парадираш, че всичко ти е наред ли  Grinning
оплаквай се отвреме-навреме, бива ли така  Laughing  Laughing  Laughing

# 26
  • Мнения: 2 755
Злобата е проблем на...злобарите. Нека злобеят.

# 27
  • Мнения: 1 080
  За спортната злоба- по скоро за липсата на спортна злоба при жените. Ами не знам. Гледал съм студентки като играят баскетбол. Ами хилят се, шегуват се и се носят като балерини по игрището. Жените могат да играят за удоволствие.
  При мъжете няма такива филми. Играе се за метър кожа и литър кръв. Като не искаш да победиш, защо изобщо се залавяш? Може да не ти стига въздух, да си вир вода от пот - няма значение. Като свършим, може и сигурно пак ще сме приятели. Е, победените трябва да бъдат скъсани от бъзик. Да имат хъс следващия път.
хех .Друг път. Не съм мъж ама такава спортна злоба имах едно време ,че надбягвах всичките момчета .Не обичах да тичам ама ей така от спортна злоба ..Да не говорим за по- сериозния спорт там имам малък опит сред жени само ..
 deshtovidi ,много си права но при мен явно е и някаква карма .Такива хора със зли мисли и ги споделят отгоре на всичко има винаги някъде в периферията на съществуването ми .Не мога да си го обясня по никакъв начин все още .

# 28
  • Мнения: 6 206
   Аз да ви кажа само съм слушала за тази злоба и завист. Но това явно е, защото на мен няма за какво да ми се завижда. И...... така си живея щастливо.

И аз така. Simple Smile
Де я тази злоба, къде е това чудо. Дори напротив, хората много често ми се радват и помагат...
Често се случва да съм подценявана, но и така ми е много добре, много обичам да го играя скритата лимонка.

# 29
  • София
  • Мнения: 1 105
И аз не съм изпитвала на гърба си женска злоба...свекървата брои ли се Crazy?


ебавам се

Общи условия

Активация на акаунт