Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Родители в България - общ
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте бъдещи мами,навсякъде по форумите има бъдещи мами от най-различни градове,но от Пазарджик така и все още -вече шест месеца не сам срещнала.Аз сам на 28 години,терминът ми е на 27.06.2007 и се водя на консултация при доктор Топкаров-Хигия.Много бих се радвала да обменяме информация за бебетата,който очакваме с трепет и голямо желание....
Цитирай

Ето къде са:http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=169949.0 Smile
Цитирай

Здравей, аз съм от така наречените бъдещи мами от Пазарджик. Ще се радвам да се запознаем. Поздрави  bouquet
Цитирай

Казвам се Теди и очаквам първа рожбичка юни месец.А кога е щастливото събитие при теб?Ти работиш ли някъде?Аз почивам от самото начало.Ако си свободна може да се уговорим да излезем да си поговорим за нашите коремчета и затова,което става вътре в тях.Приятен ден...
Цитирай

Здравей, какво съвпадиние Smile аз също се казвам Теодора. Очаквам моят първи бебок юни месец. В болнични съм от както разбрах че съм бременна, за това нямам нищо против да се видим и да поприказваме. Приятен ден Peace
Цитирай

Честит осми март Теди-желая ти здраве,красиви моменти и здраво и очарователно бебче.Тайниничко се надявах да се запозная с момиче,което е горе-долу в мойте месеци,за да може разговорите ни да са по пълноценни и взаимно интересни и ето,че ние сме в един и  същ период.Ако си свободна може утре да се видим някъде-пиши ми кога и къде ти е удобно.... Приятен ден...
Цитирай

Пазарджик

Здравейте и честит празник на жената   bouquet Само усмивки и радостни моменти ви пожелавам и най-здравите и сладки бебчета  Hug

Аз също съм от Пазарджик, Мария, на 25 и август месец очакваме нашето първо детенце. Малко след вас вървя, но тъкмо ще може да ми давате съвети  Hug Между другото аз съм родена на 26 юни  Very Happy

Аз работя и смятам да е така до края. Но пък мога да си почивам когато искам, защото фирмата си е наша.
Ще се радвам и аз да се присъединя към някоя от срещите ви.

Много усмихнат и щастлив ден от мен  Hug
Цитирай

Честит осми март, желая Ви здраве, щастие, късмет и нека всички да си имаме по едно хубаво бебче   newsm51.И ще се радвам да се срещна и с mimsat и tedi_ivo
Цитирай

Имало такава тема каквата и ние тук сме започнали, там са  само  момиче от Пазарджик, разликата е че се включват бъдещи и настоящи мами. Погледнете и там
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=169949.new#new
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.