"99 и 1 рецепти от Време за готвене"- очарована съм!

  • 5 120
  • 35
  •   1
Отговори
  • Мнения: 648
     Горда притежателка съм на книгата, чийто редактор е Дона Heart Eyes Не се стърпях да пусна тема, тъй като съм възхитена от луксозното издание- прегледно, приятно за окото и прилича много на моя личен Кулинарник, където си пиша рецептите- карате веднага да сготвиш описаното ястие  chef, само дето аз нямам такива хубави картинки в рецептурника си Blush
Благодаря на екипа за книгата,защото имаше нужда от такава на пазара, поне за тоя 8 март няма да мисля подаръци  bouquet

# 1
  • Мнения: 2 142
Еий, чудна идея ми даде! Аз още не съм видяла книгата, но още утре ще прегледам книжния пазар!  bouquet

# 2
  • Мнения: 1 167
Момичета колко струва книгата?

# 3
  • Мнения: 3 447
Книгата струва 14.80, в комплект с ДВД  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 5 228
Къде я има?

# 5
  • Мнения: 3 447

В книжарниците на Хеликон, Хермес и Пингвините в цялата страна, в магазините Пикадили във Варна и София, както и на площад Славейков в София   Simple Smile

# 6
  • Мнения: 5 228
Мерси. Ще си я купя.

# 7
# 8
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
 Peace

# 9
  • Мнения: 3 447
desiniko, благодаря за линка  Simple Smile

# 10
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
Да се похваля - вече и аз съм горд притежател на книгата на Влади Mr. Green
Имам и един въпрос - това че излезе книгата означава ли че няма да има повече рецепти в темата "време за готвене"??? Thinking

# 11
  • Мнения: 108
И аз да се похваля - подариха ми книгата на Влади за 8-ми март(това ми беше поръчката за подарък).  bouquet
 Сега чакам и първия брой на списанието.
Но имам въпрос към Дона:
Искам да направя Амереканския домашен ябълков пай - когато Влади го прави не успях да си запиша рецептата. Има го в книгата на стр. 148, но има грешка - при продуктите 2 пъти е написано захар - 200гр захар и 400гр захар кое от двете е маслото за да си го коригирам ( по надолу в приготвянето пише че е едното е масло, но кое ) Thinking

Последна редакция: пн, 12 мар 2007, 14:46 от pedagog

# 12
  • Мнения: 7 106
Аз искам да попитам всички рецепти ли са със снимки или има цветно приложение само за някои от тях?
Иначе я търсих, но явно още не е дошла до Видин  Laughing.

# 13
  • Мнения: 3 447
Камамбер , замотала съм се с подготовката на списанието, уточняваме кои рецепти ще влизат там и кои не... а и тия дни не ми остава време да пускам нови тук  Rolling Eyes Иначе сайтът ни се обновява в момента, надявам се скоро да го пуснем, там ще ги има рецептите.
pedagog, ще питам кое какво е и ще ти кажа  Blush
3ори , ако я няма по книжарниците, може да се поръча по интернет - има я в сайта на Пингвините, desiniko е дала линк по-надолу.
Всички рецепти са със снимки, да.
Хубава и успешна седмица ви пожелавам   bouquet

# 14
  • Мнения: 3 447
pedagog, маслото е 1 чаена лъжичка при ябълките. Захарта е само 200 гр, плюс 150 гр. за тестото.

Общи условия

Активация на акаунт