Слънчеви очила

  • 1 420
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 099
Търся си горе-долу качествени очила до към 35лв.

Някой ако ме посъветва къде има намаления и поне малко разнообразие ще му бъда благодарна Hug

ПП. Модата доколкото разбрах си остава същата- колкото по-големи, толкова по-добре Thinking

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 514
За тази цена трудно би намерила качествени очила.

# 2
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Качествени за тази цена силно ме съмнява, но дано си намериш!!!

# 3
  • София
  • Мнения: 1 626
Виж тази тема, която пусках преди време
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=158565.0;all

Ако поне удвоиш сумата, ще имаш по-големи шансове да уцелиш хубави очила.

Аз от моите съм супер доволна.

# 4
  • Мнения: 669
Аз си купувах преди време от Евита Перони на Ал. Стамболийски за  38лв. Беше края на лятото и имаше намаление, но цената беше доста приемлива, и определено се гледаше хубаво през тях. Сигурно не са от най-качествените, но не са и от пазарските - разлика има.
А сега нося едни Polaroid, които си ги купих за 20лв. - което много ме съмняваше за произхода и качеството им, но в един магазин, кадето се продават само истински очила и има една картина с едно "невидимо" делфинче и можеш да го видиш само с истински очила Polaroid, дори и с други оригинални очила не може да се види - аз със моите го виях, което доказва че са истински. Също съм доволна от тях и се гледа хубаво.
Аз си ги взех от един щанд в Малкия ЦУМ (на Пиротска), но май гледах че и в подлеза на НДК имаше щанд с такива очила - и има много голямо разнообразие от модели.

# 5
  • Русе
  • Мнения: 511
Виждала съм на тази цена на Polaroid, но не съм имала такива, само съм чувала че са добра марка.

# 6
  • София
  • Мнения: 7 766
 В  магазини -  Mango и  Motivi  има очила  за по 45 лв, като моделчета са много модерни, но не знам до колко са качествени. Със сигурност обаче нямат нищо общо с очилата в Оптиките.

# 7
  • София
  • Мнения: 275
От няколко години ползвам само слънчевите очила на Полароид. Удачни са ми като цена, защитават ми очите, улавям се че въобще не си свивам очите дори и при най-силното слънце, а аз съм със страшно чувствителни откъм светлината очи, UV-то им е добро. Аз иначе правя един тест с дисплея на мобилния телефон за да определя(донякъде), дали очилата имат UV защита. Така че заложи на Полароид, има ги почти навсякъде, аз пазарувам от едно магазинче в подлеза на бул. Гоце Делчев и бул България. Hug Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 1 626
С дисплея на мобилния телефон се проверява поляризацията.
И той трябва да е монохромен.
UV-защитата не знам как може да се провери.

# 9
  • Мнения: 2 534

UV-защитата не знам как може да се провери.
Само на апаратура , оптиките , поне повечето имат такава

За авторката на темата
Има слънчеви очила със ув защита на тази цена , не се притеснявай
Разликата в цената идва от стойността на материалите по рамката , от запазената марка

# 10
  • София
  • Мнения: 7 766
За тази цена трудно би намерила качествени очила.

Има качествени очила за тази цена, но не са с модерна форма. Зависи какво си търсиш.

Изчистени, черни, абсолютно класически очила на  Polaroid наистина са много евтини. -  Ето такъм модел например, но за мен, това не е модерно. -

Последна редакция: вт, 06 мар 2007, 10:23 от ilq

# 11
  • Мнения: 5 140
Полароид има магазин на Попа в посока Аптека.

# 12
  • Мнения: 6 390
Качествени за тази цена силно ме съмнява, но дано си намериш!!!
Peace

# 13
  • Мнения: 8 505
Едно малко крайно предложение,ако държиш да се вместиш в 35-те лв (и все пак ще е поне малко отгоре)-купуваш си най-обикновени очила,чиято рамка ти харесва,отиваш в оптика и ти сменят стъклата с качествени такива.

# 14
  • Мнения: 5 539

А сега нося едни Polaroid, които си ги купих за 20лв. - което много ме съмняваше за произхода и качеството им, но в един магазин, кадето се продават само истински очила и има една картина с едно "невидимо" делфинче и можеш да го видиш само с истински очила Polaroid, дори и с други оригинални очила не може да се види - аз със моите го виях, което доказва че са истински. Също съм доволна от тях и се гледа хубаво.
Да не те разочаровам, но тестът с делфинчето показва, че стъклата са поларизирани, а не че очилата са марка "Полароид".
Аз също съм фен на Полароид, защото очите ми са много чувствителни и повечето марки и модели не ми понасят.
Но в магазина на Полароид цените почват от ок. 60 лева.

Иначе на въпроса на авторката: в Бургас открих оптика, където предлагат немски очила с УВ-защита, модерни модели и цена ок 35 лв. Предполагам, цената е такава, защото моделите не са на известна марка. Все пак става въпрос за оптика и не врявам да са менте. Предполагам, че и в София могат да се намерят такива

Общи условия

Активация на акаунт