Бритни направи опит за самоубийство...

  • 1 835
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 765
кофти работа....прецака се с тоя пич Кевин...от него и идват главоболията
И аз така мисля . Кофти ситуация независимо дали си Бритни , или Пенка .

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 383
С две едно след друго - може да е в депресия.... Жалко.

# 17
  • Мнения: 1 100
Съжалявам я, много. И тя сигурно съжалява за доста неща.

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 121
И аз не смятам, че това е реклама. Личи си че е доста изтормозена. По принцип не съм и фенка, но все пак чисто по човешки ми е мъчно за нея....като се сетя как сияеше в началото на кариерата си..какво излъчване имаше..беше си нормално и щастливо от живота момиче..а сега..е рухнала психически жена, затрупана с проблеми..гадно е..защото всичко това се случва пред очите на толкова хора..това сигурно и тежи още повече..но..тя е пожелала слава..и сега плаща за това

# 19
  • Мнения: 1 547
Хм... тази "вест" я няма в световните клюкарски и новинарски сайтове, изглежда обикаля само из българските такива  newsm78



# 20
  • Мнения: 3 886
Хъм не е реклама .А и богатите също плачат Sad #Crazy.Жалко за децата

# 21
  • Свиленград
  • Мнения: 269
Наистина ми е жал за нея,но още повече ми е жал за децата й! С това поведение те вече нямат нито баща, нито пък стабилна майка. И все пак си мисля,че този период ще отмине. Все пак има достатъчно средства за нея да се грижат добри специалисти. Пожелавам й кураж и сили да успее да се съвземе!

# 22
  • Мнения: 391
ГолЕм праз! И всички тук се хващат на рекламния трик и почват да ронят крокодилски сълзи за горкото момиче!

# 23
  • Мнения: 2 631
Ще стане като ромките... Ще ражда, ще раджда, без да знае за какво....

# 24
  • София
  • Мнения: 2 958
Хм... тази "вест" я няма в световните клюкарски и новинарски сайтове, изглежда обикаля само из българските такива  newsm78

http://www.newsoftheworld.co.uk/story_pages/showbiz/showbiz1.shtml

http://www.news.com.au/story/0,23599,21325065-2,00.html

http://www.spotlightingnews.com/article.php?news=3430

Аз не съм от феновете й , но чисто човешки ми стана жал. Не мисля ,че е  рекламен трик.

Има много такива случаи сред звездите. Някои си преодоляват кризите ,например Dave Gahan от Depeche mode ...... А някои опити завършват трагично ,както при Michael Hutchence/ INXS/ и Kurt Cobain  / Nirvana / .

Последна редакция: вт, 06 мар 2007, 14:43 от StaM

# 25
  • Мнения: 765
ГолЕм праз! И всички тук се хващат на рекламния трик и почват да ронят крокодилски сълзи за горкото момиче!
ГолЕм е  ! И ти не си застрахован от следродилна депресия  , каквото и да си мислиш сега ...  Naughty Crossing Arms ooooh! Thinking

# 26
  • София
  • Мнения: 2 623
Като не мисли за себе си, защо не помисли за дечицата ???
За тях най-ми  е жал. Не случиха с мяйка и това си е !
Може ли да прави такива простотии, да не изтрезнява с дни,
да припада от алкохола, да извърши толкова глупости ???
Не мога да я оправдая, защото много жени имат проблеми
със съпрузите си, но не постъпват толкова балъшки  Naughty

# 27
  • Мнения: 391
ГолЕм праз! И всички тук се хващат на рекламния трик и почват да ронят крокодилски сълзи за горкото момиче!
ГолЕм е  ! И ти не си застрахован от следродилна депресия  , каквото и да си мислиш сега ...  Naughty Crossing Arms ooooh! Thinking

Застрахован съм, защото нямам намерение да се правя на Арнолд Шварценегер...  Laughing Laughing

# 28
  • Мнения: 7 474
Каквото и да е жал ми е за нея, а беше на върха Confused

# 29
  • Мнения: 1 149
Ако това е истина-жал ми е за нея и за дечицата.

Общи условия

Активация на акаунт