пъпки

  • 503
  • 9
  •   1
Отговори
Имам пъпки по лицето,дори като пубертет не съм имала толкова и то повече по челото.Дайте съвет...

# 1
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Предполагам , че е от бремеността. На мен не са ми излизали.

# 2
  • Мнения: 111
И аз не съм имала пъпки, а сега съвсем ми се изчисти лицето - направо грейна  Laughing!!! Единствено по гърба ми малко излязоха сега - хормони какво да се прави  Sunglasses

# 3
  • Мнения: 79
аз съм в средата на осмия месец и имам същия проблем, но моите пъпки не са на челото а по бузите и около брадата. Адски е неприятно. Имамги още от първия месец. Докотрите с които се консултирах казаха, че е нормално и е на хормонална основа. Можеш да ползваш Скинорен, но трябва да го насяш само върху пъпките, защото много изсушава кожата. Казаха ми, че до 40-тия ден след раждането ще отминат, и аз искренно се надявам да е така.

# 4
  • Мнения: 5 391
И аз в началото доста бях пъпчасала, дори тема пусках, по принцип никога не съм имала пъпки и се шашнах.
Оказа се, че минаха от самосебе си и след няколко посещения при козметик.

# 5
  • Мнения: 11 003
Първите 4-5 месеца пих Дуфастон и ми излизаха малки бели пъпки по брадичката, но щом влязох в 6-ти месец гадините изчезнаха.

# 6
  • Мнения: 2 891
Ако знаете каква инфекция получих от една пъпка в болницата. Излизаше на едно с бебето. От началото на контракциите, та до края. Така се възпали, ч ене можах да се оправя една седмица. Сега като видя снимките от изписването - срааам, срааам Wink Всички майки нагласени и накипрени, а аз се крия зад бебо Simple Smile .

# 7
  • София
  • Мнения: 3 396
Мисля, че е от хормоните Simple Smile
Опитай да смениш кремчето си с някое хидратантно- да не е мазно, за да не ги възпалиш още повече.

# 8
  • Мнения: 262
През първата ми бременност лицето ми беше много чисто. Но я ела да ме видиш сега... Много е неприятно, но какво да се прави. Надявам се да ми мине, най-късно след като родя.

# 9
  • София
  • Мнения: 5 713
И аз съм с такъв проблем Sad От месец и половина ми излизат около брадичката и е много гадно не знам вече с какъв крем да се клепотя newsm78 то кожата ми си е била винаги чувствителна и сега и хормоните .....и и дойде в повечко!

Общи условия

Активация на акаунт