Крем за ръце?

  • 8 940
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 187
Предложете ми хубав крем за ръце! Кожата на ръцете ми много се изуши. На моменти стигам до там че се мажа с олиото на Бюбхен на дъщеря ми!Не че то решава проблема а е и много мазно! Благодаря Wink

# 1
  • Мнения: 1 187
От всички кремове за ръце, които съм ползвала и ползвам най-доволна съм от Glysolid друг никой не ми помага.От време на време използвам и на Avon, но не съм доволна и от техните кремове.Препоръчвам ти Glysolid ще останеш доволна. Grinning

# 2
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 800
Глицериновия за ръце на Авон много ми допадна. В последната брошура има и оферта за крем за ръце skin-so-soft. Има други продукти от серията и съм доволна, може би и този ще е добър.

# 3
  • София
  • Мнения: 9 456
Аз също съм доволна от крема за ръце с глицерин и силикон на Avon. Омекотява моментално ръцете. Вижда се ефекта веднага, а и цената му е добра.
Но, виж, за кремовете им от серият им Naturals, са пари хвърлени на вятъра. От към миризма го докарват, ама само до там.
Най-хубавият досега, който съм имала, беше на Гарние, за суха кожа. Но пък ми лепнеше някак особено на ръцете Confused . Иначе ухаеше прекрасно. Simple Smile

# 4
С 2 ръце гласувам за Глизолид - имам същия проблем като твоя - какво ли не съм пробвала в последните 2 години - само и само Глизолид- нищо друго.

# 5
  • Мнения: 6 155
Цитат на: kopche
Аз също съм доволна от крема за ръце с глицерин и силикон на Avon.


Същия. Доволна съм от него. Stuck Out Tongue

# 6
  • Мнения: 522
Цитат на: kopche
Най-хубавият досега, който съм имала, беше на Гарние, за суха кожа. Но пък ми лепнеше някак особено на ръцете Confused . Иначе ухаеше прекрасно. Simple Smile

И аз съм с този крем и съм много доволна, изобщо не мисля да го сменям.

# 7
  • Мнения: 472
Аз ти препоръчвам  ATRIX  , продава се в едни светлозелени кутии метални , много е хубав . От години купувам само този и съм страшно доволна . Но те ти препоръчвам този кито е в тубички на същата фирма , това в тубичките е нещо като балсам и ефекта не е същия !

Успех!

# 8
  • Мнения: 2 258
Ползвам и Ейвън и Глисолид и двата са много добри.Който и да вземеш ръцете ти ще омекнат още с първото намазване!

# 9
  • Мнения: 136
този крем глизолид на коя фирма и цената му поносима ли е ?

# 10
  • Мнения: 1 517
Цитат на: Biby
Цитат на: kopche
Аз също съм доволна от крема за ръце с глицерин и силикон на Avon.


Същия. Доволна съм от него. Stuck Out Tongue

И аз Wink

# 11
  • Мнения: 2 596
Аз също ползвам на AVON, само че крема SSS - Scin so soft, но при теб може да е от липса на витамини. Сега през ранната пролет обикновено се получава така. Ще мине като излязат пресните зеленчуци.  Simple Smile

# 12
  • София
  • Мнения: 4 423
Много съм се мъчила с мойте ръце и накрая намерих най-доброто за мойте ръце-обикновен български крем за ръце,глицерин от аптеката,малко лимонов сок и една ампула витамин а.Всичко се разбърква в кутиика или подходящ съд за ползване и се маже.Имам вече супер меки ръчички Grinning

# 13
  • Мнения: 235
Цитат на: Petranka
Аз ти препоръчвам  ATRIX  , продава се в едни светлозелени кутии метални , много е хубав . От години купувам само този и съм страшно доволна . Но те ти препоръчвам този кито е в тубички на същата фирма , това в тубичките е нещо като балсам и ефекта не е същия !

Успех!


 Строхотен е!!! Само него ползвам от доста време Laughing

# 14
  • София
  • Мнения: 767
Цитат на: tan4o
този крем глизолид на коя фирма и цената му поносима ли е ?

 Ето това представлява:

продава се в аптеките,цената му беше поне преди половин година около 3 -3.5 за 125 мл.
Страхотен са много суха кожа на ръцете,но е мазничък за постоянна употреба (според мен). Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт