Какво Ви е мнението за количката "Каролина" на Чиполино

  • 1 575
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 589
аз съм 170см и ми е добре дръжката , пък е и мекичка да ти е кеф да буташ

# 16
  • Мнения: 7 106
......пък е и мекичка да ти е кеф да буташ

а и материята е такава, че лятото в жегите не ти се потят ръцете  Wink

# 17
  • Мнения: 49
Аз също мога да я препоръчам. Моята е модел  2001 година - останала от големия ми син и сега изкара и малкия. Всичко което са ти написали наистина е предимство - багажник, табличка, сенник, положения на облегалката за спане, достатъчно широка и лека,... и се осъзнава в процеса на ползване. Аз съм я карала и през лятото и през зимата - идеална е за 10-месечно дете.

# 18
  • Мнения: 1 640
Колко кг тежи сегашната "Каролина"?

# 19
  • София
  • Мнения: 2 855
аз имах Каролина преди 4 години, когато ми трябваше Simple Smile
много съм доволна, точно такава количка исках
излезе и здрава, с нея съм се катерила на Витоша без проблем 
подкарах я, когато детето ми беше на 5 месеца и докато се возеше в количка с нея си бяхме
сега не съм се заглеждала колко парички е новия модел /предполагам има някакви подобрения за толкова години.../
ами това се сещам  Sunglasses

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Колко кг тежи сегашната "Каролина"?

Тежи 7 кг.Ето инфо за другите модели ЦЪК

# 21
  • Anywhere
  • Мнения: 1 090
А за новородено бебче става ли? Ние сме за август и не ми се взема комбинирана тежка количка! Струва ми се че в пълно легнало положение има чупка, но с една пелена отдолу тя ще изчезне?
Вие как мислите? newsm78

# 22
  • Мнения: 7 106
PRETTI не става за новородено. То не е чупка, ами направо си е 30 градусов наклон. И понеже е много лека, и бебето леко има да подскача и да го друса .....не става! Правили сме експерименти да возим племенницата вътре като малко бебе, но не е удобно хич.
Помисли пак!

Именно, че сте за почти края на лятото, после следва дълга зима и ако е снежна с тази количка нямаш шанс да излезеш - в сняг е абсолютно непроходима! Да не стане така, че да си купиш  и зимна по никое време.

Общи условия

Активация на акаунт