Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 221 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Бургас

Здравейте!
Много ще съм ви благодарна да ми отговорите с какво най-добре ще хване и повече да не се отлепя детски метър за височина към стената, която ни е с латекс? Какво лепило да използвам?
Предварително ви благодаря за отговорите и споделеното мнение от опит!
Цитирай

София

От опит не мога да ти кажа, защото не ми се еслучвало. НО най-точното лепило, на което съм попадала е немското "MОМЕНТ" - засега е лепило абсолютно всичко, което съм пробвала.
Цитирай

София

Продават се едни лепенки за залепване на огледала в банята или на дърво. Можеш да опиташ с тях.
А може ли да кажеш какъв е този гумен ръстомер, че нашия е картонен и вече се изпокъса Sad
Цитирай

в Бургас

Двойнозалепящите ленти също ще ти свършат работа. Наскоро се опитахме да свалим една украса в градината, смъкна се  чак латекса.
Цитирай

weltweit

Здравейте!
Много ще съм ви благодарна да ми отговорите с какво най-добре ще хване и повече да не се отлепя детски метър за височина към стената, която ни е с латекс? Какво лепило да използвам?
Предварително ви благодаря за отговорите и споделеното мнение от опит!
Poxipol - залепи на едни познати бойлера, понеже при пробоването тухлата беше станала на сол и просто залепиха винтовете с него в стената и не е мръднал вече 2 год Peace
Цитирай

София

Двойно лепяща лепенка, но после смъква и латекса(затова я махам с пара).
Цитирай

там, където е сърцето

Бизон имат един монтажен кит в туба или флакон като силикон.
Супер здраво е и може да понесе дори големи тежести.
Представят го като заместител на пироните.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.