Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 214 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Малко странно ама аз да си питам Blush
Та проблема е следния смятаме да правим ремонт и ще приместим пералнята в килера той е с размери 90/110см а искам и сушилня .Та има ли начин да са една върху друга  Crazy
Цитирай

DVV има да са една върху друга, ние замисляме същото само, че във вградения гардероб в коридора
Има два варианта за поставянето на сушилнята над пералнята
1) ако са една и съща марка има специални силиконови крачета, които се залепят за пералнята и в тях се поставят крачетата на сушилнята
2) от винкел си правите поставка за сушилнята и тежестта и пада върху рамката от винкел, а не върху пералнята
Ние май се спираме на вариант 2, по-сигурно ни изглежда
Цитирай

там, край реката

Може, изглежда ей така:
Според мен най-удачно е когато пералнята и сушилнята са от една и съща марка.
Цитирай

WONDERLAND so far

Нашата сушилня има такива крачета точно за тази цел.
От магазина ни казаха,че за да се монтира върху пералнята трябва да са от една марка.
Наще и двете са Горение,но не са една върху друга.
Според мен обаче няма значение марката,а размерите.
Цитирай

Аз в каталога на Miele ги гледах един върху друг уредите - даже се управляват с общ панел. Мисля, че и Gorenie предлагат същото решение. Една приятелка се обзаведе с Gorenie и е безкрайно щастлива. Хубавото е, че не се разкарваш изобщо, а и можеш да изсушиш няколко пранета едновременно - цветно и бяло. Поне тя така казва. Аз още мечтая за сушилня, някой ден...
Цитирай

Ние така направихме, сложихме сушилнята върху пералнята. Много е удобно, заемат по-малко място. Само като купуваш уредите питай в магазина, че не за всички уреди това е възможно, май. Между нашите два уреда дори има допълнителна приставка, която си има и вграден плот, който се вади и прибира. Така като вадиш прането от сушилнята то не пада от високо или пък можеш да го сгъваш направо върху този плот.
Цитирай
niamam kredor  bouquet
niama li takiva po magazinite?
http://www.sears.com/sr/javasr/product.do?vertical=APPL&cat= … V_UseBVCookie=Yes

te sa predvideni da budat taka
Цитирай

SimonaMona, аз лично не съм виждала такова решение да се продава в Бг
Ние сме се спряли на Gorenje, вече имаме пералнята от 3 години, сега предстои покупката на сушилня..
Благодаря за идеята за плот за сгъване!!! Hug Hug
Цитирай

Много ви благодаря момичета ,значи ще си имам и сушилня  Hug  bouquet
И ние сме се спряли на Горение  Love
Цитирай

Леле, ами тоя линк дето го дава Симона, показва сушилня на газ!!! Пералнята на ток, сушилнята на газ!
Цитирай
Uf ne znam zashto niamam kredor-sygaliavam. Ima i na gaz i na tok az prosto iskah da pokaga modela che taka se prodava i ima dosta takiva modeli-taka sa predvideni da budat stucked gi narichat
Цитирай

далече от Златото на леля ;(

виждала съм на запад така! не знам подробности, но със сигурност става!
Цитирай

Пловдив

Със сигурност направете рамка от винкел. / или дърво.    Пералнята вибрира  .. няма да се отклонявам.
  :- Години малкият ми хладилник беше върху пералнята   на такава рамка.  / заради вибрациите и тежестта/ Нямах място,   но не съм имала проблеми.   Важното е уредите да са нивелирани.   каквато и конструкция да ги поддържа.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.