Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора

Изразете мнение за този стол,заслужава ли си парите и въобще необходимо ли е столче за хранене

http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/index.php/cPath/57_163
Цитирай

София

Да, мисля, че е полезна вещ. Но ако детето ти не се храни задълнително в столче за хранене не е болка за умиралка- ти си преценяваш   bouquet
Цитирай

София

Лично за мен това е излишно особенно цената  #2gunfire
Цитирай

За този,за който питаш,нищо не мога да кажа (само,че изглежда добре).Дъщеря ми е с такъв.
За необходимостта-на мен ми беше необходим и все още е.Хлапето се храни с нас на масата,седнала в нейния стол (с махната табла).
Цитирай

Люлин

Аз минах и без столче за хранене, нещо не ми беше удобно.
Цитирай

гр. Русе

Да, мисля, че е полезна вещ. Но ако детето ти не се храни задълнително в столче за хранене не е болка за умиралка- ти...........
С него е по удобно  Peace
Цитирай

Пловдив

Нашият стол не е с няколко позиции на облегалката, не може да се наглася на няколко височини, но въпреки това за мен е страшно полезен и удобен за да храня малката. Не виждам как бих могла да я нахраня сама, тя се върти, рита с крачета, но знам че като е в столчето няма опасност да падне , нито ще изцапа наоколо. Лично за мен това е една от необходимите вещи.
Цитирай

London, Sofia

На Гери е такъв тип - Чиполино Гранд Комфорт. Доволна съм от него и определено си заслужава парите. Peace
Цитирай

Много полезна вещ. Особено ако е с възможност за регулиране на облегалката.  Peace
Цитирай

Самоков

Имам столче на ТСМ, много е удобно, става и на столче за по-голямо дете, а и цената му е 50лв. Препоръчвам ти го. Peace
Цитирай

Велико Търново

Нашият стол не е с няколко позиции на облегалката, не може да се наглася на няколко височини, но въпреки това за мен е страшно полезен и удобен за да храня малката. Не виждам как бих могла да я нахраня сама, тя се върти, рита с крачета, но знам че като е в столчето няма опасност да падне , нито ще изцапа наоколо. Лично за мен това е една от необходимите вещи.
Моят отговор и мнение.
Цитирай

sofia

Определено си е полезна вещ в отглеждането на бебчо/детенце.
Цитирай

всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин

Аз мисля, че е добре бебето да си има стол за хранене. Относно предложения от теб- има и по-евтини варианти, които ще ти свършат работа.
Цитирай

За този,за който питаш,нищо не мога да кажа (само,че изглежда добре).
За необходимостта-на мен ми беше необходим и все още е.Хлапето се храни с нас на масата,седнала в нейния стол (с махната табла).

подкрепям! Peace
Цитирай

София

ако няма стол за хранене, къде седи детето, докато се храни? newsm78
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора