Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора

Наближава 8 март.Може би повечето от вас са купили подарък за свекито,но аз все още не мога да реша какъв да бъде.Сигурно ще подхвърлите някоя и друга идейка? Laughing
Цитирай

Мойта мама Диди\не бих я нарекла свеки\, заслужава да и направя едно огромно МОРЕ от любов, но това ще го оставя за по-късно. Сега мисля да и подаря кошче за котето, защото спи в кашон. Май на това най-ще се зарадва, защото мнооооого обича животинки. Hug
Цитирай

София

Нищо, но от сърце!
Цитирай

София

Аз тази година съм решила дай подаря едно цвете в саксия - азалия. Надявам се, че ще й хареса.
Цитирай

София

Добре де , тук се питаме какво бихме подарили ние - ами синовете им какво ще им подарят  newsm78 така не е ли по-правилно  Thinking
Цитирай

София, Овча купел 2

Аз за мойта "мама" още не съм решила Embarassed, но да ви кажа какво купи за нейната свеки една приятелка - гащи с дантелки!
Само на мен ли това ми изглежда странно? Shocked
Цитирай

Една дрянова пръчка би била идеалнят подарък за съкрвището,разбира се с подходящо заплашитело послание,какво я чака,ако не спре да ти дава тон в живота! newsm51
Цитирай
Крокодил като нея     
Цитирай

Пловдив

Много е трудно да се каже какво да подариш - всяка жена е различна - моята свекърва например като й подаря нещо за вкъщи - ел.кана, някакъв уред като тостер и такива подобни не ги използва изобщо, нито пък им се радва, прибира ги да имало. Ако й подаря козметика пази си я да имала, пак не я ползва. И вече не знам какво да й купя та да не го пази. Скоро й подарих за рождения ден бельо- много красив комплект бикини и потник и много хубави чорапи. Е това каза, че много й харесва и ще го носи. Аз бих се зарадвала много на интересна книга, на бижу, на парфюм. А тя изобщо. Подари на свекърва ти каквото обича и харесва. Може и само едно цвете, какво толкова ще ги лигавим отсега. Да не се учат много, много, че ще започнат да си мислят, че сме длъжни Laughing Mr. Green
Цитирай

Аз вече и взех книга ,на любимта и писателка и съм сигурна ,че ще я зарадва  bouquet
А ,що до това какво ще и подари синът и съм сигурна ,че и тази година няма да изневери на стила си и ще зарадва майка си и тъща си с рози Wink
А , аз вече си поръчах подарък Blush
Цитирай

rotfImao
и аз, и аз ...   35
Цитирай

Ще цитирам една форумка преди време(не помня коя-моля да ме извини за плагиадството  Mr. Green)- една дебела,неокастрена, желателно от по-ефтините  Twisted Evil
Цитирай

Мъжът ми научил майка си да не чака подаръци по принцип, защо да му развалям аз концепцията?! newsm78
Цитирай

Софийското поле

Ще и подаря букет като знак на уважение . Вече няколко пъти установих, че не мога да уцеля подарък , на който искренно да се зарадва .
Цитирай

Пловдив

Козметика ...
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора