В Стамболийски пролетта рано, рано е дошла

  • 7 513
  • 283
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 676
Няма нови за срещичката  Thinking

# 271
  • Мнения: 4 451
Момичета, истински съжалявам, че срещичката ни се провали. Confused За пореден път. От бурята ми се скапа нета и не успях да вляза, за да видя кой ще идва, кой не, какви са предложенията и т.н.
Dori, непременно пиши, когато ще идвате пак на сам. Обещавам следващият път организацията да е на ниво. Peace
Ние си имахме гости два дни - сестра ми със семейството си от Бургас. Много хубаво си изкарахме, само дето нямаше кой да ни гледа децата и не успяхме да излезем вечерта. Направихме го следобяд. А Мими ни похарчи сигурно 30-40лв за въртележки и на края пак си я прибрахме с рев и истерия. Thinking
Но тази вечер свекърва ми са си вече у дома и си резервирахме една голяма маса на центъра. Grinning

# 272
  • Мнения: 891
Добро утро момичета  Simple Smile

Охарчихте ли се хубаво покрай празника ? Mr. Green
То не бяха люлки, то не бяха батути....  Crazy А и какви цени само  ooooh!
4 дни подред всяка вечер сме по люлките  Sick Вече изнемогвам !  smile3511

Рени вчера беше много щастлива, че успя да се запознае лично и да се снима с Райна и Константин.
Райна няколко пъти и казала, че е много красива и има много красиво име  Mr. Green
и на малката Рени сега и порастна самочувствието още повече. Голяма фенка им е !  Grinning

Жалко, че срещичката ни се провали.
Следващия път ще гледаме да се организираме по-отрано.

Последна редакция: пн, 28 май 2007, 08:40 от dimi

# 273
  • Мнения: 4 451
Добро утро, момичета! Grinning
Заповядайте да споделите кафенцето с мен на нашата тераска. Grinning Нищо, че на вън е още мрачно.
dimi, и ние снощи бяхме на площада с голяма компания, но Мими не взехме с нас, че така ни охарчи тези дни... ooooh! Нямаше въртележка и батут, на които да не се качи, включително и на бънджито. Crazy И понеже постоянно тича, решихме, че е по-добре вечерта да си остане у дома. Mr. Green
Аз изгледах 4-5 песни, но бях доста назад и понеже бях сама (компанията е върл противник на чалгата и никой не поиска да ме придружи) бързо се отказах. И това с Рени и Райна съм го изпуснала. Но ти ще ми покажеш снимката. Константин пускаше страхотни шеги, а Райна как му се връзваше само hahaha.
Видях сред публиката малката Ели от нашата групичка. Баба и я беше качила на раменете си, за да гледа, но на нея бързо и писна и му удари голям рев. Simple Smile
И понеже бяхме страшно уморени, се прибрахме в 23ч. Тази вечер сигурно ще изпуснем празника, защото финансово ни се отрази много зле. Mr. Green Сега съм сама с двете деца и Мими вече мрънка да я водя на въртележките. Crazy
Приятен ден на всички! Hug

# 274
  • София
  • Мнения: 676
    Жалко, че нямахме срещичка Cry, ама другия път. Важното е, че сте прекарали весело Party.
  Ние се разминахме с по-малко финанси, защото и детенцето ни е мъничко. Возихме го на влакчето. Това, което беше в тревичката, шареното. Алексчо много се забавлява. Едвам го сваляхме  Laughing. Пък и момичето доста време го въртеше за дадената цена. ю
 В съботата поседнахме за малко на биричка и скара, но майка ми забавляваше Алексчо. Той не стои на едно място  Laughing. Трябваше Райна и Константин да бъдат в събота, за да ги зърна  Hug
  Спорна седмица   bouquet

Последна редакция: пн, 28 май 2007, 15:16 от Dori

# 275
  • София
  • Мнения: 676
Е-хо.., загубихте се като четирилистната детелина  Sad

# 276
  • Мнения: 4 451
Права е Dori. Къде сте, мацки? Билянка пък съвсем изчезна Thinking. Обещавам утре да ви черпя по кафе. Grinning

