? за мамите, родили след определения им термин?

  • 3 456
  • 103
  •   1
Отговори
# 15
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 849
термина ми беше на 2.12 а аз родих на 13.12,но според мен ми бяха объркали термина.родих секцио без никакви контракции преди това.

# 16
  • Мнения: 903
Аз родих 6 дни след термина, но Иванна сама си излезе Simple Smile влязох за предизивкване и вечерта си родих нормално, без упойка и усложнения  Peace

# 17
  • Мнения: 999
Първо ми бяха изчислили че термина ми е на 16 май, като дойде тази дата се установи че термина ми е на 30май. Родих на 2 юни.

# 18
  • София
  • Мнения: 3 672
На 20 август ми беше термина-родих на 29 август
Влязох с идеята да предизвикат раждане-ама бебето си тръгна само... Laughing
И аз си мисля че бяха ми объркали термина,а и моя лекър беше сигурен че не преносвам- оказа се прав
Леко раждане

# 19
  • Русе
  • Мнения: 526
   На 8-мия ден от термина отидох сутринта в болницата и ме включиха на система-окситоцин. След 8 часа мъки получих пълно разкритие и след още 10 минути си гушнах бебка. Самото раждане стана много бързо и леко-само с 3 напъна, трудното беше преди това. Успех!

# 20
  • Мнения: 451
Преносих 4 дни, предизвикаха ми го с някакво хапче. Всичко мина много бързо- за 3 часа от първата контракция до излизането на бебка, но за сметка на това адски болезнено. Биха ми упойка в последния момент, преживява се

# 21
  • София
  • Мнения: 1 368
Преносих 12 дни.Спукаха ми водите в болницата и щях да раждам нормално,но в последния момент се наложи секцио по спешност.

# 22
  • Мнения: 1 043
Преносих 9 дни,без никакви симптоми за раждане.
Родих секцио по спешност,тъй като на малкия му паднаха доста тоновете Peace

# 23
  • Самоков
  • Мнения: 561
Родих 1 ден след термина. Не са ми предизвиквали раждането.

# 24
  • Мнения: 2 677
Родих десет дни след термина. Предизвикаха ми раждането.

# 25
  • Мнения: 83
И аз преносих 7 дни.Включиха ме на системи,за да предизвикат раждане,но не се получи и родих секцио.

# 26
  • София
  • Мнения: 3 064
7 дни след термина, ден преди да ме "приберат" бебока си тръгна сам!

# 27
  • там край реката
  • Мнения: 153
Седем дни след термина.Сложиха ме на система,за да предизвикат раждането.Цялата работа от поставянето на системата до зашиването /беше нормално раждане/ трая точно три часа  Laughing

# 28
  • Варна
  • Мнения: 389
Три дни след термина.Не са ми предизвиквали раждането.

# 29
  • гр.София
  • Мнения: 199
Термина ми беше на 20, а родих на 22 вечерта .Водите ми ги пукнаха в болницата.

Общи условия

Активация на акаунт