за секса по време на бремнност

  • 2 198
  • 51
  •   1
Отговори
  • Мнения: 195
Като ходих днес на ЖК в поликлиниката лекарката ме прегледа, не откри нищо притеснително с бебчо, плацентата и т.н., но каза - секс може, но само в странична поза. Когато я питах защо, след като нямам проблеми, тя отговори, че това се отнасяло за бременните по принцип. На вас казвали ли са ви подобно нещо, малко ми е странно... И защо само в тази поза да може?  newsm78

# 1
  • Мнения: 5 393
Не са ми казвали такова нещо newsm78 Предполагам това е най-удобната поза по отношение на корема(да не пречи).Пък и при тази поза жената не се движи изобщо(май)т.е. не се натоварва.Може би това е причината Thinking

# 2
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
На мен не са ми казвали такова нещо. Ние си практикуваме все още, не сме спрели секса и то -мъжът отгоре. Просто така ни е удобно.

# 3
  • Мнения: 617
Аз нямам проблеми с бременноста за сега, но доктора забрани да прави секс.

# 4
  • Мнения: 2 897
Хм,не знам,защо може само в странична поза Thinking
И двамата лекари,които ми следиха бременността не са ми налагали граници или забрани.
Към края с мъжа ми го давахме по-полека,иначе,в първите месеци,както обикновено.Не съм имала проблеми.

# 5
  • Мнения: 1 691
И на мен не са ми забранявали никакви пози. Ние сами си предпочитахме основно страничната в по-късните месеци, че беше удобно, но не сме се ограничавали само с това. С големия корем ми беше много удобно да съм отгоре например. А и сме пробвали по най-различни начини още.
Не се спряхме буквално до последно (т.е. до 3 часа преди да тръгна да раждам;))

# 6
  • Мнения: 46 489
Моят лекар не ни е поставял ограничения  Sunglasses

# 7
  • Мнения: 287
и ние до последно се ...и хич не сме се замисляли за позите!само не смеех да го яхам, че щеше да умре, горкия ми мъж под тежеста на чадото си Joy
може би наистина от гледна точка на удобството да са ти препоръчали настрани...

# 8
  • Мнения: 8 505
На вас казвали ли са ви подобно нещо, малко ми е странно... И защо само в тази поза да може? 

Не.Лекарят ми не е поставял ограничения.Вярно е,че трябва да се внимава малко,но чак пък само една поза...на мен би ми се отщяло от такова еднообразие.

# 9
  • Мнения: 195
..на мен би ми се отщяло от такова еднообразие.

Именно  Joy
Аз отсега си знам, че няма да я спазим тази "препоръка", ама ми беше любопитно дали и някой друг го е чувал това.  Laughing

# 10
  • Мнения: 7 723
Като ходих днес на ЖК в поликлиниката лекарката ме прегледа, не откри нищо притеснително с бебчо, плацентата и т.н., но каза - секс може, но само в странична поза. Когато я питах защо, след като нямам проблеми, тя отговори, че това се отнасяло за бременните по принцип. На вас казвали ли са ви подобно нещо, малко ми е странно... И защо само в тази поза да може?  newsm78


Ти притеснена ли си  Thinking
Сега ти е паднало да почиваш и друг да върши тежката работа Mr. Green
Можеш и книжка да си вземеш  Mr. Green

По - въпроса- не са ми казвали, а не съм и питала. През тоя период от живота ми хич не си и помислях за секс  Embarassed

# 11
  • София
  • Мнения: 1 555
Хммм...на мен ми казаха само да окраничим максимално по 2 пъти на седмица, въпреки че нямам никакви проблеми и всичко си е като по учебник. И разбира се да бъде много внимателно, бавно и т.н Е, ние обаче....малко..... Whistling и сме си взели нормата за няколко месеца напред сигурно.  Crazy Определено от хормоните е...не съм аз виновна обаче.... Mr. Green

А за позите, мисля, че са ти казали тази поза, защото при нея проникването не е толкова дълбоко. Примерно знам, че не е хубаво, ако той е зад теб .... или поне го бях чела някъде.

Но това наистина си е голяма мъка...цялата бременност в една поза.  Crazy

# 12
  • София
  • Мнения: 4 587
За първи път го чувам! Ние правим секс в каквато поза решим, нямаме ограничения все още. Embarassed Никой нищо не ми е забранил, аз не съм и питала де и се надяваме, че няма проблем. Но може би е време  да понамалим секса, че съм в 8 месец вече. :crazy:

# 13
  • Мнения: 229
Примерно знам, че не е хубаво, ако той е зад теб .... или поне го бях чела някъде.
Ти много ме притесни Sad Ние само така действаме Embarassed Наистина ли е опасно? newsm78

# 14
  • Мнения: 6 164
Не знам такова нещо. Глупости.

Общи условия

Активация на акаунт