# 277
  • Мнения: 4 451
Добро утро, поспалнки! Grinning
Кафето вече е готово, заповядайте да го споделите с мен. Hug

Свекърва ми преди малко взе Веси да я погледа за 2ч. А аз трябва да чистя, но така ми иде да си полегна... Много уморена се чувствам. Tired Аз май все от това се оплаквам hahaha. Като, че ли вие нямате деца и бебета никога не сте гледали. Laughing
Мими замина на градинка. Такава тишина у дома отдавна не е имало. Чак и се наслаждавам. Grinning А по принцип много обичам да има хора около мен, да си бъбрим.
Времето тук пак е променливо, вече в чудо се виждам как да обличам децата. ooooh!
Verdad, в твоята темичка за първолаците видях снимките на Ралица от първият учебен ден и от последният. Наистина много е порастнала и е голяма сладурана.
Билянка, къде си? Вчера те видях да отиваш на работа, така че неизвиненото тук ти е в кърпа вързано. Crossing Arms Laughing
Dori и dimi, приятна работа ви желая.
За Надето отдавна съм се отказала да питам. Тя пък съвсем ни забрави...
Днес Веси става на 9м. Черпя ви по случая! Grinning

# 278
  • Мнения: 891
Тази сутрин нямам много време, така че ще бъда кратка :

Честита месечинка на Василена !!!    bouquet
Нека бъде здрава, щастлива и винаги така усмихната.

Довечера ще пиша повече  Grinning

 

# 279
  • София
  • Мнения: 676
  Честитито 9-месечие на Василенка!
Да расте в здраве, радост и игри!
  Марианка, а вие да имате сили(морални и материални) да си я гледкате  Peace. Мерси за вкусното кафенце   bouquet. Страшно е  Hug.
  Дими, стягате ли багажа  Thinking. Сигурно доста се вълнувате. Как е магазина?
  Билянка и Вердад, доста извинителни бележки ще носите  Mr. Green

  Времето днес е хладничко. Аз съм по-късо ръкавче, та малко ми е студеничко.
 Вчера голяма сценка са имали Алексчо и дядо му: Алексчо отказал да му се слага памперса и се скрил, за да извърши операция "по дълга процедура" Laughing. Та дядото после мил със сапун пътеката. А той бил доста гнуслив  Wink.

# 280
  • София
  • Мнения: 676
      Добро утро, поспаланки  Laughing.
  Ето ви дозата енергийни напитки

  Тук е хладничко, но поне прохладничко  Hug
  Ще трябва скоро нова темичка да започнем  Thinking

# 281
  • София
  • Мнения: 676
   Честит 1-ви Юни на малките, големите и още по-големите ни съкровища!
  Нека бъдат здравички, засмяни, умнички, игривички и да им осигурим безгрижни дни!
 

# 282
  • Мнения: 4 451
Честит празник на сладките ни съкровища! Да растат обградени с обичта на мама и тати и да сбъдват мечтите си!

Поздравявам слънцата ни с едно красиво стихче на неизвестен автор.
Малки очички те гледат,
наблюдават те нощ и ден.
С твоите думи главно
умът му е зареден!
Малки ръчички горят от желание
да правят, каквото правиш ти,
Също като теб се вижда детето
в своите най-смели мечти.
Ти си като Бог за това дете,
ти си най-мъдър от всички.
Никакви съмнения не се раждат
в неговата малка главичка.
То вярва в теб безкрайно,
вярва във всички твои думи и дела;
И щом порасне, ще постъпва и говори
точно както ти постъпваш и говориш Сега.
Има едно ококорено малко дете,
което вярва, че си винаги прав;
наблюдава те денонощно
и по теб оформя своя нрав.
С всичко, което вършиш,
ти си пример в неговите очи.
За това малко дете, което чака
да стане точно какъвто си ти !

Сега слагам кафето и ви чакам на слънчевата ни тераска. Grinning
Да, темичката е към своя край. Довечера ще пусна новата. Grinning
А днес как ще изненадате децата си?

# 283
  • Мнения: 4 451
Момичета, заповядайте в новата ни темичка. Hug

Общи условия

Активация на акаунт